bugün

yeni tasarımla henüz kaynaşamamış, henüz ona alışamamış olmanın verdiği huzursuzluk ve ben butonunun olmamasından kaynaklı yalnızlık hissinin tesiriyle halen eski tasarımda yazmaya devam eden yazarlardır.
misal ben.
Yeni tasarımda "ben butonu nerde lan" diyen yazarlar topluluğudur. Ben de içindeyim.
alışmak sevmekten daha zor geliyor
(bkz: gelenekçi sözlük yazarları)
yeni tasarımda eksik butonlar yüzünden eski tasarıma devam eden arkadaşlardır.
kim entryni beğenmiş özelliği dışında eski tasarımın tercih ettiklerinden dolayı eski tasarımını kullanan yazarlardır.
(bkz: ben)
hazıra konmayı seven yazarlardır. bütün hatalar düzeltilsin, hiçbir bug kalmasın ondan sonra geçeceklerdir yeni tasarıma. tü-kaka yazarlardır, niye yardımcı olmuyorlardır gördükleri hataları söylemiyorlardır? ben hariç herkese sitemimdir bu da.
(bkz: eski tasarımı kullanmaya devam edenler)
aralarında bulunmaktan gurur duyduğum topluluktur. fuck you james.
(bkz: tulumci) yenisine 10 dakika bakınca gözlerim yanıyor resmen. o ne yahu. word sayfası gibi.
tüm mecraların facebook'a, benzemesinden hoşnut olmayan yazardır. forumlar ve bloglardan sonra sözlükte facevari birşeye dönüştü, tehlikenin farkındamısınız? ayrıca azıcık yaratıcı olunda, kullanalım.
vakti zamanında facebook'un zaman tünelinide kullanmayi reddeden yazarlardır.
doktorlar asla bitmeyecek' in de içinde bulunduğu yazarlar grubudur.
yeniliğe karşı olan yobaz yazarlardır. evet.
eski tasarıma alışıp sevenlerdir. hem facebook kullanmayan bir kişi, sevmeyen kişi olarak facebook2 a benzediği için kullanmak istemez.*
umarım geçiş zorunlu olmaz şayet ben burda iyiyim.
yenisine geçtiğimde aşina olduğum yazarların da sanki sözlükle birlikte değişmiş gibi gelmesi. sizi böyle sevmiştim.
yeni tasarımın tamamen bir hayal kırıklığı olduğunu düşünüyorum. bu yüzden yeni tasarımı kullanan yazar nadir bulunur.
fare seven tipsiz kedi.
Nasıl yeniye geçeceğini bilmeyen yazar...
hala annesinin margarinini kullanan yeniliklere açık olmayan ev kadını gibidir. bir de lunayı denemesi lazım.
Nostalji seven yazarlardır.
tasarım gözüyle bakarak yeninin bi halta benzemediğini bilen yazarlardır. sarı üzerine beyaz kullanmak nedir lan?
(bkz: beni buldular siz kaçın)
(bkz: oytunkaran)