bugün

internet ortamına 3.sezon ilk bölümü düşen dizi. altyazı bekleniyor.

hurraaaa.
Ovvasperger olan will ile aynı sedromdanız.
Ay ellerim titredi şu an.

Parçala beni hannibal, ye beni hannibal, iliklerine kadar beşamel sosla da yala beni hannibal....

Beklemedeyiz, sneak peek falan var ama bölüm mü düşmüş, duygularımla oynamayın, çaresiz durumdayım.
3x1
--spoiler--
bon soir. vay amk.
--spoiler--
yeni sezonu nihayet gelen, mutluluk sebebi.
spoiler yememek için ilk sayfaya bakarak entry girdiğim dizi. yeni sezon bölümleri düştüyse biri mavilendirebilir mi?
bugün izleriz çok efsane bir dizidir.
gereğinden fazla ağır ilerleyen ve uzun hukuk süreçleri ile izlerken uykumu getiren, uyursam da arkadaşa sen izlemeye devam et dediğim dizi.
kendisinden beklenildiği gibi bir 3. sezon açılışı yapmış kaliteli dizi. gerilimin bir saniye bile düşmesine izin vermiyor. sadece hannibal lecter" i canlandıran mads mikkelsen" in donuk ifadesi bile gerilimi desteklemeye yetiyor.
Müzik, görsellik, diyaloglar, mads mikkelsen hepsi hepsi harika olan dizi. Mads mikkelsen insan eti nasıl o kadar güzel hazırlanır, nasıl öyle estetik sunulur? Nasıl o kadar karizmatik, sofistike, ince zevkleri olan bir yamyam olunabilir? Haftada 43 dakika yeter mi sana, yetmiyor yetmiyor.
akil karıştıran dizi. 3.sezon ilk bolumu pek anlaşılır bolum değildi.
--spoiler--
- bo... bonsoir.
+ bonsoir.
--spoiler--
dizide konuyu çok iyi ve acayip komplike işliyorlar.
bu sezon da muhteşem olacak.
korkumdan izleyemediğim dizi.
3. sezonu hala bekleneni veremedi.
izlemeyin gençler şunu. Midesiz misiniz nesiniz.
Ünlü kartaca komutanıdır. ayrıca civilization 4 de aynı uygarlığın komutanı olarak karşımıza çıkıyor.
(bkz: civilization IV)
3. sezon 2. bölümünü yeni izlediğim dizi.

üçüncü sezonda italyanca isimler kafa karıştırsa da bence iyi kurgulanmış.
psikolojik gerilim dizisi. gerim gerim yay gibi olduk yemin ediyorum. böyle iş mi olur. zaten bir şey de anlamadım daha bu sezon. kafamda deli sorular.
Ulan o kadar uzun süre ara verdi ki 3×02 de will cesede ne anlatıyor diye düşünüp sonra onun yeteneğinin bu olduğunu hatırladım. Tekrar izlemem lazım galiba benim bunu.
3. sezon 3. bölümünü çok beğendiğim dizi. ilk 2 bölüm sıkıcı ve karmaşıktı. evet.
öyle kültür kokan, öyle sofistike bir dizidir ki izlerken bacak bacak üstüne atıp izlersiniz. ellerinizi ortada birleştirirsiniz, öyle izlersiniz.

kasaba sevgiler.
yeni sezonda bozmaya başlıyor gibime geldi, umarım düzelir.
--spoiler--

yıllar önce hannibal'ın kız kardeşi misha'yı doğrayıp yiyen ve hannibal'a da yediren kişi yüzünden bu hale gelmiştir hannibal. kafayı bozan hannibal aynı şeyi kendi yöntemlerini geliştirerek ve içine psikolojiyle felsefe katarak başka insanlara yapan bir psikopat halini almış bir karakterdir.

--spoiler--
surat yiyen canafar.
olaydan hiç haberi olmayan cahil yazar.