bugün

(bkz: war of the roses)
edit: niye eksilendiğini anlayan varsa beri gelsin.
her bölüm ayri bi gerginlik aqmun dizisinde tabikide bi klasik olarak ana karakteri hapsede sokmuslardi falan olabilicek her kliseyi her bolum sokuyolar ortaya aticak klise olay kalmadi aq finaldede gulfem testereyle ortaligin amina koysunda oyle bitirisinler bari dizinin basinda hayat dolu guclu kadindi ne hale getirdi amciklar ya.
Sadece canan ergüder için izliyorum. Böyle bir güzellik yok böyle bir asillik yok. Ama klasik türk dizisi işte sümsük gülru fakir ama hırslı "mükemmel" kız kazanacak en sonunda.
Oha gerizekali olmak cok guzel bisey 1 saattir bunu izliyorum cok mutluyum amina koyim senin gulfem hanim.
ayshe'nin türk dizi sektörüne katılmasına neden olan dizidir.
ne bok yedikleri belli değil kız kekemeyle evlendi ama başka birine aşık 0.o
Dizideki en kral oyuncu cihan karakteridir. Resmen döktürüyor. Birde şu mebrure.
Senaryo ise şu an sıçmıştır. Cumartesi günlerini umarım Survivor ile dolduracağız.
hic sevmedigim berbat ve asiri sekuler kanal d dizilerinden biridir.
ingilterede 1455 de başlayıp 30 yıl süren iç savaşın adıdır. ismini savaşan 2 hanedanında sembolü olan gülden alır.
edit: Pardon bu güller savaşıydı.
güller savaşından esinlenilerek adı koyulmuş dizi. Zap yaparken kanal d'ye denk gelmekten korkuyorum, sürekli birisi bağırıyor arkadaş.
Twitter'da kahramanları adına açılmış parodi hesapları var. Aslına bakarsanız dizinin kendisi büyük bir parodi. Türü komedi oldu. Drama izler gibi değil de komedi izler gibi olunca eğlendiriyor.
Geceleri denk geldigim dizidir. Sanirsam herkes manyak bu dizide. Hani psikolojisi bozuk bir cocuk var ya, aralarindaki en normal insan o amk, onun disindaki herkes manyak manyak guluyor, psikopat psikopat tavirlar, heskeste tovbe bismillah bir joker edasi.
Normal tek bir insan yok anacim dizide.
yeni bölüm fragmanından anladığım kadarıyla herkesin birbiriyle yatmak istediğim saçma tivi dizisi.
bunları izleyip halkın kafasını bulandırıyorlar.
bu salak diziyi izleyenlerin hangi partiye oy verdiği ortaya çıksa kesin cehape 1.çıkardı.
şaşırmamak lazım.
kesin bir yerlerden araklamadır senaryosu. koreden moreden, çünkü olaylar türkiye'de geçmiyor gibi.
bu nasıl dizi dedirtir. dizi başladığı andan itibaren bir an olsun entrika bitmedi. iç daraltıcı bir dizi.
dizinin adında bile savaş var gerisini siz düşünün.
Bugün baya bomba bir final yapan dizi. Hiç kimse beklemiyordu. Ama ben bekliyordum. Çünkü dizinin aslında güncel siyasetle sıkı sıkıya bağlantısı olduğunu görüyorum. Hem dizide hem siyasi hayatımızda çok kutuplu bir güç savaşı; çok kutuplu bir iktidar savaşı var. Bugünkü bölümü -özellikle finali- izleyenler 7 haziran seçimlerinde ne olacağını anlar. Ama neyse fazlaca açmayayım.

Şunu da söyleyeyim: Bu yazdıklarım, bu bölümde yapılan Bebek katili ve Kıbrıs göndermelerinden tamamen ayrı. (Kıbrıs'ta gelecek hafta seçimler var) Dizideki güç savaşı ve entrikalar, siyasetteki güç savaşı ve entirikalara benziyor. Hatta karakterler de benziyor. Tek tek yazmayayım.
Kanalları gezerken esra yengeyi (bkz: Behzat ç) gördüm, derin bir üzüntü kapladı işimi.
entry nick uyumu
iki haftadır kaçırdığım muhteşem dizi.
beyaz gül kırmızı gül
güller arasından gelir.
dar bir çevrede dönüp dolaşan dizidir.
2 gül karakteriyle de combo mombo wombo sex yapmayi istememe neden olan garip dizi.
görsel
gülfemin bi bölümde bi senelik ağladığı dizidir. hatta ben özetinde izlerken yoruldum, muhtemelen çekimlerden sonra tedavi olması falan gerekmiştir. ne ağladın be gülfem.

bir de yazmış olayım: gülru şeytan! melek yüzlü şeytan..