bugün

Sarap bende kalsın günahım belli.
Seytanim atesti yaktım nefsimi.
Sevap sende kalsın günahım belli.
sarhoş kafa abi sen bu şarkıyı biliyon mu diye açtılar bir başıma girdim yılbaşınayı yakaladım mana derinliği çok yüksek bir şarkıymış. aşk deniz gören evdeki teras mı? çok iyi. aynen.
replay'e aldım, kaç saattir dinliyorum bilmiyorum.
üniversiteli gençlerin cover manyağı yaptığı şarkıdır.
Bir cover daha duyarsam hakkaten şarkının orijinalini dinlenmeyi bırakacam. Adam pişman oldu lan şarkıyı yaptığına önüne gelen çaldı söyledi.

Neyse eypio candır.
rap kısmı zayıf kalmış şarkı.
istemsizce üst üste dinlediğim parça. ilginç, tarzım değil pek ama sanki senelerce olması gereken ama olmayan ritmi tutturmuslar gibi. sözleri hoş değil, ama bi şekilde karadelik gibi içine çekiyor.
görsel
Şu an 35 milyona doğru gidiyor, büyük ihtimalle eksik eteği de geçecek fD ki bunun kaldırılma ihtimali de yok. hadi bakalım.
rap müziği sevdiren şarkılardan bir tanesidir. farklı ve kaliteli eserlerin devamını beklediğimiz ekiptir.
"akşam olsa da evime gidip doyasıya dinlesem." dedirten şarkıdır.
hastasıyım, şaka değil. kendimi buldum yıllar sonra bir şarkıda...
Bir kendini buluştur. Yeniden doğuş, başkaldırış.
Müzikten anlamayan zevksiz ve kalitesiz insanlar tarafından popülerleştirilmiş iğrenç şarkı. Napıyosun şu an mesela ? diye devam eden bir şarkı daha var, aynı durum onun için de geçerli.
Arkadas elegidir. Bunu dinleyen adami gonul rahatligiyla hayatinizdan unflayabilirsiniz.Uzun bi sure once arkadasim bana whatsapptan baksana cok guzel sarki bu diye yollamisti ve benim cevabim da ya olm salak salak sarkilar dinleme aq olmustu, akabinde sildim tabi listemden. Bok gibi sarkidir efendim. Klasik sacma rap sarkilarindandir.
allahtan bu şarkıyla muhatap olan kişi sayısı o kadar az ki çevremde. tam bir eski varoş yeni orta sınıf apaçi türk gençliği şarkısı. tek kelimeyle iğreniyorum.
nerden ne ara çıkıp ne ara popüler olduğunu anlamadığım şarkımsı.
yaşam tarzım olmuş şarkıdır.
on numara lan. *
youtube'da günde bir milyondan fazla tık alan parça.
eypio ve burak king adlı kişilerden ne beklenirki? yani nicklere baksana aq.
ikinci defa da dinlenilebilen ondan sonra daha hoş gelmeyen şarkı.

Ben begenmedim ama apaçiler için gözde şarkılardan.
Ergenlere kurban giden rap şarkısıdır.
Suç benim ... Dıt dırırırı düş benim..
suç benim diye devam eden şarkı.
ah duyduğumda en az 1 saat dilime dolanan şarkıdır.
'Bu ne biçim şarkı yea' dendikten sonra günlerce dilden düşmeyen gerçekten de ne biçim olan bir şarkı türü.
güncel Önemli Başlıklar