bugün

türkiye için büyük ayıp olan olay.halk unutkan ve cahil, görüntüde atılan intikam yeminleri onlar için takdire şayan. terörle uğraştırıp topraklarımızdan pay almak isteyen ülkeler yarışta, hani sözde devlet büyüklerinin aklıyla fikriydi barışta ?
özellikle terör saldırılarında kendini gösteren elim ve de vahim durum.

her toplu kayıp verildiğinde eserler, gürlerler, aradan iki gün geçer unutur giderler.

ancak başlıktaki cahil ifadesine katılmıyorum. bu aymazlığın cehaletle bir ilgisi yoktur. Bu durum tamamen bencillikten, kendinden başkasını düşünmemekten kaynaklanmaktadır. asalım keselim palavralarını atanların tek beklentisi birilerinin çıkıp onların namı hesabına asıp kesmesidir. Bizim millet tribünde olmayı sahada olmaya tercih eder. Tribünde ya da ekran başında futbol otoritesi kesilip de sahada topa bile vuramayanlar da onlar değil midir?
en acı gerçeklerden biridir. insanı yaşadığına lanet ettirir. türk halkı, senin cehaletin benim yaşamımı etkiliyor! vazgeç şu cehaletten artık, bilgiyle donat kendini.. nöronların çoğalsın, kurtar bizi cehaletin zulmünden, yetti be..
Ben de öyle sanıyordum.

Olayın bir “kötülük hareketi” olduğunu anlayana kadar.