bugün

https://youtu.be/W-6Bc0B5kMg
bazlama,yeteneksiz birde sokakta pek çok insanda göreceğimiz güzelliğe sahip takma kirpik vs tamam. Onunda diğer ünlü kadınlar gibi olan en büyük özelliği uzun boyu ve fiziğidir efendim. Her esmer kadın da seksidir bu arada.
hande reçel olarak da bilinen oyuncudur.
Türkiyenin en güzel kadını.
görsel

ne farkı var ?
Kendisini “gerçekten” gördüğünüzde kısa bir an afallıyorsunuz. Sektörün en güzel oyuncularından kesinlikle. Şimdilerde Yüzü de oturmuş yaşıyla, çok çekici ve hoş bir kadın olmuş.
Çok da güzel olmayan kadın.
Ama Murat Dalkılıç ile birbirlerine yakıştılar.
Çok güzel be zalımın gızı. inşallah ben ünlü olana kadar evlenmez.

(bkz: Ünlülere aşık olan mal)
görsel

Bir gülüşü var sanki Fenerbahçe Galatasaray’a 6 atıyor. Of of. Evet.
Türkiyenin en güzel kadını.
Bişektomi kurbanı. Çirkin oldu
Sıradan bir yüz ve duru bir güzellik.
Türkiye’nin en yetenekli oyuncularından biridir. Muhtemelen geleceğin Türkan Şoray i olacaktır. Umarız ileride küresel projelerde yer alır ve Türkiye yi başarıyla temsil eder. Gelecekte bi altin portakal veya cannes ödülü almasını bekliyorum.
Gold premium kezo.
görsel

Bir gülüşü var ömre bedel... evet.
Çok sevimli. Ayrıca ünlüler arasında tek aklı başında olanı bu galiba genelde ünlü hatunlar ya bunaklarla cikiyo ya da at hırsızlarına vurduruyo.. Tuba bustun gibi mesela.

Bu kerem bursinle gibi. Umarım evlenirler yakışıyorlar da.
3 gün 31 çekmeyince seksi ve güzel gelmektedir.
Şu günlerde Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı diziyle gündemde olan Hande Erçel'in ilkokul fotoğrafı ortaya çıktı.
Uçankuş TV'de ekrana gelen "Hayatın içinden" programında Erol Köse'nin verdiği bilgiye göre Hande Erçel'in eskiden yaşadığı dairede unuttuğu fotoğraf bir arkadaşı aracılığıyla kendisine ulaştı.

görsel
Pofuduk yanaklı reçelimsi oyuncu.
bir güzelliği vardı zaten ama çok işlem yaptırdı kendisine oyunculuğu kendisine göre kötü bunu diyebilirim.
kendisine "bazlama surat" diye hitap eden sosyal medya fenomenine açtığı tazminat davası hakim tarafından reddedilmiş oyuncu kişisi.
Eskiden aşıktım belki ben bu kıza.

Çünkü gerçekten çok güzel bir sıfata sahip.

Ama murat dalkılıç'a attığı kazık nedeniyle inanılmaz derecede bir soguma hissettim artık ona karşı.

Diyebileceğim şey şu,
Ona benim tarafımdan sevilmenin saadetini asla yaşatmayacağım kişidir.

Eğer bir gün olur da bana aşık filan olursa hani...
Peşin peşim söylemiş olayım diye şey ettim...
görsel

Lütfi denen arkadaşın avukatı sokrates.
yaman bir avukata denk gelip dava kaybetmiş ünlüdür. serdar dostumun paylaştığı şey kahkaha attırdı ve tabi ki şu karikatürü akla getirdi.

görsel

o avukat var ya ipten adam alır adam..
her zaman ki gibi ey para sen nelere kadirsin demek istiyorum. sadece boyu uzun 160 olsa ne olurdu acaba.