bugün

tablolardan çok başlığın gerdiği durumdur. şöyle listelerde başlıktan dolayı algı hep korkmaya müsait duruma gelir. Halbuki bir iki tanesi dışında güzel tablolar.
o yuko tatushima'nın amına koyayım. ilk defa kufur ettirdiniz burada. lan oyle tablo mu olur. kendimi sasırdım. belanı...........
6. Tablo'daki adamı gözüm hiç tutmadı. Korkudan öldürmese nazardan öldürürebilir. Tabi en ürpertici olanı 9. Tablo. Bu tabloyu zaten akıl sağlığını düşünen bir insanın alıp duvara asacağını sanmıyorum.
Bazıları yalan gibi olsada , içinde ürküten bir gerçek vardır.
deli misiniz lan resim iste bazilari gayet guzel ve anlamli hatta.

hepsine cekinmeden baktim 9. resime anlam veremedim tabi.

Ayrica ben manyak miyim bilmiyorum ama 5. Resim cok hosuma gitti.
bana mı öyle geldi ama aralarında en komiği 9. tablo bence
Iclerinden birini bulup odama asma sansim olsa keske.
çalmışın bari kaynak verseydin amk.

http://www.haberself.com/h/7701/
9. tablo asena erkinin ta kendisi.
iÇiP iÇiP TABLOLARA BAKIYORSUNUZ SONRA YOK BEYAZ Bi IŞIK GELDi FALAN FiSTAN AMK.
5 ve 9 a sakın gece bakmayın.
uzun sürede bakmayın.
bi bildiği var olum adamın.
rahatsız edici.
korkanlar ve yaşı küçük olanların sinirini bozabilir.
10. tabloya ben asılırım amk çok güzel.
Hepsini toplasan bir gulyabani etmez.

10.tablo gayet güzel olmuş 10.tabloya uzun uzun baktım ve intihar etmedim.
4. Tabloya ben bi dk bakamam uzun bakan delirir tabi anasını satım

O değilde bi ara 10. Tabloyu facede fake hesabıma profil yapmıştım yazık oldu millete *
Bu arada başlık nasıl bi başlık allasen.
beşinci tabloda çığlık atarak kendimi sikecektim. birden açılınca tırstım.
Etkilemedi.
Ürkütemedi.
5. ve 9. rüyama girecek, kesinleşti o. Derleyen arkadaşın ellerine sağlık ayrıca.
5 den sonra bakamadım.
düşün yani 36 yaşındayım amk.
Al korkuttun işte mutlu musun? Uykusuzluğumun sebebi oldun artık.
entryleri okuduktan sonra bakmaktan vazgeçtiğim 13 ürkütücü tablodur.
bunlara da baktım hiç uyuyamam artık.
1. Bruno Amadio'nun Ağlayan Çocuk Tablosu

görsel

Bu resme sahip olan düzenilerce ailenin evlerinin yandığı söyleniyor.

2. Aşk Mektupları, Richard King

görsel

Teksas'ta Driskill adlı otelin lobisindeki tablo şikayetler üzerine 5. kata kaldırıldı. Tabloya bakanlar kendilerini hasta hissettiklerini ve başlarının döndüğünü söylüyorlar.

3. Çocuk ve Bebek Tablosu

görsel

Kime ait olduğu belli olmayan bu tablo üzerindeki küçük çocuk ve oyuncak bebeğin tablonun içerisinden çıktıkları ve etrafta dolaştıkları söyleniyor.

4. Lo Chang Peng'in Tablosu

görsel

Tayvanlı sanatçıya ait olan bu tabloya uzun süre bakan insanlarda sinirsel bozulmalar meydana geldiği belirtiliyor.

5. Sean Robinson'un Acı Çeken Adam Tablosu

görsel

Ressam bu tabloyu kendi kanıyla yaptıktan sonra intihar etti. Tablodan dumanlar çıktığı ve çığlıklar duyulduğu söyleniyor.

6. Bernardo de Galvez Tablosu

görsel

Galvez Otel'in kurucusuna ait bu tablonun gözlerinin insanları takip ettiği söyleniyor

7. Casa de Greene Tablosu

görsel

Tablonun gözlerinin hareket ettiği ve gözyaşlarının aktığı söyleniyor. Söylenene göre tablo zaman zaman ağlıyor.

8. Madame Delphine LaLaurie Tablosu

görsel

Tablonun bulunduğu evde eşyaların kaybolduğu ve gri giyinmiş yaşlı bir kadının ortalarda gezdiği rivayet ediliyor.

9. Yuko Tatushima'nın Tablosu

görsel

Japon sanatçıya ait bu tabloya uzun süre bakmanın insanı intihara sürüklediği rivayet ediliyor.

10. Koreli Genç Bir Kadının Yaptığı Tablo

görsel

Tablonun sahibi olan sanatçı bu eserini yaptıktan sonra intihar etti. Tabloya uzun süre bakanların intihar ettikleri söyleniyor.

11. Diego Velasquez'in Aynaya Bakan Venüs Tablosu

görsel

Tabloya lkim sahip olduysa gizemli bir şekilde ya öldüler ya da öldürüldüler. Müzeler tabloyu sergilemeyi kabul etmiyor. Ziyaretçilerden bazıları tabloyu bıçakla kesmeye çalıştılar.

12. Başsız Adamın Tablosu, Laura P.

görsel

Genç ressam bu resmi bir fotoğrafa bakarak yaptı. Resmin asıldığı ofiste çalışanlar her sabah geldiklerinde ofisi dağınık bulduklarını ve bazı eşyaların kaybolduğunu, camların çatladığını söylediler. Bunun üzerine ressam bu tabloyu evine götürdü. Eşyalar hareket etmeye, kapılar kendiliğinden kapanmaya, cam eşyalar durup dururken kırılmaya başladı

13. Ölü Anne, Edvard Munch

görsel

"Çığlık" tablosunun da ressamı olan Much'ın bu tablosuna sahip olup duvarlarına asanlar sürekli küçük bir kızın kendilerini takip ettiğini söylüyorlar. Ayrıca, evde de hasta bir kadının inlemelerini duyduklarını belirtiyorlar.