bugün

Boktan bi banka. Önünden geçerken bile stres basıyor amk..
Voleybol takımları 2 takım çıkaracak kadar sağlam kadroya sahip. Devletin para iyi akıyor anlaşılan.

1 ay önce Final Four'a kalma maçında Eston takımına çıkardıkları ilk 6;, Aslan-Vigrass-Furkan-Abdullah-Bruno-Hernandez( Yedekler; Selçuk Keskin(milli pasör)-Oğuzhan Karasu(Paidar demir ödüllü)- Mustafa Koç (milli orta)- Yiğit gülmezoğlu(milli takım 2.kaptanı)- efe bayram (son 2 yılın rising star'ı), vucicevic( Sırp milli oyuncu), volkan döne (milli libero), caner Ergül (eurovolley 2021 kadrosundaki 2 liberodan biri) )
sosyal medya hesabından “Paramızın gücüne güveniyoruz! Halkımızın Bankamızda değerlendirdiği Türk Lirasının her kuruşunu Üreten Türkiye için kocaman bir desteğe dönüştürmek en temel görevimiz” paylaşımını yapmış kamu bankası.
Amerika dan yine haberler gelmeye başladı.
Dolar 7.75
--spoiler--
New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi’nde devam eden Halkbank ve Rıza Sarraf davasındaki gizli dosya sayısı 40’a yükseldi.
https://www.sozcu.com.tr/...li-dosya-eklendi-6242878/
--spoiler--
tatil kredim onaylanmış bugün itibariyle. kim ne derse desin bana gayet makul geldi yüksek bir meblağ da çekmedim zaten fakat hem ben tatilimi rahat bir şekilde yapacağım hem de turizm sektöründe çalışan emekçiler kazanacak win-win yani.
iki hafta önce avantajlı konut kredisine başvurmuştum an itibariyle onaylanmış. faiz oranları ve ödeme sistemi oldukça iyi düşünülmüş, hizmet noktasında da bir problem yaşamadım zaten birkaç senedir kendileri ile çalışıyorum hiç kötü bir tecrübem olmadı diyebilirim.
Amk bankanın bir miras vermek için 30 yere koşturan bankadır. 100.000 limitli ticari kredi kartım dahil hepsini iptal edeceğim. Gider soyguncu denizbank ile çalışırım daha iyi.
Yeni turist ömer temalı reklam filmiyle sempati toplamıştır.
Özelikle reklamın sonundaki cümle etkileyici.
Önce halkız sonra bankayız.
Gidip hesap açtırasım geldi.
daha çok gençlere yönelik olan parafree kredi kartının güncel kampanyalarını kullanışlı bulduğum ve kullandığım banka.
iyi ki var dediğim banka.
Kobiler için işe devam kredisinı ciddi anlamda kullandıran tek banka.
Esnaf için şu dönemde can simidi oldu.

Edit: sene başından beri özel bankalar 5 milyar tl küçülürken, kamu bankaları 30 milyar kredi hacmini arttırmış. Halkbank da em büyük katkı veren bankalardan.

(bkz: işe devam kredisi)
bugün itibariyle bireysel ihtiyaç destek kredisini talebimi onaylamış banka. kredi notum düşük sayılabilecek rakamlarda olmasına rağmen yine de kredi verip beni şaşırtmışlardır. ümitsizce başvurmuştum ama güzel sonuçlandı.
aylık geliri 5000 liranın altındakilere bireysel ihtiyaç kredisi veriyormuş. başvurduk bakalım bir sorun çıkması, inşallah kısa zamanda sonuçlanır.
bugün trt haber'de genel müdürü osman arslan'ın salgın dolayısıyla verdikleri destekleri açıklayan banka. genel müdür gayet açık konuştu, esnaflara 6 ay ödemesiz kredi verilecekmiş. kredi puanlarını da düşürmüşler mağduriyet yaratmamak için. güzel bir adım olmuş inşallah düzgünce uygulanır ve diğerlerinden de görürüz bu destekleri.
memlekette esnaf ve sanatkar dışında borçlu insan yoksa yaptıklarını taktir edelim.

bu ne ya! her sıkıntıda esnaf ve sanatkarlar... hayır, onlara yardımcı olunmasın demiyorum ama madem borç erteliyorsun, herkesinkini ertele...
salgından ötürü esnaf ve sanatkarların aldığı kredilerin borçlarını 3 ay ve faizsiz erteleme kararı almış. çok doğru bir hareket, darısı diğer bankaların da başına.
Paraf kartı güzel olan banka.
parafree kartını aldım da kampanyalarını baya başarılı buldum. hafta sonu bazı restoranlarda yüzde elli indirim yapıyor, ilk ekstre de yüzde yirmi indirimli. fazla limite ihtiyaç duyana kadar kullanırım ben bunu.
16 şubat pazar günü yapılacak sınavla bilgi teknolojileri uzman yardımcısı alımı için sınav yapacak olan banka. son başvuru tarihi yarın yani 7 şubat cuma günü imiş.
amerika ile yaşadığı altın krizinden sonra düşüşe geçen hisseleri tekrar toparlanmaya başlamış olan banka.
Devletin bütün kademelerinin soyduğu, akp'nin arka bahçesi olan banka.

Ben demiyorum, tayyip diyor.
açık ara en sikik en rezil telefon hizmeti olan banka. saat gece 1 olmuş. 20 dakkada müşteri hizmeti düşmedi.

kart çalıntı tuşuna basyık . yinede 15 dakikada dönen yok.
bir süredir maaş müşterisi olduğum banka. şu sıralar da konut kredisi kullanmayı düşünüyorum kendilerinden. hesaplı evim konut kredisi mi ne varmış, eksik kısmını oradan tamamlayacağız gibi.
Hani halk ister halkbank yapardı. Adamı bekletmeyin olum.
Musteri hizmetlerii ile gorusmek icin an itibari 27. Dakikayi geride biraktigim banka.

Hala bekliyoruz bakalim, bekliyoruz...

Edit: 30. Dakikada baglanmayi basararak tarafima altin madalya gonderilmesini bekliyorum. 33. Dakikada islemimi bitirdim.

Tesekkurler halkbank. Bir internet sifresi almayi bu kadar ugrastirdigin icin sizinle gurur duyuyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar