bugün

boktan durumlar listesinde kafadan ilk sıralara oynar. deli gibi sever, deli gibi merak edersin. elin telefona gider ama bir türlü arayamazsın, mesaj atamazsın. niye? gurur yaparsın çünkü. gurur her ne kadar önemli olsa da, insanı mutlu ve huzurlu eden yegane şey aşktır. aşkınızın peşinden gidin. sizi mutsuz edecek şeylerin peşinden değil. aşkınızın peşinden giderseniz mutlaka kazanırsınız.

not: şu anda bu durumu yaşayanlarınız varsa aramızda hemen arayın sevdiğinizi. dediğimi yapın, pişman olmazsınız.
Gurur yaptığı için arayamamak değilde ihtiyaç zamanı gelmediği için aramayan über erkek eylemidir.
Belki onun sevgilisi olduğundan, belkide size asla ilgi göstermediğinden arayamazsınız...sizden hoşlanabileceği konusunda da ümidiniz yoksa...
Numarası olsa sokayım gururuna diyip arardım da numarasını değiştirmiş herif. Gurur falan bu işlerde hikaye arkadaşlar arayın egolarını tatmin edin mutlaka.
Gurur en büyük aptallıktır.
Seviyorsan gurur yapmayacaksın.
öyle aşkın ızdırabını sikeyim.
sen gurur yaptıkça bi sik olmaz.
seviyorsan,arayacaksın.
Numarasını sildiğim için arayamam. Ayrıca aradım diyelim adam beni sevmiyor arayacağım da ne olacak?
Durumunda olunabilir.
Numarasını sildiğim için arayamam. Ayrıca aradım diyelim adam beni sevmiyor arayacağım da ne olacak?
Durumunda olunabilir.
Gururum olmayacaksa bende hic olmayayim yani. Sevip sevmemek değil mesele.
Onu kaybetmenize neden olabilir.