bugün

çirkinleşen insan yoktur çirkefleşen insan vardır ve bu yüzden O eşi aldatır.
Karnında senin çocuğunu taşıdığı gerçeğini düşünürsek o hak mak yok kardeşim. Bu resmen şerefsizliktir. Kimse kusura bakmasın.
Hamile kalarak ağzı yüzü vücudu şişen türk kızını görmek istemeyen üstün türk erkeğinin hakkıdır. Kimse sizin gereksiz kaprislerinizi çekmek zorunda değildir çıkarız dışarı veririz parası neyse en kral rus karılarla takılır zevkimizi yaparız sizin tek göreviniz evinizde oturup erkeğinizi beklemektir.
bu kadın, bu entryi girecek kadar yavşak olan bir adamın çocuğunu taşıyarak dünyanın en büyük hatasını yapmaktadır.

hee ben bir erkek olarak bunu nereden mi biliyorum? babamdan.
100 dolarlık Rusların doğurduğu piclerin savunduğu hak.
sevgi değil cinsellik üzerine kurdukları evliliklerin çürüklüğünün farkına varmış eril bireylerin iddia ettikleri hak. saçmalıktır.
(bkz: sakalını kestiği için sevgilisini terkeden kadın)
Estetiksel bir yorum katacağım bir erkek gözüyle, maskulen ağırlıkta değil. "Bugüne kadar hamile olupta çirkinleşen bir kadın görmedim saygıdeğer primat yazarlar" tersine salgılanan hormonlar ile dişi kişinin deri ve yüz güzelliği daha da ortaya çıkar. Aldatma hakkı doğmaz, itaat edilme yetkisi verilir kadına. Tahta oturtulur o kadın.