bugün

hamilelik bütün kadınlara yakışır, her hamile kadın güzeldir.
bütün genellemeler yanlıştır ama koy götüne bir kadının en güzel olduğu süredir hamilelik.
böyle bir hakkım var diyenin de taa amına sıçayım.
doğacak çocuk ile onun annesini aldatmaktır. içler acısı durum. tavsiye edilmeyendir.

bak şimdi kendimi böyle bir şey yapan biri olarak düşündümde iğrendim.
içkiyi çok içip sürekli sızan, içki nedeni ile cinsel isteği azalan, içki nedeni ile göbek büyüten, yani neredeyse hamilelik sonuçlarını daha önce düzülmüşlük ( iğrenç kelimedir ) hariç yerine getiren erkeği aldatmakla eşdeğerdir. o durumda karınız hakkında ne düşünecekseniz, bu durumda hakkınızda onlar düşünülür. içki en basit örnektir burada. oldukça fazla sayıda örnek verilebilir.

tanım 2: namertlik bir hak değil, kandaki bozukluktur.
aldatmaya kılıf uydurmak amacı ile ortaya atılmış haktan öte bir bahanedir.

bilimsel gerçeklere göre kadın hamiliyken salgıladığı pek çok hormon nedeni ile en güzel halindedir. Ayrıca hamlelikte kadının cinsel isteği artar. Sade doğuma yakın süreçte kadının isteksizliği nedeni ile değil zorunluluktan cinsel ilişkiye sınır getirilir.
olmayan haktır. böyle bir hakkı nasıl bir iğrenç insan öne sürmüştür bilinmez.
bu bir hak değildir olsa olsa pislikliktir.
böyle bir hak yoktur. hamileliği bahane etmek erkeğin baştan gözünün dışarda olduğunun kanıtıdır.böylesi sevimli/ilahi bi dönemde eşini çirkin gören kimsenin kendine bi dönüp bakması gerekir.
bilindiği gibi bu dönemdeki bayanla aksi durum olmadığı sürece cinsel münasebette bulunabilir.
"kendi kendine mi hamile kaldı o kadın" şeklinde tepki verilesi er kişi düşüncesi.

not: kernel amadeus'muş.

(bkz: kernel ama deyyus)
Bu toplum bir türlü anlayamadı, seksin en büyük sevgi gösterisi olduğunu. Açıkçası ben bunu yapan, kendine böyle bir hak oluşturup kullanan insana hayvan derim, sonra hayvanlardan özür dilerim. Yahu köpekler, kediler yapıyor diye sen de mi yapacaksın? Ki çiftlerde her şey eşit olması gerektiğinden, senin karın hamile kaldıysa ve bir zevkten mahrumsa sen de mahrum olacaksın arkadaş! Hiç dayanamıyorsan elizabeth yap! Ayrıca:
(bkz: hamile bıraktığı kadını çirkin bulup aldatan erkeği ters çevirip düz sikme hakkı)
böyle bir hak hangi adelette sığar.

sorarım size hangi adalete. bir kadını seviyorsunuz ona aşıksınız bir çok şeye göğüs gerip evleniyorsunuz ve o kadın ile sevişiyorsunuz. günlerce, haftalarca... o kadın (burada orospu ruhluları ayırıyorum) sizi sevdiği için evlenmiş ve sizin belki de sadece masturbasyon dan kurtulma olarak gördüğünüz şeyi sadece sizi sevdiği için yapıyor ve sizin bir parçanızı içinizde taşıyor...

yetmiyor tüm bünyesi değişiyor, ne uykusu uyku, ne yediği yemek tat vermeye başlıyor. peki neden ? sizin için... (orospu ruhlular ayrı tutulmuştur mantık evliliği v.b.) e peki sen napıyorsun, ona damızlık hayvan muammelesi yapıp, artık seni sikemiyorum, başkasını sikmem lazım... bu hangi adeletin eseri olabilir ki... bu adelet duygusuna sahip olan bir insan olabilir mi ? tüm bu sorular nasıl bir dünya da yaşadağımız gözler önüne seriyor...

madem bu adalet tek taraflı bakmayalım, senin işin verdiği stres ile bir türlü beceremediğin karın, senin iktirdarızlığından bıksa ve dese ki hayatım sen beni tatmin edemiyorsun ben kendimi başkasına siktiricem acaba bu şekilde bir adalet sağlanmış olur mu? yada sende iş kalmamışken hala aktif olan bir karın varsa, mesela sen ellilerine geldiğinde o kırklarındaysa o zaman sen beni sikemiyorsun kornişon genç çıtırlara gidicem ben dese o zaman da adelet sağlanır mı?...

tamam bu ülke de böyle düşünen insanlar var. peki onlar gerçekten insan mı? kadın penisin tadını alınca vibratör keser mi? belki öyle göte böyle yarak deyimi buradan çıkmıştır, ne dersiniz ?...*
muhtemelen yumurtadan çıkmış ya da farklı yolla türemiş ama bir anadan doğmamış kişi söylemidir. hani bazen çok saçmalanınca cevap verecek bile güç bulamazsınız ya. bana da bazen öyle şeyler oluyor. sonra düşünüyorum yaşam güzel.
böyle bir hak yoktur. aldatmak bir hak değil, çürümüşlüktür. karısını ya da sevgilisini cinsellikten daha masum şekillerde göremeyen, hamilelik gibi hassas bir durumu anlayamayan kıt erkek söylemidir.
(bkz: seni leylekler getirmedi yavrum)

evliliği/birlikteliği, sadece güvenli ve canının istediği zaman seks yapmak zanneden. insanlıktan nasibini almamış; aklı sadece şeyinde olan insan formundaki zonta mahlukat hakkıdır.
bu tip insanlar asla paylaşmanın ne olduğundan bi'haberdir. insani duyguları gelişim çağında ciddi hasarlara uğramıştır. aslında o arada kesinlikle topu inşaata da kaçmıştır mutlaka. mahsus atmıştır ama; anası evde elizabeth ile buluşmasına kızıyor diye. topunu bilerek inşaata kaçırıp işini orda halletmeye çalışırken. amele abileri ona yardımcı olmuşlardır. çift dikiş iyidir sağlam olur sökülmez...

aslında tam hikaye şu şekilde olmaktadır; *işte bu hastalıklı bünyeler ilerde hasbelkader bir kadın ile beraber olma şerefine erişir. zavallı bişeyden haberi olmayan, bu zontaya inanan kadın, gebe kalır kadının karnı büyümeye başlar. zontamız bundan rahatsız olur haliyle. istemez iğrenir. naapsın ihtiyacını nasıl karşılasın. hemen aklına ergenlik çağı gelir ve derhal topunu alır. en yakın işaat mahaline giderek elizabeth'i ile romantik buluşması için topunu eskisi gibi inşaata atar!. ınıınınının veeee işte kaçınılmaz buluşma. amele abileri gevşemiş olan çift dikişini tekrar atmak için onu beklemektedir.
=> .. ----------- hayır hakkım bu benim ulennnnn...
<= ..alll anca gidersin..

onlar ermiş muradına biz biyere çıkmayalım...inşaat daha bitmedi zere...
gökten üç top düşmüş hepsi de zontanın bilumum yerlerine...
dogmamıs cocuguna ibnelik yapmaktır.
aldatmanın hakkı olmaz. eğer var diyen olursa onun babası ya sürekli aldattığı için alışılmış bir durum olmuştur yada gerçekten katkısız %100 doğal gavattır. hamile bir insana ve doğacak çocuğuna yapılmasının bir hak olduğunu düşünen zihniyete yorum yapmıyorum bile. (bkz: rtük)
kadın istediğinden değil bir çocuk doğurmak için çirkinleşmiştir. Bu yüzden aldatmak ta bir o kadar aşağılık harekettir. Madem karın taş gibi olsun yada öle dursun istiyorsan çocuk yapmıcaksın kardeşim. (bkz: bu ne perhiz ne lahana turşusu)
olmayan haktır. bunu yapan ancak serefsizdir. ulan bu cocuk dogunca sevmeyi benim cocugum demeyi biliyorsun da bunun anasına ne diye saygı duymuyosun? bu kadın keyfine mi hamile kaldı? sana bir cocuk vermek için binbir eziyete katlanan acınından can veren kadını aldatmak ona saygısızlık etmek ancak serefsizliktir. hak değildir. bu haksa o cocugun babası olmaması da adelet olacaktır.
bu hakkın doğruluğunu savunanı annesi doğurmasaydı, babası da aldatmak zorunda kalmasaydı keşke diyebiliceğim bir söylemdir.

edit: bizim köyde de kediler enik doğurur.
yoktur efenim. sizin çocuğunuzu taşıyordur. kutsal bir göreve adamıştır kendini. uçkurunuzu az tutunuz.

(bkz: sağ el)
babadan nefretme hakkına sebep olan cocuğun hakkıyla örtüşen haktır.
iş toplantılarına giden adamı aldatma hakkıyla beraber verilirse tadından yenmeyecektir. pek tabii hamile kadını aldatan kocalara çocuğu görmeme hakkı da verilebilir, sonsuz süreyle.
Hamileliğin kadınları olumlu veya olumsuz olarak değiştirdiği doğru. Kadın olumsuz olarak etkilenmişse hamilelikten aldatmak erkeğin hakkı olamaz. Kendi iradesizliğine kalıp arayan erkeklere göre bir davranıştır.
kadın 9 ay çocuğu karnında taşısın. sırf bu yüzden vucudu tasvip etmediği hallere girsin sonra sanada böyle bir hak doğsun.

(bkz: yok öyle bir dünya)
haliyle boşa mermi sallamak istemeyen bireyin farkında olması gereken haktır. evlen ondan sonra 31 çek. yek yaaa......
(bkz: aldatma diye bir hak olduğunu sanan dingil)