bugün

bence, insanı çok fazla güldürmeyen ve vasat esprileri çoğunlukta olan bir sosyal paylaşım sitesidir.
10 yaşındaki kuzenimin içeriklerini paylaştığı facebook sayfası. hoş bir yer değil. ha bir de an itibariyle 1,158,507 üyesi var. oha.
erdil yaşaroğlu karikatürlerini, "inci caps" capslerini ve ortalıkta dolaşan bahattin uyarlamalarını toplayıp kendi ürünüymüş gibi millete satan yarrak kürek facebook şeyi.

ulan 3 milyon küsür kişi de bunu takip ediyor ya lan. boşuna facebook amele kaynıyor demiyorlar.
afedersiniz ama ağzımı açtırcanız.. böyle amına kodumunun sözlerinden sayfa açıyorlar bi de komikmiş gibi davranıp paylaşım yapıyor orospu çocukları.. sırf bu sayfayı 120 arkadaşımdan 25 tanesi beğenmiş diye 'amına kodumunun facebook unda espri yerlerde' diyip hesabımı dondurdum. orospu çocuğu bu nasıl sayfa adı. ananın amını koparttırcan ban..

sakin falan değilim !
baatin capsleri hazırlayıp üzerimize salan şer odağı.
hiç komik olmayan ve de afedersiniz ama ya..ak gibi olmuş facebook sayfasıdır. 10-15 yaş arası espri anlayışına hitap ediyor.
Tüm arkadaşlarım beğenmiş bu sayfayı. Salaklar mı acaba ? Benim arkadaşım olamaz bunlar.
Sik gibi bir sayfadır.
lan bu ne biçim sayfa adıdır anlamadım ama siz sayfanın tırtlığını adından anlayabilirsiniz. kop kop ne lan ? gülüyorum ama sinirden.
gereksiz sayfadır.
Ulan bu ne 4 milyon kişi begenmiş sayfayı vay amk ismini siktimin sayfası nasıl bir ismi var durduk yere sinilerim bozuldu.