bugün

zaten konuyu konuşmuşken,
pek çok başlık ile entry ile gündeme ve değerlendirmeye ve de saha yoklaması ile geribildirimlere sunmuş iken, güncelleyip up vermeye devam ediyorken.

zall, mka dahil diğer moderatör arkadaşlarımıza dahil konu iletilmişken;

Özellikle sözlüğün birincil ihtiyacı olan ios ve android uygulamalarının çıkma arefesinde,
Bakın bunlar birilerinden alınmıyor, bilmem ne yazılım şirketlerinden sipariş edilmiyor; bu uygulamalar diğer tüm tonla işin sırtına yüklendiği sevgili mka ve x tarafından bizim sözlüğümüzün kendi ofisinde satır satır kodlanıyor, tepelerinde de mendebur bir zall the boss dolanıyor.

Bu işler sallanmıyor, yapılacak ama hepimizden biraz sabır bekleniyor, çünkü daha önemli beklentilerimiz var.

Şimdi sevgili çıbanbaşı arkadaşımız bunları bildiği halde upper bir farkındalık hareketi ile sancağı ancak ben kavrarım anlayışı ile damdan atlar gibi çıkıp ciddi ciddi bir olay varmış resmi çiziyor. 1 metre entry giriyor.

Diyor ki bu fotoğraflar derhal istatistiklerden çıksın, on gün içinde tatmin edici somut adım atılmazsa biz bu yazarlar yazmayı bırakıyoruz.
ikinci bir karara kadar da yazmaycağınız...(ben de varım tabi listede.)(çaylakken bile entry giren ben)

Ne?

Hadi canım.

Onlar da şu yazarlar; istatistiklerde 6-7 anın görüntüsü var diye yazmayı mı bırakıyorsunuz arkadaşlar?

Hahahahahahahahaha. Kolay gelsin hahahahabznaldnskc sl...

bkz: protest sanayici)
(bkz: tarihci76)
(bkz: kukla)
(bkz: titanik filmindeki batan gemi)
(bkz: kutlukbilgekagan)
(bkz: bloody crescent)
(bkz: kuresel ikinma)
(bkz: why you wanna trip on me)
(bkz: muratbank)
(bkz: skywalker the conqueror)
(bkz: a retired aplha wolf)
(bkz: liveyourlife)
(bkz: facetoraven)
(bkz: conta behcet)
(bkz: haseki hera sultan)
(bkz: entelpiposu)
(bkz: kinamiyo takao)
(bkz: n dakota)

yayınlandıktan sonra listeye dahil olan yazarlar;
(bkz: elfemmi)
(bkz: pika pika)
(bkz: enzopitno)
(bkz: gecmise gittim gelicem)
(bkz: maskelisuavi)
(bkz: rosacurie)
(bkz: luo ran)
(bkz: deli gomlegi)
(bkz: nymeria)
(bkz: rainy days)
(bkz: fis almazsak kaca olur)
(bkz: gunesinuyesi)
(bkz: herkesin hayatina karisan adam)
(bkz: perdenin arkasindaki adam)
(bkz: pscokiller)
(bkz: rumuzlubaba)
(bkz: karacigerimvurkadehlere)
(bkz: bozkurt toros)
(bkz: neox)
(bkz: pragmatistan)
(bkz: oesophagus)
(bkz: yolda)
(bkz: bakor)
(bkz: tibbers)
(bkz: maskeli zenci)
(bkz: mturans)
bir tercihtir.
bunu eleştiren, bunu da yazmıştır.
(bkz: anın görüntüsü istatistiklerden çıkartılsın/#32506762)

tebrikler...
Valla yazmayı bırakmam da hazır bir şey yemeyi unuttuğum için açım.5 6 saatlik kısmi açlık grevi yapayım bari. Hem grev ne alaka.millet hıyar hıyar şeyler yapıyor biz de buna biraz tepkiyle karışık yazılar yazıyoruz.

Edit:şimdi yazdığım yazıyı okudum.söylemek istediğim(yazmak) şeyi(şeyleri) prostat hastası işemesi gibi yazmışım.neyse kalsın böyle ellemiyorum.
açlık grevi olmasın noolur, hiç gelemiyom ben açlığa biliyo musun. mesela oturma grevi olur bak, o kolay. camış gibi tüm gün oturur yatarım sıkıntı olmaz. ama aç kalmak öyle mi. rabbim kimseyi açlıkla sınamasın lütfen. ooo, o değil de ramazan geldi lan. allahtan havalar serin falan, zorlamaz. bak ne diyecem, ramazana alalım grevi, oruca niyet eder, ortamlarda açlık grevi yapıyoz deriz, kim bilecek !
Aha formata aykırı bir davranış. Ben de böyle yapmıştım ve 1 hafta çaylak yemiştim. Nerdesiniz shity mods.(yazar burada kendiside format dışı davranıp çocuklukla ergenlik arası bir tepki veriyor.(belki biraz aşırı yaşlılıkta vardır.))
https://m.uludagsozluk.com/e/32591816/
Bu kadar söyleyeceklerim.
haklı bulduğum serzeniştir.

bu kadar aptal insanın bir arada bulunduğu bir ortamda bazı şeyleri kafaya sokabilmek için 1 sayfalık açıklama maalesef yeterli olmuyor, kitap falan yazmak lazım mala anlatır gibi.

nitelikli entry'den anladığı bilimsel makale olan salaklara mı laf anlatasın yoksa 1-2 satırlık entrylerle "yazarım" diye ortada gezen tiplere mi?

herkes istediği şekilde yazıp çizsin ama emek verilmemiş, üzerinde kafa yorulmamış yazılar göz önünde olmasın diyor adamlar.

bunun neresi anlaşılmadı tam olarak?