bugün

cumhurbaşkanı beyanı.
https://www.youtube.com/w...6Luo&feature=youtu.be
Hepsi halkın suçu demektir.
14 yıllık iktidarı süresince üretmeden tüketen, borç yiyerek bolluk yanılgısı yaratan akape Ekonomi politikalarının hiçbir suçu yok gene.
Fakir dolarını bozdurur. Düşen doları zengin alır. Resmen karma. Üretim olmadan ithalatın dibine vurup ihracatta gram artış olmadan. Turizm gelirlerini arttırmadan. O doları düşürmek hayal dünyası.
sanırım doların yükseldiği seviyeyi yeterli bulmamaktadırlar. az daha yükselsin de dolarları bozdurup, düşük kurdan yeniden alıp keriz silkeleriz diye düşünüyorlar.
o değil de sonunda doların yükselişi halka kalacak, bakın gördünüz mü düşüremediniz, naaptınız ya'ya bağlanacak ondan korkuyorum.
isteklerin ucunun açık olduğunu gösteren söylemdir.

görsel

korkuyoruz reyiz..
seçmenlerinin salaklık katsayısını merak eden cb beyanı.

aksalaklar yetmiyor götünüzü de satın belki o zaman yeter.
kırılgan ekonomiler için verimli dönemde ülkenin döviz getirecek işlere yönelmesi ile ilgilenmedim. şimdi de geç oldu ve ben konuşulmamalıyım. en iyisi bu kadar insana dolayısıyla kimseye ihale kalmasın.tabiki yeterli dememi beklemeyin.
geçmiş olsun demektir. 3 gün önce yazdım, buraya da not düşüyorum. dolar 4 lira olacak, 5 lira olacak, 6-7-8 devam edecek. inan bana bunlar olacak. çok şaşıracaksınız.

bir de işin kötüsü, bunlar olurken birileri kaçacak, işte para, onlarda olacak...
dolar yılbaşından sonra dördü geçecek.