bugün

Hayatını ulu sözlüğe adamış yazardır. sabah akşam o başlık senin bu başlık benim koşum koşum koşturuyordur. freelancerDir.
işsizliğin dibine vurmuş adamdır.saygı duyulasıdır. güzel insandır.bu kadar entry'yi nereden bulmaktadır.
Bazen fazlasini yaptigim durumdur. Is yogunlugu ve guzel baslikla ilgili bazende gunde 2 entry girecek vakit olmuyor.
iki şıkkı bünyesinde barındıran yazardır, ya herşeyi biliyordur, ya da hiç bir şeyi bilmiyordur.
Biraz işsiz yazardır. Rock is my life style böyle bir yazar olma yolunda emin adımlarla yurumektedir bu gün...
Yakın zamanda çaylak veya silik olacak yazardır. 10 ayda 1 giri girse Karması tavan yapar ardından da moderatör olurdu.
park ve bahçelere çıkması; dost ve akrabalarını ziyaret etmesi gereken yazardır.
olmaya çalıştığım fakat olamadığım yazar tipi.
Basit yazardır. Genellikle tek cümleyle yazdıklarını bitirir.
Genellikle kısa entry'lerdir.

Zall'ın "özellikle uyarıyorum kısa entry giren yazarlar kendine dikkat etsin" dediği guruba girer.
Sıkılan yazarlardır, işsizlerdir.
Okumaktan çok okutmayı seven yazarlardır.
içini dökmeye ihtiyacı olan yazardı
R, ilgi gösterin.
5 tanesini bilgi içerikli entry olarak girse bile sözlüğe bayağı katkı sağlar.
Baktimda bu grubun icinde olmakta varmis yazarlaridir.
Vay be deli miyiz biz acaba.
Niyeymis canim bilgi veriyor ogreniyoruz ne var bunda.
o gün sol frame güzeldi demek ki.
görsel
Gidin bi hava alin lan beyin felci gecirceksiniz.
6 saat 31 dakika sözlükte vakit geçirebilen yazardır. emin olun 200-300 de girer.
işsizdir,abi ben kahve bağımlısı halimle kahve içmeye zaman bulamıyorum.Buradan hocalarıma duyurulur.
Liseli olabilir.
Donuz'a alınmalıdır. Tek cümlelik yazardır ve 2. cümlesinden sonra sacmalamaya başlar.
cehalet yuvası olan sözlüğe bir günlükte olsa 100 adet ilim irfan dolu entryler bırakmaktır. evet.
rekorum 113. o günde çok sıkılıyordum ve bütün günü sözlükte geçirmiştim. onun dışında 50'yi geçemedim.
işsizdir açık ve net.
işsizliktir, işsizim evet.