bugün

Kredi çekmek çek defteri sahibi olmak gibi durumların yoksa sadece hesap kartım olsun para çekeyim yatırayım diyorsan her banka sana uygun olacaktır.sadece Atm sayısı fazla olan bankalarla çalışman yararına olacaktır.(kolay ulaşımdan dolayı) atm sayısı fazla olan bankalar ise ; garanti iş bankası ve ziraat bankasıdır.
enpara. gerçi o "bankadan güzeli" ama neyse.
(bkz: enpara)
bi arkadaşım aynı zaman da burada yazarlık yapan kuveyttürk m.temsilcisini dövdü.
şubesi yok zaten hesap işletim kalkalı çok oldu
halk bank var (bkz: milli enişte reza) süper.
bazı arkadaşlar nerede yaşıyorsa ? hesap işletim kalktı. (bkz: möö)
kuveytturk der ve geçerim. hesap işletim ücreti almıyorlar.
teb den cepteteb. eft ve karta masraf yok. garantiye düşersen güzel oyar içine de bade koyar.

(bkz: badelendim pir oldum)
ptt.

kart aidatı yok.
(bkz: enpara)

bi öğrenci olarak işimi görüyor

Ayrica müşteri hizmetlerine cabucak baglaniyosunuz ve sorununuzu kolaylikla hallediyorsunuz.
x bankasından hesap açtım, sonra hatamı fark edip geri kapattırdım.
gereği yok, henüz bulaşmamışsanız açmayın.
Dnr vb yerlerlerden alışveriş yaparken arkadaşlarımın hesaplarını kullanmak istemiyorum diyorum.
Açmamak en iyisi. Sıkıntı Lan banka falan valla. Evet.
(bkz: boş entry)
Şimdiye kadar cep bank dışında hiçbir şekilde banakada hesap, kredi vb. Kullanmayan, banka hesabı açmak istemesi ve hangi bankayı tercih edeceği konusunda kararsız kalan yazarın açtığı başlık. Soruyorum sayın yazarlar, para yatırıp kullanabileceğim (nakit taşımamak ve para gönderip almak için) bir banka hesabı açmak istiyorum fakat hangi bankayı tercih edeceğimi bilemedim. Tecrubeli yazarlar bilgilerini ve fikirlerini paylaşırsa memnun olurum.