bugün

koreli kızlar tatlıdır, sevimlidir ama sadece bazıları güzeldir üstelik benzerlik çoktur. türk kızları çeşit çeşittir, her türlü tipde kız bulunur. ve bu türk kızlarının en büyük artısıdır. bu yaptığım genel bir değerlendirmeydi, ama tercih hakkım olsa koreli kızları seçerdim *
la olm kore diyince tek bildiği tv den seyrettiği dizi olan ergenat
bo koreliler cingen gibi bişey, çok feci de kokuyorlar, yatakta bunlara
beş dakika dayanamazsın.

netice ; ikiside olmaz.
güney korelilerin bütün yemekleri sarımsaklıdır. korelileri seçseniz bile yanlarına yaklaşmanız biraz zor olcak beyler. çekilebilirsiniz.
Türk kızları kesinlikle alır. Genel koreli tipi çirkindir, ve şu an o televizyonda gördüklerinizin çoğu estetiklidir.
türk kızları alır benim için. koreliler sıskalar ve yüzleri yapmacık geliyor. bir de koreliler mi bilmem ama ferrelerde bu çekik kızların dıbılarının hepsi güney amerika yağmur ormanları gibi oluyor bildiğiniz, az daha geniş olsa altında ilkel kabileler yaşar bildiğiniz.
görsel

Güney koreli kızların beyaz tenlileri olduğu kadar esmerleri de vardır. Ve geneli estetik, makyaj güzelidir.
Estetik oranı bizim ülkemize oranla çok fazladır.
bir türk kızı olarak kabul ediyorum ırk olarak çirkiniz fakat koreli kızlarında bir espirisi yok japon desen anlarımda korelilerde o kadar güzel değil.
güney koreli kadınlar bakıma çok önem verir. onlar için bakım doğal görünüp, güzel olmak ama yaptıkları o bakımları ciltleri yok ediyor sanırım. o kadar bakım kremleri, maskeleri, makyaj malzemeleri falan ama olmuyor malesef. çok sıcak kanlı dost olmalarına rağmen türk kızlarına göre erkeğin parasını yemeye daha çok meraklılar.