bugün

Bir hevesti yaptırdık,şimdi varlığını bile hissettirmeyen piercing.yaptırmak isteyenler korkmadan yaptırabilirler.hiç acımıyor.
lisedeyken yaptırdığım ve memnun kaldığım hede.
varlığını bile şu an bu başlığını görüp bende de olduğunu hatırladığım piercing çeşidi.
2 ay önce yaptırdığım piercing. alışamam sandım ancak alışılıyor artık o da vücudumun bir parçası gibi. ha acımıyo falan diyenlere de kolum girsin.
Budur.
https://www.google.com.tr...424767993040788&rct=j
Bazılarında gerçekten çok çekici durduğu yalan değil.
ay çok tatlış.
Cok steril bi ortamda yaptirmanizi tavsiye ederim. Zira cok zor iyilesen bir bolge. Istanbulda yaptiracaklara yer tavsiyesinde bulunabilirim...
3. Piercingim olarak yerini alan tatlış şey. Bayağı hoş duruyor, kilo vermeden önce aklıma dahi gelmezdi göbeğimi deldireceğim.
çirkin göbek deliği örtüsü gibi bişeydir. çok sevmesem de yakışanlara yakışmış derim.
eli hafif birine denk gelirseniz çok acımayan piercing türü. uyuşturduğu için hafif bir sızı oluyor fakat deldiği her anı hissediyorsunuz. delici aletin ete girdiği an, ilerlediği an, piercingin takıldığı an... -şuan kullanmasam da- kaşını ve dudağını deldirmiş insanım ben, bana koymaz derdim de koydu be. oturup kalkarken resmen "ben buradayım" diye bağırıyor allahsız.
sonrasında varlığını bile unutuyorsunuz ama. hele yakıştıysa "neden daha önceden yaptırmamışım" diye dövünüyorsunuz.

bakımı öyle aşırı zor değil. ama aklınıza geldikçe oynatmanız gerekiyor ki ete yapışmasın. yine aklınıza geldikçe hangi kremi kullanıyorsanız sürmeniz gerek.

havuzda mikrop kapma olasılığı çok yüksek, ama deniz suyu ilginç bir şekilde iyileşmesini hızlandırıyor.
en sevdiğim aksesuarim...

bronzlasan tende ayrı bi güzel gorunur, ısıl isil..
insan vücudunun 3g'sinin, en sevdiğim g'si göbektir efenim. böyle bir güzelliğin -estetik adına- orijinalliği ile oynanması fena can sıkıcıdır.
Göze ne kadar hoş gelse de gerçekten hiç güzel değil. Resmen kocaman bir delik var göbeğinde ve söylerken içim bir kötü oldu. Bir kız olarak ben iğreniyorum mesela.
severek kullanırım. kanaatimce oldukça çekici bir görüntü yansıtan piercingtir. ve evet acıtıyor efenim.
iyi bir yerde yaptırırsanız ağrısı anında geçen ve çok güzel gözüken piercing. Uyuşturmadan yapmanızı tavsiye ederim, allah gibi acıyor evet ama sonrası çok daha çabuk iyileşiyor, benimki 3 günde hissedilmez oldu pek şekerdi.
piercing mi? oğğ yooğğ ! kabus gibi birşey. insan neden piercing taktırır? konusunun araştırılması gerekli...
Kulaklarını bile deldirmemiş bir insan olarak,
(bkz: benden uzak allah a yakın olsun)
Bir aksesuar.
9 sene kadar once sahip oldugumu animsadim olmus vay be.
Neden takar sorusunun cevabi: "gobek benim piercing benim" kadar yalin ve ictendir kardeslerim.
Dudağımın kenarında var bir tane kendimi böyle mutlu hissediyorum ve yaptırdım ancak bunu gereksiz yere abartan gereksizleri anlayamıyorum. Kendime yakıştırıyorum ve böyle mutluyum bu seni neden bu kadar enterese ediyor ?

Piercingimi görüp sen okul okuma diyen amca neslinin tükenmesini bekliyorum.
bir halta yaramıyor.
insanların nasıl düşük acı eşiklerine sahip olduklarını bu piercingi yaptırdıktan sonra anladım. Kime denk gelsem canımdan can aldılar bunu yaptırırken tarzı şeyler söylediler. Yok ayılmalar bayılmalar falan. Ben de hiç öyle olmadı nedense. Yapılırken çok hafif bir acı hissettim,sonrası max bir gün dışında hiç bir acı hissi yaratmadı. Zaten piercingin daha acıttığına şahit olmadım. Ne kadar naif insanlarmışşınız ya da ben çok öküzüm.
steril bir ortamda yaptırdıysanız ilerleyen süreçte sıkıntı yaşamayacağınız piercing çeşiti.
vakti zamanında burnunu da deldirmiş biri olarak kesinlikle göbek daha az acıyor, üstelik uyuşturmadan yaptı adam. acı eşiğim yüksek falan da değil kulağımda ikinci delikler bile yoktur. deldirdikten sonra da düzenli olarak terramycin krem sürün ve piercingle oynamayın 1 hafta sonra pantolon bile acıtmıyor. güle güle kullanılsın, bakıldıkça mutlu olunsun.
eğer pantolonunuz hala iyileşmemiş göbek piercinginize takılırsa hayat 5 dakikalığına durabiliyor.
bugün %90 yaptıracağım piercing.amma velakin şöyle bişey var,göbekliyim.ama yinede yaptiricam kendim için,hem de kilo vermemde motivasyon olacağını düşünüyorum.
Bugün göbeğime kıyıp taktırdığım,anamı ağlatan piercing çeşididir. Zayıf ve hassas tenli birisi olduğum için uzun sürdü işlem ve takıldıktan sonra ufak çaplı bir baş dönmesi,tansiyon düşmesi yaşadım. O da kanımı gördüğüm için sanırım. Ama yine de mükemmel bir his gerçekten çok hoş duruyor. iyileşince tüm bu zahmete değecektir umuyorum.