bugün

olaydan birkaç hafta sonra güzin ablanın köşesine taşıyacağı hadisedir;

rumuz: enginar yaprağı yaş:26 cinsiyet:bayan
güzin ablacım sana eşinin cinsel dengesizliği hakkında danışacağım ve yardımını isteyeceğim.ablacım bizim ki tam lafla peynir gemisi yürütmeye çalışanlardan. lafa gelince istanbulun yarısını sıraya dizip yorulmadan öpeceğini iddia eder. ama iş evde şu fukara karısına gelince fısss, tık yok. adam zombi gibi oluyor...
ne tavsiye edersin, lafa gelince alet burda amerikaya gidiyor lakin iş icraata gelince hak getire... ne yapmalıyım, boşansam mı?

güzel kızım * hissettiklerini anlıyorum, ben de aynı şeyleri yaşıyorum. senin angut muhtemelen bizim haydar'ı kendine rehber almış, yazık çocuğa yanlış yolda tez vakitte söyle ona...
bizimki de lafa gelince yerde gökte taş bırakmıyor,iş yeşil sahalara geldiğinde hep sakat oluyo, ve takımdan ayrı düz koşu yapıyor... evet daha paf takımıyla bile maç etmişliği bile yok... tüm türkiye öğrensin burdan haydar'ın ne kadar palavracı olduğunu. yok sakatmış, yok menüsküs olmuş, yok aşin tendonunda kopma varmış...allahın haydar'ı işte
neyse kızım sana tavsiyem git boşan o salaktan... bende boşanacağım devre arasında.
olanaksız bir evliliktir.

(bkz: corpse bride)
düğüne tüm okurları katılacaktır.
güzin abla gerçek hayatta vefat etmiştir. yerine kızı refakat etmektedir.
çocukken emel sayın ile zeki mürenin evlenmesini isteyişim gibi, olanaksızlık barındıran komik evlilik..
abaza ve sorunlu çocuklar doğurur.