bugün

Eğer tekrar mıt müsteşarı yapılacaksa yuh artık denilmesi gereken kişi.

Iki ihtimal var ilki ya gözüne kestirmedi abdullah gülünde adaylığini düşünerek. Yada tayyip padişah ona çok özel vaatlerde bulunup onu bu sevdadan vazgeçirdi.
Mahalle maçına top getiren çocuk gibi bir şey. Yine bir şekilde ikna edilip oyuna sürülecek. Mevkisini biliyorsunuz.
her şeyi siktir de bizim üst komşu eski akp milletvekili ve bu adama dehset benzıyor.hakan fıdanla mı komsuyum diye düşünmeye başladım.
anayasa gereği eski görevine dönememesi gereken bir adam. *
ondan önce mit ingiliz, Amerikan ve israil istihbaratçıların cirit attığı yerdi. emre taner ile başlayan millileşme süreci hakan Fidan sayesinde en üst seviyeye ulaşmıştır.
bunları ben demiyorum wikileaks, snowden belgeleri söylüyor.

burda hakan Fidan'a laf atanlar sağdan soldan duydukları şeylerle yorum yapıyorlar.

o zaman cevap versinler hakan fidan görevine ilk atandığında israil ve Amerika neden rahatsızlıklarını dile getirdi?
yabancı istihbaratların oyuncağı olan paralel çete hakan Fidan'ı neden istemiyor?

okuduğunuz gazeteler, izlediğiniz televizyonlar gerçekleri açıkça söylemez. sizin inanmanızı istediklerini söylerler.
bunu da ben söylemiyorum ünlü Amerikalı yazarlar söylüyor.

son bir not. bir ülkenin istihbarat teşkilatına gerçek anlamda sahip olan devletin de sahibidir.

bu ülkenin hakan fidan gibi yürekli, vatansever ve dürüst insanlara ihtiyacı var.
fuat avni'nin iki buçuk ay önce belirttiğine göre mehmet kiraz'ın kâtilidir.

görsel
güya mit'in başındaki adam şaka gibi.
biz gözümüzde büyütmüşüz miti bunlar bildiğin msn patlatan tayfaymış.

avrupa'nın en büyük adalet sarayına girip savcının kafasına sıkıyorlar sen de mit başkanısın he?

bu entryden dolayı zall'ın verdiği ip numarasından bile beni değil karşı marketi bulur.
Nedense ismi çok karizmatik geliyor. Birde Behzat Ç izleyicileri bilir Zeynep Fidan vardı. Nedense bu iki isim çok havalı geliyor bana.
meclis toplandığı anda kendisi görevden alınmalıdır.

akp lilerin sıkça bahsettiği kaos u çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.
kara propaganda uzmanıdır.
ne işe yaradığı konusunda herhangi bir fikrimin olmadığı kişi.

reyhanlı'da bomba patlar 50 sunni vatandaş( burası önemli) ölür. bunun istihbarat teşkilatı piyasada yok. adı bile geçmez.

suruç'ta 30 vatandaş ölür. bu ve ve teşkilatı ne yapıyor bilen yok.

paralel devlet oluştu, başbakanı, cumhurbaşkanını, milletvekilini, ülkedeki iti köpeği bile dinlerler bu o sırada ne yapıyordu bilen yok.

iki tane sabıkalı terör örgütü üyesi ellerini kollarını sallaya sallaya savcı öldürür bu yine piyasada yok.

ama sorsan ''ooooo müthiş başarlıdır.''

gerçekten mit müsteşarlığının başarı kıstası nedir merak ediyorum. türbeyi alıp götüm götüm kaçmak veya savcının şehit olduğu operasyonu başarıdan saymak gibi bir kriterse kendisi süper başarılıdır şüphesiz.

kendisine tc vatandaşı olarak nacizane bir tavsiyem var. bırak vekillik kovalamayı, bırak erdoğan ailesini fedailiğini de az işini yap işini. bu ülkede işini senden daha berbat yapan birisi yok.

yapamıyorsan da defol git.
Ülkeye girip çıkan cihatcilardan haberi var yok mu daha çok tartışılır.
Ülkeyi tek başına sırtlamış götüren yiğittir. Düşmanını en yakınında tutan adamdır. Derin devlettir. Hatta ne derini devletin ta kendisidir.
acaba aklından ne geçiriyor bu sıralar merak ettiğim müsteşar.
başında olduğu kurumun peş peşe istihbarat zafiyeti yaşamasından sorumlu tutuyor mudur kendisini.
bu adam istesin çok şey olur. eminim pkk eylemlerini saatler öncesinden biliyor ama ak partinin elemanı işte.
Mensubu olduğu aşiret ile siyasi düşüncesi arasında bir alaka yoktur .
Hangi vasıfla o koltukta oturtulur merak edilir.
aşireti hdpli adam bu ülkede mit müsteşarı. siz hala neden bu bombalar bulunmadı diye düşünün. bu 200 300 400 kiloluk bombaların oraya yerleştirilirken ihbar edilmediğini falan sanın. aynen devam. sene sonunda 500 şehit olunca anlarsınız mevzuyu.
pkk 2 yıldır silah depoluyormuş peki bu adam ne işe yarar?
halen görevinde olan vatan haini.

beceriksiz.
cehennem kütüklerinden biri. belki orda karşılaşırız.
Bunca olaya rağmen ortada gözükmeyen şahıstır.
Herkesin tanıdığı ama kimsenin sesini duymadığı adam.
hala görevinin başında olan yüzsüz.
fuat avni ye göre kaçmak için fırsat kollayan gelmiş geçmiş en şüpheli mit müsteşarı.
adam gibi adamdır.

fetöcüler bu adamı alamadıkları ve milli istihbarat teşkilatı'nı ele geçiremedikleri için 7 şubat 2012'den beri her gün kuduruyorlar.

başta emre uslu.