bugün

1990 yılında bunu yapıp da başarılı olanlara türkiye saglık örgütünün büyük ödül vereceği söylenmişti (Böyle bir örgüt var mı onu bile bilmiyorum)
tüm herkes bunu denerdi başaramazdı. bunu okuyanlar da denemesin, çünkü imkansız, en son 1995 yılında biri bunu denerken gözünü kaybetmiş.
sonuç olarak, özetle imkansız bir şeydir.
oluşan basınçla gözler, göz çukurundan fırlayacaktır. ne kadar önemli bir uğraş ve ne kadar güzel bir son değil mi?
felç geçirme nedeni olabilmektedir.
gözlerin yuvalarından mermi gibi fırlamalarına sebep olabilecek eylem.*
öpüşürken gözleri açık tutmaya çalışmakla eşdeğerdir...
hapşırırken gözlerini açık tutmaya çalışmaktan yorulanlar için yeni öneri, dirseklerini yalamaya çalışmalarıdır ki bu da imkansız sayılan eylemler arasında yerini almıştır...

edit: istisnalar kaideyi bozmaz eğer "ben dirseğini yalayabilme konusunda %1'in içindeyim" diyen bir yazar varsa simdiden tebrik ediyorum...
fazla zorlanmamalıdır, zira imkansızdır.

flört edilen kimsenin yanında yapılmaya calısılmalı, sonunda da beni hala seviyo musun çiçeeem denmelidir, zira insan şekilden şekile girer. eger hala yanınızdaysa harbi seviyodur. gittiysede çiçeeem yüzündendir, nasıl igrenç nasıl rahatsız edici bi tabirdir o ya rab. ayrıca zira yı cümle içinde kullanmaktan ötürü ne kadar mutlu oldugumu da tarif etmek güç, bak üç oldu hatta. nerelere geldi lan entiri.
(bkz: gereksiz çabalar)
top sektirmek gibi değilki kardeşim istediğin zaman dene. ne zaman hapşırıversem denemeyi unutuyorum ve de ne zaman aklıma gelse denemek bu seferde hapşırık gelmiyor. saydım tam iki haftadır hapşıramıyorum. o değilde bana gözler fırlamaktan ziyade içeri kaçar gibi geliyor hep.
(bkz: gözlerin içine kaçması)
Araba kullanırken yapmaya çalışılan eylemdir. Sanmam ki yapılabilsin.
gereksiz bi gayret. ona çalışcağına sınava çalış daha iyi.
imkansız olduğu bilindiği halde acaba becerebilir miyim diye usanmadan denenen binlerce eylemden biri.
ateş üzerinde yürüyüp, 40 dağın zirvesindeki sudan içip, yer altındaki 10 dehlize girip, kaf dağının tepesindeki anka kuşundan 1 tane tüy koparmaya eşdeğer olan davranıştır.
bu kafayla çok yaşamazsın.
ölmeden önce ki son iddia deneyimleri.
-lan lan hapşırırken gözlerimi kapatmadım,açık tuttum lan ohaa züper lan.

-iyi bok yedin, bsg çay koy şimdi.
Boş ve gereksiz iş. Gidin daha faydalı işlerle uğraşın.
sizi gözünüzden edecek eylem.