bugün

show tv'nin yeni çocuk programı. ali sunal'ın kızkardeşi olan ezo sunal sunacakmış programı.

tanım: başlamadan bitmesini istediğim saçma sapan çocuk programı.
saçmalık. ulan çocuklar ota boka güler zaten mizahdan ne anlarlar.
para için çocukların düzenini alt üst edecek, sempati hayranlarıyla birlikte kendini bulutlarda hissedeceği ve final de pedagog yolu tutacağı bir program daha.

gözünüzü seveyim çocukları abuk sabuk giydirip çocuk olduklarını unutturmayın.
içeriğini bilmiyorum ama çocuk programları eğlence ve çocuk gelişimi adına yapılıyorsa sonuna kadar desteklerim. Mesela barış manço nun "adam olacak çocuk" adlı programı gerçekten güzeldi. Onun dışında adile naşit in "uykudan önce" ki programı da iyiydi. Bunun tadındaysa şayet iyidir. Değilse al at çöpe derim.
Bir bu eksik kalmıştı zaten. O ses çocuklardan sonra. Aman çabuk final yapsın. Yakında survivor çocuklarda çıkar amk.
programın ismi anasının eğleyemedikleri olmalıydı...çocuğumun orada olması için kesin anasının eğleyememesi gerekirdi
Güldüy ifadesini eleştirenlerin aq yazmakta sıkıntı görmediğini göstermiştir. Kardeşim aq ne ya aq ne?!

Tanım: çocuk programı olması umulan çocuk programı. Başka bir deyişle bir çocuk sömürü programı daha.

Edit: ismi görünce ben de şaka sandım.
"bu sefey güldüymedi." Şeklinde biteceğini tahmin ettiğim program.
3.bolum de bkm zeynep kocak yazarmış .
Burak king adlı şarkıcının ünlü olduğu bu ülkede sıradan bir isim.
Canım kemal sunal ın, kendi de, ruhu da güzel kızı ezo'nun başında olduğu proje. Dilerim güzel şeyler olur, merakla bekliyoruz.
Çocukları niye rahat bırakmıyorsunuz yahu? Çocuk dediğin saklambaç oynar, toprağa su karıştırıp çamurla oynar, ordan oraya zıplar koşar terler, parka gider salıncaktan düşer, kaydıraktan kayar dizini falan kanatır içinde çocuk olan show programı ne demek? Zaten çocuk olmanın ne demek olduğunu unutan nesiller yetişiyor. elinden tablet düşürmeyen çocuklar falan. bir show programımız eksikti.
Durun bakalım hele bir büyüyün kimse size oyuncu olmayın demiyor ki. Sonra yine olursunuz. önce o dizler bir kanasın salıncaklardan yuvarlanılsın.

Ne amaçla olursa olsun yetenekti oydu buydu vs bir çocuğun küçücük yaşlarda televizyona çıkması show programı yetenek programı adı altında izleyiciye sunulması yanlıştır. Şimdi o çocuk herkes tarafından izlendiğini bilecek ve kendini belli bir kalıba sokacak. her şey bittiğinde bu durumu gözünde büyüttüğünden travma etkisi bile yaratabilir kendisinde.
her çocuğu r özürlü sananların yapmak istediği program.
muhteşem bir program olacak belli ki. ben bile izler gülerim hahaha. zaten zeka yaşım 13. açık ve net.
Bir şeyin bokunu çıkarmasalar olmaz.bir elbise moda olur çocuk versiyonuna kadar indirgerler,bir program tutar çocuk versiyonu o ses çocuklar falan.yeter gına geldi artık.
bok gibidir.
böyle sikik bir programa böyle sikik bir isim yakışır.
Ananızı sikeyim. Dininiz imanınız varsa kaldırın bu programı.
zaten normal versiyonu çocuklara hitap ediyordu şimdi mizahı daha ne kadar aşağı çekebilirler onu göreceğiz, daha doğrusu göreceksiniz ve ya görecekler. ben güldür güldürü bile izlemeye dayanamıyordum yüz kaslarım hareket etmiyordu oradaki heriflerin ağızlarına vurasım falan geliyordu.

tanım: çocuk mizahı yapan güldür güldürün çocuklara hitap eden versiyonu sanırım ali topu s*k gibi espriler barındıracak program.
normali çok iyiydi bi de çocuklar için olanını yapsınlar. katıla katıla gülen var bunlara allah affetsin.
ekibe hayran olan programı geç yaptığı her işe tabakhaneye yetişir gibi giden halkın pofpoflaması sonucu ortaya çıkan ve insanımızın mizaha bakış açısını gösteren iğrenç ve düzeysiz profildir. (bkz: yaprak test ten sarma olur mu he olur gel yen mi)
Çok aradılar mı ismi acaba?
ali sunalın yolunda ilerliyorlar.
Çocukların yaptığı her şey güzel. Hazımsız olmayın bu kadar.
troll sanıyordum, gerçekmiş.

lakin şu var ki türk dizilerinde oynayan yeteneksizlerden daha iyi oynuyor çocuklar. ibret alsın esas çocukla esas kız.