bugün

Gökhan Gönül, takımına belki üç puanı kazandırdın ama "efendi adam" sıfatını kaybettin..umarım değmiştir...
Fenerli topçu. Her fener topçusu gibi yalaka, dönek, kul hakkı yer.
verilen karar geri alınamaz ama çıkıp özür dileyebilir. daha önce yapmıştı.
gerek burak, gerek gökhan ikisi de gerekli cezaları almalı. yeter la artık.
fatih terim eğer milli takım hocasıysa milli takıma sokmaz bunları. milli takımın bunlara ihtiyacı yok.
severek takip ettiğim bir oyuncu kendisi ancak sözlükte yazılanlardan sonra farkettim ki bugün yanlış yapmış ve gözümden bir tık düşmüştür. * *
her fenerbahçeli futbolcu gibi yaşlandıkça çirkefleşmeye başlamıştır. bir de kendisini savunmuş.
görsel
Koyu bir fenerbahçeli olduğunu kanıtlamış oyuncu.

Yanlış bir şey yap.
Bundan menfaat sağla, sonuca ulaş.
Haklı olduğunu iddia et.
Masuma yat.
Yemezlerse saldırıya geç.

Bütün aşamalar şike süreci ile aynı.
türkiye'nin tartışmasız en iyi sağ beki.

dünya da sayısı az cinsten..

profesyonelliğin getirdiği ne varsa yap, arkandayız biz..

bir kaç itin köpeğin karalamasıyla kimse yok olmadı bu takımdan, sen de olmayacaksın korkma.

adamsın sen...
son attığı twitler ile sıçmıştır. karekter.dll bulunamadı. futboldan soğudum yemin ederim ya. iyi ki fifa var lan. gerçi onda da şike var amk momentum falan. hay sikeyim futbolunuzu ben ölüyorum.
Hala su adama karakterli diyen varmis ya. Ben fanatik fenerli iki yakinimla beraber izledim maci. Adamlar penaltidan once soylenmeye baslamislardi, penalti oldu kaleciye destek versiler
gol oldu sevinmediler, sonrasinda antep ataklarina destek olundu.

Bu adama karakterli diyenin karaktersizlik algisi bozulmustur.

Gokhan'in ilk vukuati da degil bu aslinda.

Birileri gokhan'a at kendini diyo bence. O da bunlara uymaya basladi. Yakistiramadim demek isterdim ama yanlis yakistirmisim sanirim diyorum. Gokhan senin de mayanda sikinti olabilir bizim burak efendi gibi. 3 puani aldiniz ama degdi bu laflari yemene di mi adam gibi adam kardesss.
sağ beki kim idüğü belirsiz taraftarların bok atmaya çalıştığı, tekrar vurguluyorum türkiye'nin en sağlam hatta dünya da sayısı az sağ beklerden.. siktirin gidin balıkesirle uğraşın, biz de keyfimize bakalım.
üzmüştür bugün. ama bütün suç ona yüklenemez, hakem kör müydü afedersiniz?
edit:fenerbahçeliyim böyle puanlara ihtiyacımız yok bizim.
ilk defa bir futbolcu kendini yere atmıyor; yıldız dediğimiz, çocukların örnek aldığı bir sürü futbolcu da bunu yapıyor. Ama Gökhan Gönül gibi başka takım taraftarlarınca da sevilen birinin bunu yapması insana; ulan sende bunu yaparsan başkası ne yapar, dedirtiyor. Asıl meseleye gelecek olursak Gökhan Gönül gibi bir sürü futbolcuyu bunu yapmak zorunda bırakan şey; futbolun üzerinde bulunduğu sistemdir; yani futbol yalnızca bir spor değil bir endüstri ve para kazanma aracıdır. Bunu hepimiz biliyoruz ama kişiler üzerinden konuşmak daha kolay geliyor tabi.
Burak'a küfür edenlerin savunduğu kişi. Aynı maçta uzatmalarda mehmet topal'ın rakip oyuncuyu kafa kola almasına ise hakem devam demiştir.
yav holigan tadında fenerbahçe taraftarıyım. herkes bilir. ben bunca yıldır bu adamın neden bu kadar övüldüğünü hiç mi hiç anlamadım. bildiğin y.rrak gibi topçular listesi yapılsa top 10 a oynamazsa en adiyim. ne orta yapabilir, ne düzgün çalım atabilir, ne topla koşabilir.

lan açın bakın a.ına koyiyim gözünüz mü kör oldu bu adamın ceza sahasına açtığı ortaların kaçı adama gitmiş? kaçı faydalı olmuş onu bir söyleyin. klüp başkanı olsam 1 dakika barındırmam. mücadele gücü amelede de var, onu koy o da deli gibi kendi etrafında döner.
dün akşam ki aldığı penaltıyla üzerinde ki formanın hakkını vermiş adamdır.sonunda gerçek fenerbahçeli oldu.

not:beşiktaşlıyım.
Fenerbahçe kültürüne ve ahlakına uygun oyuncudur.

bi de utanmadan penaltı kararı veren hakemi tebrik etmeye çalışarak iyice sıvamıştır.
Dün yaptığı hareketten sonra , bari sen yapma dedigim futbolcu.
GalatasarayIn bu hafta yenilmesi ve macIn son dakikalarI olmasI gokhanIm gidip kararI duzelttirmemesi icin yeterli sebeptir.
Bari sen yapma diyenler var *

Gökhan Gönül bu ülkenin gördüğü en sinsi futbolculardandır. Gizli tekmeleri ve defalarca yaptığı emek hırsızlıkları ortada. Dışarıda iyi yada kötü olabilir ancak sahada her zaman art niyetliydi.

Dünkü Gaziantepspor maçında aldığı penaltı sonrası hakemi tebrik bile etmiştir. halbuki geçtiğimiz yıl Erciyesspor maçında yaptığı penaltı sonrası hakemin üstüne çullanabiliyordu. Medya yine koruma modunda tab. Rıdvan Dilmen dünkü o olmayan penaltıyı hakemin görüş açısından değerlendirirken Burak Yılmaz olunca akşam çocuklarının ailesinin yüzüne nasıl bakacak diye yorum yapıyordu.

Bu ülkede 2010/11 senesinde şike gizli yapılıyordu ancak geçtiğimiz yıl ve bu sene alenen devlet destekli şike yapılmaktadır. Yeni Türkiyenin tek takımı fenerbahçedir.
forması arkadan çekilince öne doğru yaylanarak uçan futbolcu.

(bkz: sonra döndüm ve dedim ki iyiki beşiktaşlıyım)
(bkz: https://pbs.twimg.com/med...ByFO7djCYAEYe3u.jpg:large)
Gökhan Gönül adamdıasdsgfhd hahaha yazamadım lan.

Adamın olmadığı yerde (fenerbahçe forması altında) adamdır. Haklısınız ne diyelim.

iki sene önce trabzonspor ile oynanan maçta faul yok hocam demesine rağmen kırmızı kart gösteren Cüneyt Çakır'ın o an kararından dönmeyeceğini gayet iyi bildiği için göstermelik laflar etmiştir. Adama sormazlar mı madem faul yok hocam diyeceksin niye kurşun yemiş gibi yere atladın o pozisyonda Aykut'un sana müdahalesi olmadığı halde.

Ulan adam olan adam biz 2010-2011 senesinde kanırta kanırta şampiyon olduk diyemezdi. Birazcık utanır sıkılır bunu derken. Ama en başta dediğim gibi;

Gökhan Gönül adamasdsgdh hahaha bak lan yine yazamadım.
basın toplantısı düzenleyerek Gaziantepspor a yapılan haksızlık için özür dilemesi gereken futbolcu bunu yaparsa efsane olur.
Twitter'dan sağa sola sarmış balon oyuncu.

Ulan adam gibi çık basın açıklamasına Mikrofonlara konuş Öyle lacivert Klavyeli gibi olmuyor.

Ulan emre gibi birinin takım arkadaşısin ne beklenir ki senden.

Sen penaltı için konuş, o emre şeyospu çocuğu da takım arkadaşına Irkçılık yapsın.

Ulan hala aptalca ergenler var lan burada.

"Soz godon bolokosorlo ogroson" ağzına soktuğum piçi.

Bunun gibileri şuna benziyor.

"Ak Parti iftarina gidip chp'ye oy veren kişi"

Ulan şahsen şu fenevin hangi oyuncusu yapsaydi şu hareketi gene aynı tepkiyi gosterirdim.

Emre ve volkan gibi Karaktersiz oyunculara sahip bir takım.

Moyrolos borono olvos gibi orospu çocukları da vardi orası ayrı zaten

Küfür etmek için yabancı dil gerekli o piçlere.