bugün

şu an ömrümde daha önce hiç görmediğim kadar güzel kar yağan semttir. lise hayatımın tamamını geçirdiğim uşağın şirin bir ilçesi* vardı, karı ve soğuğuyla ünlüydü. fakat orada bile böyle bir kar görmemiştim. öyle estetik yağıyor ki anlatamam, tanelerin yarısı sağa yarısı sola kaburga kemiği gibi kıvrılıp, havada değişik bir şekilde raksedip usulca yerine konuyor. böyle yağsın bir hafta evden çıkmamaya razıyım.
Kağıthane'de yer alan bu semt;

iş başvurularında CV'de yazılmamasına dikkat edilen semttir. Kekoların dolup taştığı, caddesin de barzoların sürekli karı kız kestiği bir yerdir. Sakın olaki teknolojik bir donanımla ( laptop,ıpad-iphone) ürünleri ile ara sokaklara girmemeniz gereken bir yerdir.
giriş kapısı olan çıkış kapısı olmayan istanbul un en delikanlı semtidir.
(bkz: benim adım Gültepe)
Birçok ilde bulunan semt ismidir ...
izmir versiyonu tam bir çingene varoşudur.
beğendiğim, yokuşu çok olan semt.
şişli'ye daha yakın olan kağıthane semti.
benim adım gültepe diye bir dizi vardı bir aralar.
şişli'ye daha yakın kağıthane semti.
denizli gümüşler beldesinin bir mahallesidir.
müzisyenler mahallesi...
aklıma direkt (bkz: gülpembe geldi)

01 şubat 1999 rahmetli barış mançoyu sevgi ve saygıyla anıyoruz.
levent gibi güzel bir semt ile sınır komşusudur. ataköy-şirinevler arasındaki bağlantı levent-gültepe için de geçerlidir.
(bkz: benim adım gültepe)
şişli'ye daha yakın olan kağıthane semti. idari olarak bir mahalle olmasına rağmen semtin en merkezi yeri ortabayır ve telsizler mahallelerinin sınırlarındadır.
kağıthane'ye bağlı olmasına rağmen şişli'ye daha yakın olan semt.
levent'in karşısında bulunan, konum olarak özdilek park'ın arkasına denk gelen semt.
iran'ın Hamedan Eyaleti'nde şehir.
levent özdilek park'ın arkasına denk gelen semt.
pazarı cuma günü olan semt.
"semt pazarı" şeklinde yazılırsa daha iyi anlaşılır.
levent özdilek park'ın arkasında bulunan semt.