bugün

boşuna bana bakmayın. galeriyi gezmek için tıkladım başlığa.
Tebrikler ibnesiniz. Evet.
her kim ki göğüs çatalına bakmayacak olgunluğa erişmişse, işte o zaman hakk'ın rahmetine kavuşmuş demektir.
Göğüs çatalına bakmayan erkek bacımdır.
Ac olan yesin sevgili anto’cugum. Ben tokum.

Tanim: kimi erkekler icin son duzeyde normal olan bir eylem.

Tanim ii: bre epi topu iki cikinti, nesinden etkilenilir ki?
terbiyemi zorlayarak katkıda bulunmak istediğim hededir.

profesyonel götçüdür.

not: homofobik bir ifade içermemektedir.
Güzele Bakmak Sevaptır.
ibne olmaya yatkınlığa bağlı olan süredir.
Vucudunu bir meta olarak sergileyen karinin asil amaci da zaten bakilmasi. Gozleri kacirdigini fark etmesi. Boyle gotcu karilara prim vermemek gerek.
Bakmasan nolcak ki onlar baktığını ima edercesine sürekli o dekolteyi yukarı çekiştirip dururlar. Bakmasan da bakıyor olursun en iyisi öküz gibi bakmak. Zaten istekler o yönde.
Yok öyle bir şey.
Gay bile olsan bakarsın.
17'mde bakıyordum, 27'mde baktım, 37'mde bakacağım. Memeciler anlar bunu ancak. Meme yaşayanlar ve vurduranlar anlamaz.
bakmak için sebep göremiyorum.
neden bakayım ki?
bundan kârım ne olacak?
illa doygunluk değil, olgunlukta yeterli olur, denilesi hede.
doygunluğu bilmemde o olgunluğa erişeli çok oldu.
öyle çatallar var ki kızlar bile bakıyor ki siz doygunluk felan demişsiniz. Sahip olmadığımız veya yasak olan herşey çekici geliyor napalım.
Eskiden Avrupa lı bir veliaht prens olarak dünyaya gelmeyi gerektirir.
Şimdi ingiliz prenslerini falan görüyoruz. 40 yaşında abaza gibi hepsi. Yok öyle şey.
Eğer bi kadının popo kıvrımına bakmayacak olursam kendimi öldürürüm.

Bunun doymuşlukla alakası yok. Nelerini gördük yedik de erkek adam doymaz abi. Doydum diyen de erkek değil ibnedir artık.
çoğu erkeğin erişemediği yara erişmek istemediği olgunluk olur kendileri. ama bir kısım erkeğin ise hiç umurunda olmaz öyle şeyler. onlar hep o olgunlukta olmuşlardır. bu bir kısımın az olması böyle bir kısımın olmadığı anlamını gelmez. bunu birçok hemcinsim kabul etmez ancak her erkek cinsel arzu ve hevesleri doğrultusunda hareket etmez. bunu her erkekte var gibi gösterip biz erkekler böyleyiz deme duruma getirme çabasıdır bu. insanlar cinsel arzularını yönetmeyi başaramadığında, cinsel arzuları o insanları yönetir. bunu çevremde ki arkadaşlarımda da çok net bir şekilde görüyorum. insanlar cinsel arzularını yönetemedikce çatala da bakar her yere de bakar vesselam.
Olgunluk ile alakası yoktur, insan merak eder bakar ne var bunda?
ekşide aynı başlık olgunluğa diye açılıyor. bizde doygunluk. hesap edin işte.
ne kadar gereksiz bir erişim.

Dünya güzelliklerinden uzak kalınacaksa, neden yaşanıyor ki?
ılıklık mertebesine erişmekle eşdeğerdir, ne bir fazla, ne eksik.
Olgunluk değil ibnelik alametidir.