bugün

dün eskişehir 6 45 bar'da kandil şiir buluşmalarının ikincisinin organizasyonunu yürüten, cemal süreya şiir ödülü sahibi yetenekli ve genç şair.
gecel adlı ilk şiir kitabı yasakmeyve tarafından basılan genç kalem.
bir arkadaşım tarafından bana kitabı hediye edilen şairdir.içinden birkaç şiir okuduktan sonra şairin biyografısini okudum ki bu genç yaşta böyle şiirler yazmasına çok şaşırdım.yolunun çok açık olduğu daha kitaptaki ilk şiirden anlaşılıyor.
henüz yayınlanmamış ikinci kitabının adı "tekvin ve hiçlik" olan şair.
edebiyat dünyasının gelmiş geçmiş en has pazarlamacısıdır.
fikrimce "avuçiçlerine yürüdüm sıkıntının" dizesi ile bile, genç yaşında iyi bir şairdir. gelecek vaad eder.
gereğinden fazla pohpohlandığını düşündüğüm ama şair kumaşı olan bir genç. hadi bakalım . zaman.
hakkında yazmayı nicedir ihmal ettiğim, bu aradaki zamanda kendi yayınevini kurarak; aba müslim çelik, hüseyin alemdar, yusuf alper, lale müldür, hüseyin peker, emrah yolcu gibi isimlerin kitaplarını basan şair, yayınevi sahibi. yayınevinin ismi noktürn. ilk çıkardığı o acemi fanzinden beri takip edilmeyi değer işler yapan bu çocuk-adam, en sonunda ilhan berk'in enis batur'a mektupları'nı da basma şerefine erişti.

http://nokturnyayinlari.blogspot.com.tr/