bugün

görsel
patron çıldırdı fiyatlarından bir süre döviz satmış sonra farkedince durdurmuş bankadır.

o arada kimler kimler götürdü kim bilir.
söz konusu bankamızın müdür koltuğunda oturan himmet bey'in doları soganla kıyaslayan bir karikatürü resmi twitter hesabından yayınlamış ve acı acı güldürmüştür.
abd'nin hakan atilla davasında vereceği cezayı ödememek için bilerek batırılmakta olduğunu düşündüğüm bankadır.
Halkbank'tan Kamuyu Aydınlatma Platformu'a (KAP) döviz alım-satım işlemlerine ilişkin açıklama yapıldı.

31 Ağustos'ta hatalı kurlarla döviz alım satım işlemlerine ilişkin yapılan açıklamada, hatalı kurlardan yapılan işlemlerin iptal edildiği bildirildi.
Az önce TV de alt yazı olarak hükümet de bir bakanın "halkbank'ın ceza alacağını zannetmiyorum. Eğer bir ceza verilirse bu tamamen siyasi bir sonuç" diye açıklaması okunmuş olup içimden acaba ne kadar ceza ve cebimizden ne kadar çıkacak diye söylendim.
görsel
Telefon bankacılığı berbat olan bankadır.

25 dakika, müşteri temsilcimize birazdan bağlanacaksınız, beklediğiniz için teşekkür ederiz anonsunu duydum amk.

Halbuki reza zamanında böyle miydi amk.
bugün rezillik yaratan 'devlet bankası.'

neden mi?

saat 9'da açılıp işlemlere başlaması gereken serik şubesi saat 9'da açılamadı. neden mi? kapının anahtarı kendisinde olan sorumsuz bir çalışanı uyanamadı diye.

bu kadar yaşlı amcayı teyzeyi antalya'nın en soğuk sabahlarından birini yaşadığı gün dışarda beklettiler.

bir de diyorlar " allahtan müdür daha gelmedi de görmedi bu manzarayı."

görsel
sanayi ve kobi’ler için enerji verimliliği isminde 150 sayfaya yakın çok kaliteli ve öğretici kitabı, internet sayfalarından ücretsiz şekilde yayınlayan banka.
ocak ayı boyunca birçok ünlü şarkıcının da içinde bulunacağı bir konser etkinliği düzenleyen banka. etkinliğin ismi halkın yıldızları. edis ve aleyna tilki var yılın bombaları olarak.
esnaf ve sanatkârlara 22 milyar liralık kredi desteği verecek banka.
ticarette alacak verecek işlemlerini devlet eli ile sigortalatan banka.
yeni bir uygulama ile mutlu emekli ihtiyaç kredisi adı altında emekli vatandaşlara düşük faizli kredi hizmeti veren banka.
maaşını halkbank'tan alan çalışanların bireysel ihtiyaçları için 60 ay vadeli bordro24 ihtiyaç adlı kredi hizmeti veren banka.
işe alımlarda torpilin çatır çutur döndüğü bankadır. tanıdığınız yoksa hiç vakit ve para kaybetmeyin derim sınavıyla falan.
125 bin liralık kredi çekimi yapmak için bankaya başvurduk, banka kredimizi onayladı şubeye gidip parayı almak istediğimiz de 1 ay sonra gelin şuanda bankamızda para yok dedi.
125 bin liralık kredi çekimi yapmak için bankaya başvurduk, banka kredimizi onayladı şubeye gidip parayı almak istediğimiz de 1 ay sonra gelin şuanda bankamızda para yok dedi.
açık hesap uygulaması sayesinde ay sonunu kotarabilmeme olanak sağlayan banka. her seferinde nasıl oluyor bilmiyorum ama ay sonu son bir hafta, meteliğe kurşun atarken buluyorum kendimi. son bir haftayı açık hesap sayesinde atlatıp, ay başı maaşı alır almaz kapatıyorum. güzel döngü.
uzmanına danışın sayfasında teşvik ve hibe desteği başlığı altında alacağım cevaptan çok da umutlu olmadan soru sormuştum, baya kısa zamanda ve detaylı bir cevap geldi. şaşırttın beni halkbank.
bir süredir sıkıntı yaşatan mobil uygulamasını sonunda güncellemiş ve kullanışlı hale getirmiş banka. bir de sanırım paraf mobil diye bir uygulama çıkarmış inş sorunsuz çalışır o da.
bugün itibariyle konut kredisi faizinde indirimine giden banka. %0.99 olarak belirlenmiş. güzel rakam.
bugün itibariyle konut kredisi faizinde indirimine giden banka. %0.99 olarak belirlenmiş. güzel rakam.
özellikle sık sık yaptıkları akaryakıt kampanyaları için kredi kartını kullandığım banka.
Musteri hizmetlerii ile gorusmek icin an itibari 27. Dakikayi geride biraktigim banka.

Hala bekliyoruz bakalim, bekliyoruz...

Edit: 30. Dakikada baglanmayi basararak tarafima altin madalya gonderilmesini bekliyorum. 33. Dakikada islemimi bitirdim.

Tesekkurler halkbank. Bir internet sifresi almayi bu kadar ugrastirdigin icin sizinle gurur duyuyorum.