bugün

Fear factor gibi birşey.

Valla bak.

Hamam böceğinden yılana ne ararsan var!
terörist partisidir. itinayla vatana ihanet edenlere sahip çıkan yardım ve yataklık eden bir şer yuvası. Kapatılması gerekir.
Terörün,akan kanın ve göz yaşının sebebi...

derhal kapatılmalı ve tüm üst düzey yöneticileri yargılanmalı..
ekşicilerin vazgeÇilmezi.
öşexlerle baya içlı dışlı olan partidir. Hayatları öşex olmuş kardeşim
terör yardakçısı partimsi. bu partiye oy veren türkün türklüğünden şüphe ederim,net.

birde marjinal olmak için bu partiye oy veren türk kekolar var. yahu kardeşim, saçma salak dövmeler yaptırarak marjinal olmaya çalışırsın anlarım, atatürk düşmanlığı gibi bir köpeklik yapıp marjinal olmaya çalışırsın yine anlarım, küpe takarsın marjinalim dersin yine anlarım, hadi ulan ülkeni kötülersin yabancı hayranlığı yaparsın gene anlarım, ama...

marjinal olacağım diye kürt ırkçılarının , dağda eşşek sikenlerin, töre cinayeti işleyenlerin, askeri uykuda öldürenlerin partisine oy vermek nedir lan?

pkk nın tükürüğünde boğulmak mı istiyorsun? gerçekten dağ farelerinin tükürüğünde mi boğulacaksın ey dangalak?

o zaman siktir git, hdp ye oy ver.
terör yardakçısı partimsi. bu partiye oy veren türkün türklüğünden şüphe ederim,net.

birde marjinal olmak için bu partiye oy veren türk kekolar var. yahu kardeşim, saçma salak dövmeler yaptırarak marjinal olmaya çalışırsın anlarım, atatürk düşmanlığı gibi bir köpeklik yapıp marjinal olmaya çalışırsın yine anlarım, küpe takarsın marjinalim dersin yine anlarım, hadi ulan ülkeni kötülersin yabancı hayranlığı yaparsın gene anlarım, ama...

marjinal olacağım diye kürt ırkçılarının , dağda eşşek sikenlerin, töre cinayeti işleyenlerin, askeri uykuda öldürenlerin partisine oy vermek nedir lan?

pkk nın tükürüğünde boğulmak mı istiyorsun? gerçekten dağ farelerinin tükürüğünde mi boğulacaksın ey dangalak?

o zaman siktir git, hdp ye oy ver.
6.057.506 kişi annesine basmış gibi yırtınan piçleri görmemizi sağlamıştır.

tabi bu piçler ağa paşa kültüründen gelip, birilerine kul köpek olmayı çok sevdikleri için demokrasi bunlara birkaç gömlek fazladır.

o yüzden anlayamazlar özgür iradenin ve vatandaşlık haklarının ne demek olduğunu.
pkk=hdp.
destekçilerinin hdp nin ciddi ciddi pkk yı sindirebileceğini düşündüğü siyasi partidir. affedersiniz ama size ne içiriyorlar kuzum? yok aynısından bize de verin ki az acılarımızı unutalım.

hayır bir de şu var mına kodumun ülkesindeki hdp ye oy verenler dışındaki herkes tek tip bi bunlar farklı farklı bi çeşit. eh doğru sizde haklısınız ne diyelim. allah fazla çeşitlendirmesin sizi.
ahahha adam demiş ki ağa paşa kültüründen gelip kul köle oldukları için.

hdp'ye oy verenler aşiret ağa falan bilmezler ha sakın yanlış anlamayın.

veya eşini alıp ben o kadar para saydım tabi ki istediğim zaman doğurtacağım boş bırakır mıyım demezler.

veya çocuklar 15 yaşına gelmiş bu yaşlarına kadar baktım çalışsınlar para kazansınlar daha ne bakacağım demez.

komiktir ama bu hdp'liler onu severim işte.

biz bilmiyoruz yobaz kürtleri çünkü. ahaha komiksiniz vesselam.

tanım : partiymiş öle diollar.
geçen sefer pkk sayesinde barajı geçtiler. neden böyle dedim? çünkü o zaman sözde barış vardı fakat pkk içerde milleti tehdit ediyomuş hala meğer, çünkü bak şimdi barış bozuldu ve hdp korkudan seçim yapılamaz diye zırlamaya başladı. ermeni hdp sizi...
Doğuda silahla oy toplayıp, sonrada biz türkiye partisiyiz diyen terör örgütüdür.
savaş tezkerisini duyunca altına sıçmışlardır. hahahaha geçen gün adamların destekcisi terörist bilmem şu gençlik bu gençlik şöyle paylaşım yapıyodu "devrimci yıkılmaz lo, savaşsa savaş öhöööööööööö" şimdi korkudan ay savaş kötü bişey öhöö.
Güzel parti, varlığı beni sevindiriyor.
En azından kimse şu an "bize siyaset yapma olanağı vermediniz" diyemez. Verdik de ne oldu, diyeceğiz bizde ileride.
askerliği yeni bitirdim.

kürt arkadaşlarım oldu. çoğu pkk sempazitanı. belki de militanı. hani diyorlarya devlet bizi eziyor. düşüncelerimizi ifade etmemiz engelleniyor. adam tsk da askerken bile pkk sempatizanı olduğunu ifade edebilirken hala düşünce özgürlüğünün engellendiğinden yakınıyor.
Bu partinin vekili ünvanı taşıyan pek çok şahıs tescilli uyuşturucu kaçakçısıdır. Teröristlere silah taşımakta, yaralısını taşımakta leşini toplamaktadır.

Şimdi burayı iyi oku Kekocan. Sen lilililiiiiii diye zılgıt çekerken esenyurt'ta köprü altlarında satılan üç kuruşluk çin poşusuyla kendini adeta bir özgürlük neferi addederken bu adamlar bir eli yağda diğer elleri balda kendi çocukları o eylemsellikten çok çok uzak yerlerde adeta bir berkecan bir melis hayatı yaşamaktalar. inan olsun benim zerre sikimde değil Kekocan ama sen ah sen yarınlara buğulu gözlerle bakan keko alet olma la böyle şeylere. Ayığol olm.
kanla beslenen, kanla siyaset yapan, lafta kürtçü olan or.spu çocukları topluluğudur.
halkların mı partisi tek bir halkın mı partisi karar vermesi gerekendir.
mhp ve akp gibi kan ile beslenen bir parti değil bilakis barış için samimi anlamda mücadele eden bir partidir.

mhp gibi vampir zihniyetin de bir parti var iken bu ülkede hala hdp'ye kan ile beslenen parti demek ağır saçmalamaktır
pkk ile bağlantısını kesip adam gibi siyaset yapacaktı.

ancak bildiğin pkk bunlar.

görsel

nedir bu?
Eşbaşkanları gücümüzü pkk dan alıyoruz demiştir.
Bu partinin vekilleri Doğu'da karakola saldırıp öldürülen PKKlı teröristlerin leşini almak için polise saldırmıştır.
Bu parti de Apo'nun yeğeni vardır yeğeni bebek katili Apo'nun !
Bu p.çleri meclise sokanlara sesleniyorum, aynı zaman da Kürt kardeşlerime de sesleniyorum bunlar ülkeyi bölmek, huzurumuzu bozmak için var. Bunlar vergilerimizden maaş alıyolar. Kürt kardeşlerim senin hakkını hdp savunmuyor, kürtle Türk eşit biz kardeşiz benden ne eksiğin ne fazlan var, bizim haklarımız eşit. Bunlar huzurumuzu bozmaya çalışıyolar.
Barış yanlısı gözüküp alttan alttan vuran bölücülere, PKKnın partisine oy vermeyin. Madem AKP'yi düşürmek istiyorsunuz verin kendi partinize.
Pkk'nın siyasi kolu, Şehit kanı ile beslenen sözde parti. Aslen provokatif, ajitasyoncu, dirlik bozucu ve pkk'ya zemin hazırlayan misyonlar dışında bir varoluş sebebi yoktur.

Yeterince kanıt var. Gidip oy verenler vatan hainliğinden idam edilmesi gerekenlerdir.

Partinin adayları ise kurşuna dizilmeyi hakeden birer katil, birer kukla...
Önce "pkk ile bağlantımız yok" şovu uğruna kendi adamlarını sokak ortasında katlettirmiş sonra da silah zoruyla ve maskotlukla oy toplayıp bir şekilde barajı aşmayı başarıp pkk'ya zemin hazırlamayı başarmış partidir.

En çok onlara dokunmuşmuş zararı.

Bundan sonra gelecek olan provokatif olayları gelin beraber izleyelim. Pkk sayesinde barajı aştı hdp.

Pkk'ya sırt çevirir mi?

insan sevdiğini hiç üzer mi...
Oç diye kısaltılır.