bugün

kendisini çok meşhur zanneden ama başlığını benim açacağım şahısmış. düşün yani.

bugün ne giysem'de nur yerlitaş tarafından sürekli bozum edilen şahsiyet. kendisini "modacı" sanıyor.
bugün ne giysem isimli yarışmada jüri üyeliği yapan tasarımcı. sevimli bir konuşması var bence, yeri geldi mi güzel eleştiriler de yapıyor. ama nur yerlitaş 'ın neden gıcık olduğunu anlayamıyorum buna. yazık lan.

görsel
Her modacı gibi top olduğunu düşündüğüm isim.
kaba yorumlar yapıp yarışmacı kızcağızları ağlatan adamdır.
Kemal doğulu' ya benzeyen modacı.
bugün ne giysemde iyi ve gerçekçi yorumlar yapan modacı.
biraz ılık bir tarza sahip kişi.
normalde kadını soymayan çalışan erkek profili dışında biridir kadınları giydirmeye çalışıyor. bu da tercihlerinin farklı olduğu konusunda düşünceleri arttırıyor, her erkek modacıya olduğu gibi.
ben bu adamı ekranda konuşurken gördüğüm zaman kaçmak istiyorum resmen. bide o el haraketleri yok mu resmen tamamen sinir oluyorum. Nişanlıymış galiba. Bu adamla evlenicek kadını düşünemiyorum ben. bacı bacı takılırlar artık.
gay mi acaba diye merak ettiğim modacı.
kuaförler ve modacıların kadınımsı olmaya çalıştığına beni inandıran kişi. içinde gerçek bir erkek var çünkü arada sırada konuşma tarzını unutup normal konuşuyor. sonuç : seviyorum sempatikliğinin sempatizanıyım.
halk arasında kurabiye, halkalı şeker, ılık olarak da tanımlanabilecek kişi.
(bkz: sünnet çocuğu)

papyon takıntısı var, doğan hızlan gibi.
şu sıralar sunuculuğunu yaptığı programda yarışmacıları aklında belirlediği tek bir forma sokmaya çalışan modacı.
edit: an itibariyle oturduğu koltuğun budalası olup bizimlesin ya da değilsin şeklinde oy verip göndermesi gereken yarışmacıyı "seni sevmiyorum" diyip demoralize edip bir de profesyonellikten bahsetmektedir. Senin duygundan kıza ne? Türkiyedeki koltuk hak etmeyen budalalarından bir seçmedir.
edü: sürekli nişantaşında bir (bkz: event)e gidiyor olması muhtemeldir. başka semt yok, türkçe'de event'in anlam karşılığı yok aq. üç yüz sene ingilizce hazırlık okudum, okul komple ingilizce, ne ben ne çevremdekiler gündelik konuşmada tek kelime ingilizce kullanmıyorsak bu tiplerdeki dil alışkanlığı falan değil, haberiniz ola.
(bkz: modanın dahi çocuğu)
delirmemek elde değil.
yine de izliyoruz.
acun ılıcalı'nın yok böyle dans programına sürekli katılıp, abaza amcamızın arkasından kameraya sürekli gülümseyen ve ne olduğunu çözemediğim malum kişi.
barbaros şansal'dan ağır ayarlar yiyen ve giderek de arsızlaşan tip.
altta kalmıyor, lafı yapıştırıyor filan güya da barbaros senin gibi otuz tanesini cebinden çıkartır be gülüm.
evinizin oturma odasında karşılaşmak istemediğiniz ve muhtemelen karşılaşınca, geri dur deytt, dediğiniz insan modelidir. iticidir, sevimsizdir, tüm olumsuz eleştirileri hak edendir.
barbaros şansal'ın, üzerinde ego tatmini yaptığı kişi. ama altta kalmıyor, lafı yapıştırıyor.
konuşmasını duyunca kendisini gay sandığım modacı. olabilir de, olmayabilir de.
genelde her erkek modacı gibi feminen takılan kişi.
gay midir değil midir bilinmez ama çok hoş adam. sakalın çok yakıştığı ender erkeklerdendir ayrıca. allah sahibine bağışlasın.
dikişten mikişten o kadar da anlamadığını söyleyen şahıs.
neden anlıyosun gülüm o işi yap.
--spoiler--
mikrofona konuş.
--spoiler--

--spoiler--
anladın mı?
--spoiler--
hiçbir şeyi beğenmeyen fakat kendide giyinmeyi bilmeyen, büyük bir işe imza atmamış, modacı olamamış modacı.