bugün

http://shiftdelete.net/ sitesinin yayın koordinatörlüğü yapan kişi.

http://www.basariligencle...n-dolar-teklif-aldik.html
zamanında teknoloji yazarlığı yaparken şuan kurucusu ve sahibi olduğu projeyi patronuna sunmuş ve saçma olarak nitelendirilerek reddedilmiş. daha sonra hakkı alkan da işten ayrılarak http://shiftdelete.net/ i kurmuştur. site son derece başarılı ve bilgilendirici ayrıca eğlenceli içerikler oluşturarak bize sunmaktadır ve türkiye nin başarılı ve sayılı teknoloji sitelerinden birisidir. ayrıca sakin esprili ve mütavazi kişiliği ile saygıyı ciddi anlamda hak eden bir kişidir kendisi. bu kadar para kazanıp bu kadar mütavazi ve ofis çalışanlarına karşı samimi içten paylaşımcı bir patron olduğu için kendisini takdir etmek gerekir.
vlogları bi tuhaf kendisinin evet izliyorum zevkte alıyorum özellikle amerika'da palo alto'da çektiği kareler ve sürekli yanılmaları cesaret verisi esasen. tam olarak ne olduğunu çözemediğim sdn insanı.
Hayatimda gereksiz buldugum nadir adamlardan bir tanesi, oyle boyle degil her yerinden yapmaciklik akiyor, cok bilmislik ve ukala tavirlari ustune joleli saclari ile tam bir pilav boy.
gösteriş meraklısı bir adamdır, teknoseyir de candır.
girişimciliğini sevdiğim bir insandır. istediğim ama ulaşamadığım pekçok ürüne sahiptir. bir ara ofiste malzeme dağıtıyordu. sdn kurucusudur.
teknoseyir'in çok gerisinde olduğunu biliyor mu diye merak ettiğim kişi.
Teknoseyir iyidir hojdur ama hakkı emmi ekrana cok cok daha fazla yakışıyor teknoseyircilerden...
bu adam nasıl para kazanıyor onu merak ediyorum. tam olarak gelir kaynağı ne?
Sevdigim bi abim. Shiftdelete'nin kurucusudur. Çektiği videolar samimi. Ofisteki ortam ise genellikle samimi.
apple fanı bir teknoloji tasarım uzamanı ve girişimcidir (neye göre kime göre) yahu bizde gerektiğinde apple ürünü kullanıyoruz da yani ne bu şiddetli apple ürün sevdalığı?
Sakarya üniversitesi mezunu olmasına rağmen koç burssuz gibi tavırları olan adam.
görsel

Güldürmüş abimiz. Ayrıca gayet haklı.
tam saray yalayıcısı olan teknoloji editörü ve Youtuber bilal Erdoğan’la olan videosundan sonra kendisene olan nefretim daha da artmıştır akp in dönemi bittiğinde kendisinin başı belaya girecek haberi yok.
görsel
(bkz: hakkı alkan ın fetöcü olduğu iddiası)

Bomban patladı hakkı. Şu an herkes bundan bahsediyor. Maaşını 1 hafta geç verdiğin, bu yüzden Bebeğine mama alamayan çalışanının ahı tuttuysa demek.
yine şaşırtmamıştır. iktidar yanlısı, teknoloji de bile yeri geldiğinde biraz sallama yapan, genellikle yayınladığı haberleri dahi hortumlatan kişidir. kısaca, ofis dolusu resmi teknoloji trollerine sahip medyacığının patroncuğu.
neyse, maklube açılış videosu gelirse birazda o zaman yazarım.
Bu adamı değilde takipçilerini tutuklama operasyonları başlar yakında.
bu hakkı alkan denen şahıs istanbul bilişim çatır çutur milleti dolandırırken adamlarla röportaj yapmış ve bolca istanbul bilişimi güzellemiştir. sırf bu röportaj sonrası bile bir sürü insan alışveriş yapmaya çalışarak dolandırılmıştır. kendisi çoktan hapse girmesi gereken bir karakter