bugün

hamile kadın çirkinleşmez aksine güzelleşir, zaten aldatmanın hakkı da olmaz.
velev ki kadın çirkinleşti hatta hastalandı adam olan çocuğunu doğuracak kadını değil aldatmak, hizmetini görür başının tacı yapar.
(bkz: hamilelerde yaşıyor bazı ipneler)
iğrençleşmesek artık.
Olmayan hak.

Ulan görende kızlar kadınlar durmadan size veriyor zanneder. Ah otuz birciler sizi. Sizi gidi köfte horlar sizi.
entry nick uyumu.
6 cm pipisiyle 10 saniyede boşalan erkeğin iddia edemeyeceği hak.

ahaha gerizekalı eksilemiş.
sevgilim evlendiğimizde hamile kalsın, çoraplarını ben giydiririm.
yorulmasın diye çorbasını ben içiririm, bu kavat aldatmaktan bahsediyor.
hamile kadınlar ekstra hassastır. düşünün bebeği için kilo almayı, zorlanarak yürümeyi göze almış birini cinselliği, görselliği bahane edip aldatmak insan işi değil.
aldatmak karaktersiz, adi insanların işidir. hamilelik işin içine girince daha beter olacak diye birşey yoktur.
doğuştan her erkeğin sahip olduğu haktır. hanım kişisi hamile kalınca sırf hamileyim diye götü göbeği salmayacak, makyajını bakımın aksatmayacak, kendini güzel tutacak erkeğine karşı. aksi taktirde erkek de aldatma hakkını kullanır, kimse de itiraz edemez.
bahaneler arkasına sığınacak kadar acizleşmeden yapacağınızı yapın, sonra da evet yaptım diyecek kadar olgun bir erkek gibi davranın.
aldatacak potansiyeldeyim ama sırf hamile diye aldatmam bende. yani karı benden hamile kalmş zaten biriciğim yaaa neden aldatayım. hele bi doğursun her şey yoluna girince bakarız. ama hamilelikte olmaz. çıss oluruz sonra.
Benim yavrumu taşıyan kadına, aldatma hakkını geçin, aldatma kelimesinin cümle içinde kullanılmasını bile konduramam.
Olmayan haktır.
Adamın birinin eşi hamile kaldı ve o doğuştan verilen hakkı hakkı kullanarak hamile olan eşini senin kız kardeşinle, senin annenle aldattı. Hatta hamile olmayan ve gayet güzel eşin sen işe gidince gizli gizli evinize alıp yatağınızda işi pişirdi. Eee aldatma hakkını kullandı kardeş.
Evlilikte Aldatmaların çoğunun kadın hamile iken olduğu düşünülürse...
Oyle dusunceye sahip karaktersiz koca Defolsun.
Aldatma hakkı mı? Suç teşkil eden ahlaksız bir fiil ne zamandan beri hak hukuk kapsamına giriyor şerefsiz?
baba olduktan sonra erkekleri, dibini dövme hakkı çıkarsa nasıl olacak? boş yapmayın.
Karısı başkaları tarafından hamile kalanların sahip olduğu haktır.
Evlilik sadakat beyanıdır. Siz şahitler huzurunda imza atarak sadakat göstereceğinizi beyan eder ve sonra bu beyanı başkası ile seks yaparak bozarsanız burada bir hak değil haksızlık vardır.

Mahkemeler bu nedenle bu eylemden ötürü haksızlığa hükmeder ve evliliği bitirir sizi de duruma göre manevi tazminata mahkum eder.
Umarım evlenemeyip, üremeyemezsin. Ulan karın sadece seni tatmin etmesi gereken, senin yanındayken sürekli güzel olması gereken bir varlık mı? Serçe parmağını sehpaya vurunca ağlayan adamlar burada doğum sancısıyla bile baş edebilecek kadar güçlü kadınlara laf atıyor. Belirtmekte fayda var erkeğim
her erkekte olması gereken haktır. 9 ay aldatılmakla birşey olmaz. evet...
Kısaca orospu çocuğu olma hakkı.
öyle bir hak yoktur, olamaz da.