bugün

pahalı bir fastfood mekanı.
absürd tiyatro'nun güzide örneklerinden biri,beckett'in harika eseri.
beşiktaş belediyesi kültür sanat platformu tarafından repertuvara alınan samuel beckett eseridir. öncelikle zeliha berksoy'a koca bir teşekkür gerekli. bakırköy belediye tiyatroları'nı oluşturduktan sonra türk tiyatrosuna bir başka kamu tiyatrosu eklemiştir. hem de öyle bu sezonki şehir tiyatroları performansı gibisinden üçüncü sınıf "adı tiyatro" tadında değil.

oyunun rejisi zurab sikharulibze'ye ait. oyuncular ayşe lebriz ve cemil büyükdöğerli. müzik-ses tasarım erdem helvacıoğlu'na ait. oyun tek perde.

efenim bu oyunu 15-03-2007 tarihinde akatlar kültür merkezi'nde bomboş bir salonda (15 kişiyi geçmez) izlemiş bulundum. ve fakat sahne üzerinde seyirci sayısına ters orantılı müthiş bir emeğe şahit oldum. rejiden oyunculuklara dek kusursuz bir prodüksiyon. ve anladım ki bu coğrafya emek, nitelik vb. kavramları bilmiyor, pek bir hamaset seviyor. sanatta, politikada, her alanda... bunu bir kez daha gördüm, yaşadım.

27 mart yaklaşırken tüm tiyatro emekçilerini bir kez daha yürekten tebrik ediyorum.
kızılay mithatpaşa'da a.ü. tömer'in hemen altında bir fast food 'cu. pahalı bir yer. hem de vitrine oturmuşsunuz gibi oluyor, mekanın şeffaflığından kaynaklı olarak.
Mükemmel bir Depressive Suicidal Black Metal grubudur . Take me away ve Dont go şarkıları, kafayı yemenize sebep olabilir .
ing. otuzbir çekmek, masturbasyon için kullanılan söz öbeği.
2007 de kurulmuş sarasota,florida çıkışlı depressive black metal grubudur.3 demo,3 stüdyo albümü,2 de split albüm yayınlamışlardır.
don't go adlı parçalarıyla sigarayı bırakma zamanlarımda tanıştığımdan dolayı hala sigarayı bırakamadım. ciddi anlamda depresif kelimesi bu adamlarda gizli, keşke dinlemeseydim. şu an sigarayı bırakmış bir yeşilaycı olucaktım ya neyse. meraklısı için link;

http://fizy.com/#s/1q36d2
farklı lezzetler sunan 1995 yılına ait bir catherine wheel albümü.
güncel Önemli Başlıklar