bugün

zeki güçlü ve yakışıklı erkek seçeneği varken yakışıklı ve güçlü erkeği seçecek kadar vizyon fakiri olmak nedendir?
zeki erkek ikisini de ters domaltır çapraz siker.
benimle aynı fikirde olmayan da orangutan zekasında bir kadından ötesi değildir.

nokta.

bakınca şaşırtmadı zaten.
Bedenen ve ruhen güçlü olan erkek. ikisi de isteyince kazanılabilir.
Benim gibi erkek.
Güç çok genel bir tanım olduğu için güçlü erkeğin kazanacağı versus. Güç para’da olabilir, saygı’da, ün’de bunların hiçbiri olmayan yakışıklı erkek sadece yakışıklıdır.
Çok çok çok seven erkek.
Bir seçim. ikisinden de var hamdolsun.
hiçbiri olmamak en zoru.
Tanıdığım yakisiklilarin geneli aptal olduğu için güçlü olani makbuldur.
Yakışıklı erkekler aynı zamanda kaslı da olduklarından güçlü kategorisine de girerler, o yüzden hiçbiri fark etmez alayınızı öpüyorum yakışıklı beyler. Sizi değil kan ulu’cular. Sizden bi beklentim yok.
Hayır bir de buraya tarif veren kezolarin tiplerine baksan. Neyse bişey demeyeyim.
Yengeç burcu olan erkek eee birde şey
evet yengeç burcu olması önemli kriter.
boş muhabbetler.
Piç olan kazanır... gerisi boş laf...
Güçten kasıt kaba kuvvetse zaten cılız bir adamın yakışıklılığı da tartışılır östrojen kokan erkekleri yakışıklı bulan kadınlar da bir doktora görünsün.
ikisi de değildir. bizim memleketimizde güçlü nedir, yakışıklı nedir bilmiyorlar çünkü. çoğu şeyi bilmedikleri gibi. güçlü deyince vuran kıran, yakışıklı deyince de sosyal statüsünü daha çok önem verip, yakışıklı diye yutturmaları. sıfatlara kondurduğu anlamlar, istekleri hep kendi doğrultusunda ve kendi doğrusunu empoze ettirme peşinde. o yüzden net bir cevabı yok bunun. ama illa ki öncelik tanımak, kibar ve centilmen olmak her ne kadar fayda etmiyor gibi görünse de bu tipleri daha çok seviyorlar aslında siz bakmayın. kibar deyince öyle mıy mıy, hani sözlüğün meşhur lafı olan meriç bir intiba değil kesinlikle. hep derim erkeğin kibar intibası daha kolay. öncelik tanımak, sürprizler yapmak, her şeyi yeri ve zamanı gelince yapmak. kararsız olmamak. sevilirsiniz.
ikisini de haketmeyen türk kızıdır bu çok net çünkü hem güçlü hem yakışıklı olanlar dünyada güzel kız bulunduran 3 ülkeden biriyle birlikte olur.

Not: o 3 ülke bana göre (rusya, polanya, ukrayna)
güçlü erkek. zira bir erkeğe sen tipsizsin dersen alınmaz ama bir erkeğe sende erkek misin sen ne kadar acizsin dersen işte o an artık hiçbirşey o erkek için aynı olmayacaktır güçten kastım elbette ki protein tozlarıyla şişirilmiş kollar değil ama aslında kas yapma isteğinin altında da erkeğin güçlü olma dürtüsü yatar ama nedir ilkçağlarda güçlü olmak hayvan avlamakla kendine yer bulurken şimdilerde ise kas yapmakla kendine yer buluyor

araç farklı olsa da amaç aynı
Aloooo türkiye'deyiz.

(bkz: zengin erkek)
Beni tarif etmişsin Muhabbetsokaginumara90 Bi yakışıklılık yok.
zeki, güçlü, yakışıklı ve kibar erkek. tadından yenmez.
güçlü erkek.
Parası olup salak olan erkektir.
Zeki olan güçlü yakışıklı erkek.
Güçlü Adam.