bugün

bismillah hotel,batı nın soykırımcı tabiatı,türkiye-suriye birliği adlı bir içimlik üç yeni kitabı çıkmıştır..
adam olmak sadece üniversiteyle olmuyormus iddiasinin canli örnegi,
cokca iyi yazarlardan.
adam gibi adam olan yazar. gerçek hayatdergisinden hariç erbakanın yayın organı milli gazetedede yazıyor. tam bir bosna aşığı.

edit: sevgili hakan albayrak şimdilerde bosnadan sonra tam bir orta doğu aşkıyla yanmaktadır.
orta doğu bosna çeçenistan afganistan... * aklınıza neresi gelirse yeter ki orada bir karış müslüman toprağı ve bir müslüman olsun. hakan albayrak için aşk böyle bir şey sanırım. müslümanlara yardım etmek, onların çilesini çekerek onları anlamak, onların gerçekten yanında olarak yaralara merhem sarmak. yoksa hepimiz yanındayız yardıma muhtaç insanların. ama ben burda o orda sen şurda. hakan abimiz ise tam kalplerinde olması gerektiği yerde...
bir zamanlar nihat genç ile birlikte çete adlı bir dergi çıkartmıştır.
televizyon ile ilgili bir köşe yazısı..*

http://www.milligazete.co...e=writersnews&id=6066
fetullah gülen ile maddi-manevi hiçbir bağlantısı olmadan düşünceleri için her daim faaliyette olan, taktir edilesi 'adam'. hiçbir şeyi kirli bırakmayan abimiz.

edit: imla
(bkz: hakan albayrak kitabı)
(bkz: ebuzer)
(bkz: halifesiz günler)
(bkz: türkiye-suriye birliği)
(bkz: batının soykırımcı tabiatı)
(bkz: bismillah hotel)
(bkz: meleklerle omuz omuza)
(bkz: zaferimiz mübarek olsun)
eleştiri bombardımanına tutanların bir türlü okumayı akıl edemediği adamlardan.
kaosa mütevazi bir katkı'da ismi "hakan albay-rock" diye geçen devrimcidir kendisi.

bin yaşasın!
kemalizm hakkında üzerine vazife olmayacak eleştiriler getirmiş, altından kalkamayacağı sözler söylerken kahvehane ağzıyla kulaktan duyduğunu anlatan az mürekkep yalamış sözde yazar.
bir arap hayranı... tahmin edeceğiniz üzere, her arap faşisti gibi şiirlerinde bol bol çöl, deve, bedevi, sarık-cübbe edebiyatı yapar. "dürüst" bir insanın "emevilerin soykırımcı tabiatı"na ve "arap dünyasındaki türk düşmanlığı"na da dem vurması gerekliyken, suriye yıllarca beka vadisinde terörist eğitirken bunları da yazması gerekirken bu konulara değinmemiştir, bu yüzden dürüst bir yazar değildir. temennim bir an önce suriye çöllerine sürülmesi, ve orada dilediği kadar bedevi olması,sarık-cübbe takıp develerle binmesidir.
yeni şafakın *yeni transferi.
kendisinin arap hayranı olduğunu düşünenler, bismillah hotel'e ya da saraybosna sevgilim'e;

kendisinin arap faşisti olduğunu düşünenler, gerçek hayat külliyatı ya da "islam dünyası harekete geçmek için uganda'nın gözünün içine baksa, varımı yoğumu uganda için seferber ederdim. ama islam dünyası türkiye'nin gözünün içine bakıyor" cümlesine;

kendisinin sarık-cübbe edebiyatı yaptığını düşünenler, hakan albayrak kitabı'na;

kendisinin emevi soykırımı ya da arapların türk düşmanlığına değinmediğini düşünenler, türkiye-suriye birliği'ne;

kendisinin suriye'yle olan husumetimiz hakkında laf etmediğini düşünenler, yine türkiye-suriye birliği'ne;

kendisinin dürüst olmadığını düşünenler, hapse girmesine neden olan yazısına ve daha sonrasında çıkardığı kemalizm terakkiye manidir'e

bakabilirler.

unutulmamalıdır ki, kitap okumak başka şeydir, kitap isimleri okumak başka şey.

(kitapların isimlerini okuyabilmeyi ilköğretim birinci sınıfa giden çocuklar bile sömestir tatilinden önce yapabiliyorlar; marifet değil yani.)
BOSNADA SAVAŞTIĞI SÖYLENEN MiTOLOJiK KAHRAMAN.
[kat: köşe yazarları]
(bkz: ben denize hala inaniyorum)
"mahkum bedevileriz biz
çalan her telefona mehdi diye koşan
ve elleri titreyen
ve sesleri titreyen
titreyen
mahkum bedevileriz
hudutları vurulmadan geçemeyiz biz"
(bkz: erhan albayrak)
(bkz: hakan bayraktar)
futbol dünyası için aldurrahim albayrak neyse, edebiyat-fikir dünyası için hakan albayrak odur. tribünlere oley oley çektirmeyi iyi bilir ama pek ciddiye alınmaz.
(bkz: siyah güzeldir / ve elhak yoksullar geberdi)
"her şey bir rüzgara bakıyor abi
bakma esrar çekip mayıştıklarına
bir gün var ya bir gün bu mağribli çocuklar
bir gün yakacaklar paris'i.."
kendi hakkında şöyle bir yazı yazmıştır buyrun şuradan ; http://www.yenisafak.com....=6839&y=HakanAlbayrak
iyi bir sair olabilir elbette bilmiyorum, zira siirden anlamam ama, cok kötü bir köse yazari.
Adam gibi adam olmayı önemseyenlerin, baktıklarında Ebuzer'i gördükleri, faşist ruhların da kendi çirkinliklerini temaşa etmekten kurtulamadıkları boy aynası... Ee, boşuna dememişler 'her şey mucibincedir' diye.
Vural Savaş Atatürk ün partisinide kapatırdı.hakikaten öyle.
--spoiler--
http://www.haber7.com/artikel.php?artikel_id=141300
--spoiler--