bugün

kuzey tekinoğlu'nun abisi. sanılanın aksine kuzey'i canı gibi seven gerekirse kuzey'in uğruna canını seve seve feda edecek karakter. diziyi takip eden bazı arkadaşlar annesi ile ortak çalışıp kuzey'e ayrımcılık yapıyor gibi yorumlar yapmış. evet annesi ayrımcılık yapıyor olabilir. o konu da haklılar ama güney bu konu da annesi ile tamamen karşıt görüşte. bu güne kadar kuzey'in götünü hep abisi güney toplamıştır.
her ne kadar kuzey güney için büyük fedakarlık yapmış gibi gözükse de dizinin final bölümünde güney'in fedakarlığı daha büyük olacaktır kuzey'e.
fatmagül'e tecavüz edenlerden biri. gerçek adı emir sarrafoğlu. memati'nin abisi.
buğra gülsoy tarafından canlandırılan rol kişisi.
su katılmamış piç.
zengin karı avcısı, piç şebek.
babasından iyi bir ders alacak gibi duran.
(bkz: babalar ve oğullar)
sindirella man diye gazeteye çıkıp ayarın kralını almış tıraş insan.
Annesi kendisinden daha çekilmez olan yerli dizi karakteri.
Akıllı adamdır, ne çektiyse ailesinden çekmiştir, adamın tek bir bireysel hatası yok, devamlı olarak babasının gider yapması abisinin hapiste ki arkadaşları musallat olmuştur.
Adamın hedefi bellidir, kariyer, zengin olmak. Bu hedeflerini tutturmuştur, biraz sayko, piskopat olsada bir zengin bulmuştur, ilk adımı atmıştır. iş hayatı desen onuda başarmıştır, ama bu seferde bunu çekemeyen baba, oğul yine gider yapmıştır. Zordur bu adamın işi, ne çektiyse ailesinden acıyorum.
kaza yapıp kardeşinin kendisinin yerine yatmasını kabul edecek kadar ahlaksız bir tiptir.
hırslıdır ve hiçbir etik kuralı da yoktur.
yükselme hırsı nedeniye dibi boylayacaktır.
hırslı, konuşmasını bilen planlı bir insan.tüm hayallerini gerçekletiren, fakat bu hayalleri gerçekleştirirken kişiliğini kaybeden ve kaybettiğini gördükçe üzülen insandır.
bir turlu sevemedigim,yaptigi planlari gorunce e oha artik dedigim kuzey guney karakteri.
Kuzeyin baş düşmanıdır Ferhat'ı aratmadı adam ya la.
yıllar sonra aklıma düşmüş adamdır. Ulan bir kardeş bu kadar mı şerefsiz olur lan! Sinirlendim gece gece ya.
adam gibi adamdır. kuzey denen iti hapse gönderip rahat hayatı yaşayamayı seçti. evet.
Yanimdaki ranzada yatiyor.Abisinin dusmanini mi oldurmus ne.Ufaktamj tirsiyorum.
Pısırıktır.