bugün

türk gibi türk yılmaz özdil'in bıçağın kemiğe dayandığı noktada lafı dolandırmadan laikliği anayasadan çıkarmayı teklif edenlere verdiği yanıttır.

http://www.sozcu.com.tr/2...ilmaz-ozdil/laik-1203777/
Götün göt demesi de ayrı bir ironi tabi.
annelerinin kokuşmuş götüyle karıştırıp frekans bozukluğu yaşayan çomarlara kol gibi girmiş köşe yazısıdır.
Şimdi bu sütü bozuğa "kevaşeye bak nasıl da ipsiz sapsız konuşuyor" desek bizi ayıplarlar hatta cezalandırmaya kalkarlar falan.
Hayır sanki biz buna "sen ne amk çocuğuymuşsun" demişiz gibi üzerine alınıp cevap vermiş bir de.

Hayır, çirkinleşmeyeyim diyorum ama zorluyor millet.

Donunuza kadar aldılar. Elinizde bir laiklik kaldı ona can havliyle sarılıyorsunuz.
Amk ezikleri.
Göt denmez popo denir.
muhtemelen dava edilecektir ancak helal olsun diyoruz özdil'e, halk ağzıyla gereken cevabı vermiş köşesinde...

(bkz: hepimiz özdiliz)
bir sözlük yazarının, elinizden her şeyi aldık falan diye saçmaladığı başlıktır. lan sizin elinizde ne var? arapların köhnemiş ritüel ve adetlerinden başka, lan yobaz evladı, millet mars'a gidecek siz hala ibni-sina, abdül bilmemne diye saçmalıyorsunuz. ürettiğiniz bir şey yok, cumhuriyetle kazanılmış çağdaş değerleri de bozmaya çalışıyorsunuz. dinle inançla milleti kandırıp, servetinize servet katıyorsunuz, bunların hesabı sorulmayacak mı zannediyorsunuz, ben öbür dünyaya, mahşere filan da inandığınızı sanmıyorum ama merak etmeyin yaptığınız tüm kötülüklerin, yediğiniz haramların, çektirdiğiniz acıların bütün hesabı bu dünyada sorulacak, biz soramazsak, çocuklarımız soracak, bekle gör...