bugün

ben mesihim dedim dedim inanmadınız bakın noldu şimdi ?
yıllar sonra durduk yere internet fenomeni olmuş şahıs. neden bu videolar bu kadar yıl bekledikten sonra internete servis edildi, bu işin arkasında abd'mi var? merak içindeyiz.
ben bu adam mesih dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi. hiçbir şey, zaten mesih değil.
illuminati'nin eski ustalarından olduğu söylenir.
bir şevki yılmaz, bir hasan hüseyin ceylan kadar eğlenceli değildi ama yine de 90'lı yıllar efsanesidir her türlü. erbakan başta olmak üzere 90'lı yıllarda güldürmekten yüz kaslarımızı cacık etmiş refah partililerin kadim üyelerinden, buradan bakınca aydan görülen, mesih, pis ittifak öncüsü, adil düzen şeysi vs vs.
akli dengesini belli oranda yitirmiş olan eski milletvekili.
son efsane hareketi ile gözümde bir ilah olmuş adam.

abi şu adamın anlattığı fıkranın kaıbını her yerde kullanmak istiyorum. hadi bırak zaten her yere cuk oturuyor.

çok yaşa *
imha edilmesi gereken kişidir kendisini kin ve nefretle anıyoruz.
Espri yeteneği mükemmel olan bir insan. (bkz: ben hastayım dedim bana inanmadınız bak noldu şimdi) ayrıca Atatürk e etmediği hakaret kalmamıştır.
süper havarilere sahip olan mesih.
çok büyük adam, burada o'nun hakkında atıp tutanlardan ahirette hakkını allah'ın izniyle alacak insan.
hapisten kurtulmak amacıyla mesih olduğunu iddaa eden ve uydurduğu yalana kendisi bile inanan ergen çağlarımın altın renkli kahramanı.
akli dengesini açık etmeseydi muhtemelen şu an bakandı.
sıradan bir mezarcıdır.
eski dönem mesihi. *
üstün gücüyle sözlüğe el koymuştur.
çok haşmetli bir yazardır.
sözlüğe surun üflenmesinin yakın olduğunu öğrenmemize sebep kişi. gökten sözlüğe indi.
http://www.youtube.com/watch?v=ORV2ZMofMKI

hasan mezarcı tam olarak böyle birşey.
bir isimden ziyade bir ideadır.
hepimiz hasan mezarcı'yız.
(bkz: fıkrasına gülünmeyen adamın intikamı)
fıkraları öğretici*, güldürücü*, düşündürücü* ve sövdürücüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=PB58smCqVrQ&feature=relmfu
komik fıkralarıyla dinleyicilerini kırıp geçiren komedyen mesih.
o artık 'fıkrasına gülünen adam'.
Bazı uyuşturucu ve akıl bulandırıcı ilaçlarla bir takım kişiler tarafından aklının kaybetmesine sebebiyet verilen eski milletvekilidir. Kimse durduk yere kendini mesih ilan etmez.