bugün

Öğrenci hayatı boyunca ne işe yaradığı ve ne olduğu anlaşılamayan ders konularıdır. Bunlardan biri de zamanında her liselinin kabusu olan '' trigonometri '' dir. Bana şu ana kadar bir insan çıkıp da trigonometri hakkında '' Hay allah razı olsun bulandan, ne güzel konuymuş '' dememiştir.
yoktur. çalışan başarır.
(bkz: benden iyi anne olur)
Çalışanların bile başaramadığı ders konularıdır. Tamamen şahsım adına konuşuyorum. Fizikte de ışık ses konusu vardı.
Ne işe yaradığını bilmediği bilmediği içinde o konuya çalışmayıp o dersten kalan öğrenci. bunun sonucunda evde 12.13 dünya savaşlarının çıkması.... yine iş mebe ve öğretmenlere kalıyor meb o müfredatı değiştirmiyor öğretmende o konuyu öğrencinin anlamadığını bildiği halde anlatıyor olan öğrenciye oluyor.
(bkz: mat 2)*
mitoz-mayoz

hala safhaları ayırt edemiyorum ama hiç mühim değil artık *
(bkz: organik kimya)
(bkz: integral) *
fonksiyonları anlayamadım, fogof lar falan vardı..
(bkz: mantık)
felsefe dersinin her konusu
direkt kendisi derstir.
(bkz: sayısal analiz)
türev. üniverstede 2 senedir matematikten kalıyorum. öss'de bakmadım türev sorularına. ve integral.
organik kimya.
organik kimya,integral,modüler aritmetik.
analitik geometri.
havuz problemi.
tarihte,
bizansın italyan ve katolik olup doğu romanın ortadoks ve rum olması. ayrıca bunların nasıl ayrıldığı halaa anlaşılamamıştır. önümüzdeki bi 150-200 yılda anlaşılamayacak olması.

ayrıca fizikteki elektrik konusu sadece fizik öğrencilerine gösterilmesi kanaatindeyim.
kesinlikle sayısal analiz ve de termodinamik 1 dir.
(bkz: organik kimya) *
küçük ünlü uyumu.
etken dönüşlü ve edilgen geçişli fiil.
osmanlıca'nın tüm konuları.
farmakoloji de Eikazonoidler konusu
analitik.
(bkz: limit)
(bkz: türev)
(bkz: integral)
parabol.
integrallll 2 senedir anlamadım ve bu sene yine karşıma çıkıcakk.
matematikte dört işlemden sonrası gereksiz kanımca