bugün

kendisi rock festlerde dolanırken rockçıydı şimdi kartlaştı diye rock bitti oldu. hadi güzelim sağdan.
konuşurken tıslayan şarkıcı.
bir anda kahkaha atıp bir anda susuyor, durduramıyoruz.
kalbimi tutup fırlatan hatun.
bir kız ismi. ilk sevgilim olur kendileri.
bugün katıldığı beyaz show ile kendine hayran bırakan şarkıcı.

aşırı doğa,l ve rahatlıktan yana olduğu o kadar belliki kendisine aşık oldum olacam.

düşün kadının kendi albümü yeni çıkmış onun tanıtımını yapacağına emre aydın'ın arkasında davul çalabiliyor yada topukluları çıkartıp stüdyoda dolaşabiliyor.

zaten beyaz'ın gökçe hakkında bunları biliyor muydunuz kısmı o kadar iyiydi ki, evden kaçmalar mı dersin,arkadaşını dövmeler mi, dilenciden para dilenmeler mi,konserinde hayranının gözüne kapak sokmalar mı, topuklu ayakkabı ile ağaçtan düşmeler mi?diğer ünlülerin hayatları o kadar sıradan kaldı ki hatun bildiğin bütün oyları topladı gibi.

neyse ama bu kadar mükemmel bir insan heralde ünlü olmasaydı bile bakmazdı bize diyor ve pc'yi kapatıyoruz.
1979 doğumludur, aslen sanat yönetmenidir, ama illaki ben şarkı söyleyeceğim, 16 yaşında bir ergen gibi davranacağım, bir de illuminati bebeği olacağım diye tutturan kızcağızdır. Bir de her klibinde gelinlik giyiyor, evlense de azgınlığı gitse.
şahsen tanırım kendisini. gayet havai, hiçbir şeyi takmayan, umursamaz, her gece başka bir erkekle sevişebilen ve de şahsına münhasır bir kadındır. illuminatiye katıldığı da doğrudur. ancak twitter'da bunu yalanlaması diğer kişiliğinin verdiği bir cevaptır. yani illuminatinin akıl kontrolü ve kişilik bölünmesi programlarına gerçekten de dahil olmuştur.
masum, şirin bir kız olarak albüm çıkarmış tutmayınca 30. yaşlarından sonra dişileşmeye başlamış sesine hayran kaldıgım şarkıcı.
çok fena gideri var kategorisinde listemde ilk üçte yer alan hatundur.ilk gördüğüm gece bi kızın eline rakı bardağı bu kadar mı yakışır dediğim gecenin sonunda ise rakı sarhoşluğu bi kıza bu kadar mı yakışır dediğim fıstığımdır.
dün ankara üniversitesi nin bahar şenliği kapsamında sahneye çıkmış olan sanatçı. ayrıca kendisinin trakyalı ve beşiktaşlı olduğunu da öğrenmiş bulunuyorum.
görsel

Hatayspor'un Şampiyonluk Kutlamasında sahne alacak şarkıcı.
fındık burnunu yediğim.
sahne performansı gayet güzeldir - eğlendirip çoşturuyo - gidilmesi gerekir.ah birde durduk yere sahnedeyken kahkaha atmasa...
eski türk dilinden gelen bir isimdir. kız ismimi erkek ismimi bilinmez ama genelde kızlar için kullanılır, ekülisi göksel'dir.
beşiktaş'da 19 mayıs etkinlikleri nedeniyle verdiği konserle coşmuştur, çoşturmuştur.
sonuna " ada " eklenince insanı yaşananlardan dolayı strese sokan isim.
çakma avril lavigne.
güzel olmadığı kadar çekici de olan hanım kızımız.
aurası çok kuvvetli ve inanılmaz tatlı bi insan. **
Burak Yerebakan ( gitarist ) Model grubuna geçtiğinden beri ne yaptığını merak ettiğim kişiliktir. Aynı Burak 110 Grubunda da çalıyordu o ayrı.
kendini rokcı zanneden popcu.
altın kelebek ödüllerinde giydiği kıyafetin iğrençliğinden kendisini dinleyemedim.
lütfen birisi çuval versin.
gideri var.
Çakma avril gibi. Ama değil gibi. ama güzel de. ama şarkıları bok gibi. üzgünüm.