bugün

Güzelliğini kullanmak istemediği için olabilir.
hiçbir fikrim yok. bu kız bu güzellikle .. bi daha bakcam fotosu a bi saniye.
Desar"z".
bilgi paylaşmak için olabilir. zaman geçirmek için olabilir. güzel kadınların sözlükte yazma sebepleridir.
iç güzelliğini de sergiliyordur.
Niye yazmasın. Vakit geçiyor. Sözlükte yazan herkes çirkin ve tipsiz olsaydı hayat ne kadar çekilmez olurdu. Ah düşünmek bile istemiyorum.
ne alaka lan güzellikle . eğlencesi yüksek samimi bi sözlük bence burası takılmak keyifli
insanları kategorize ederken güzel ve diğerleri diye ayırmaktan tüm bunlar. şimdi çirkini mi yeriyorsunuz, güzeli mi öteliyorsunuz?
şimdiye kadar ben de hep bu soruyu sorup duruyor ve sözlükte güzel bir kadının olabileceğine inanmıyordum. ta ki essy adlı hanımefendiye rastlayana kadar. işte tüm bu soruların cevabı essy'dedir,essy'in ta kendisidir.
Güzel olunduğu için çevredeki herkes yapmacıktır. Derdini anlatsan fırsat kollar, trip atsan işini görene kadar eyvallahını çeker. Sözlükte öyle mi? Ana bacı bile düz gidiyorlar hohhhhoooo.
cidden açıklamayı düşünüyordum ki; üstteki yazar beyanını görene kadar.
eskilerin dediği gibi :
oltan güzelmiş.
yazmıyor zaten, niye yazsın.

edit: o değil de güzel bir kadın olarak cevaplayanlar bile var, millet bildiğin üzerine alınmış. te allahım.
Bir soru.

Guzel bir kadin olarak hemen cevapliyorum;

Cevremde muhalif görünümlü vatan millet dusmani kimil zararlilarini barindirmadigim için kendileriyle ancak bu mecrada dalga geçme firsatim oluyor.

Naber lan kabak kafali muhalifler?
anastasia yorlov'a sormak lazım. evet ben sorayım herkes adına, neden burada yazıyorsunuz sayın hanımefendi? güzelliğinizi sözlüğe aksettirmek niyetindesiniz sanırsam. merak edilen sebeplerdir çünkü güzel kadın pek bulamıyoruz doğrusu.
Şu an pek keyfim yok, sabah bu sorunuza cevap vereceğim canlarım.
Kesinlikle yazmaz diyeceğim ama yakışıklı erkek yazarlar biliyorum o yüzden kızların da ihtimali var yani *
Dış görünüşün sözlükte yazar olmak arasında ne gibi bir bağlam bulunabilir beni gece gece baya Düşündürdü doğrusu...
harbi amk.

sokakta gorseniz yuzume bakmaz yolunuzu degistirirsiniz, selam versem ananiza sovmusum gibi davranirsiniz, olay sozluge gelince benimle ayni platformda yazmayi biliyorsunuz ama.
Al işte buradanda kovulduk yeter be. Güzeliz diye hayallerimizi satmadık ya asd.
Çok canım sıkılıyor o yüzden.
Güzelin sanal ile işi olmaz diyo ya
Biz sanki burda koca arıyoruz.
Romeosunu sözlükte arayan kadın olabilir.

O yüzden yazıyordur.
Yazmak çirkin insan işi mi acaba ?
Niye yazmasin. Burası çirkin turnosolu mu .