bugün

(#18488305) nolu entry sayesinde forza'da karşılaştğım Beşiktaşlı kardeşimdir.
(#18735209)ile masum insanlara saldıran roma polisi' ne tezahurat yapanların, bir türk takımı ile oynayan fc barcelona' yı alakasız bir maçta coşkuyla destekleyenlerin hangi tribünden olduğunu unutmuş beşiktaş fanatiği yazar.
önce kendi kapının önünü temizle, canım benim.
80'li yıllarda hiç film izlememiş olan düz adam.
düşündürürken güldüren güldürürken işeten işetirken pişman ettiren pişman ettirirken helal len dedirten yazar amcamızdır.
EĞER SÖZLÜğü alırsa çaylaklığı da kaldıracak olan zat. Tib kapatana kadar yer içer sıçarsınız sözlüğe gençler. tabi önce zall'ın fiyatta güzellik yapması durumunda.
Nick olarak seçtiği ismi pek beğendiğim bir yazar arkadaş.
forza beşiktaş üyesi olan adam gibi beşiktaşlı yazar.
nickini her gördüğümde aklıma şu gelir :

http://www.youtube.com/watch?v=-Fp_TQauJdY
bazı renkli yazarlarla meydan kavgası yapmak isteyen yazar.
adres verin gelelim beyler. kendi nickaltım olmasa seni yaş odunla kovalardım delioolan.
beşiktaş'lı güzel insanlardan biridir. seçtiği nicki takdir ettim doğrusu.
aklına gelen her sike başlık açan angutların troll dediği yazar.
bilmiyorsan öğren. biz de futbolcular gittikten sonra orospu çocuğu diye anılmaz.
nouma da, ilhan da, quaresma da, simao da, guti de, giunti de, deli ibrahim de, cordoba da, murat şahin de beşiktaşlıdır.
beşiktaşlı olmak için türk olmak gerekmez. oğlunun adını ve anlamını öğren ondan sonra sorgula adamın beşiktaşlılığını.

senin o hayalini kurup ben beşiktaşlı dedim diye atarlandığın adam, iki sene kapalı'nın önünde koşturup armayı öptü.
ha gayseye gelir gelmez. sizin geniş midenizi basında çıkan bi haberle bile gösterdi ya o yeter.
yanarak ölecektir.

ben demiyorum bilim diyor.
8taşlı yazar.*
futbolcuların farklı takımlarda forma giymesini midesizlik olarak düşünen komik insan.

işte beşiktaş bunun için büyük olamıyor.

ama bizim burada midesizlik diye tükürdüğünü yalamaya derler. mesela önce kendi kendini feshedip sonra hiçbir şey olmamış gibi tribünlere dönen çarşı grubu...

sinan engin'in takımdan kovulup tekrar yönetime alınması da başka bir midesizliktir.

yeterli mi sağlam mideli yazar?
Ğslilerin zoruna kaçan yazar.
şampiyonluğa oynuyoruz diye birbirini hastanelik eden futbolcuları 4 gün sonra sahaya sürenler,
malatya'ya konvoyla araba yollayıp haktan hukuktan bahsedenler,
nouma'ya köle pankartı açıp ırkçı karşıtı kesilenler,
fatiocalarını 2 kez kovup geri getirenler,
kendilerine hırsız diyeni efsane yapanlar,
kaptanının nişanlısını diline dolayanlar,

dönek değil, kolpa değil, bu kolpa! yaylanın.

ha quaresma konusuna gelince; ben fenerbahçe için hapis yatmış bir sezer öztürk'ü, fenerbahçelilerin gözünde kahraman olan lugano'yu, Gs alt yapısından yetişmiş arda'yı hazmedemem.
belki transferleri olur ilerde ama onları daha gelmeden sahiplenip, kıskanıp bok atanın amk.
ibrahim toramanla ibrahim üzülmezin bir terlik yüzünden birbirini tekme tokat dövdüğünde ses çıkarmayanlar, melo'ya laf eder olmuş ilginç.

yıldırım demirören'i istifa için dile dolayanlar, q7, guti transferleriyle bağırlarına bastılar bu da ilginç.

teknik direktörü, yöneticisi transfer şikesinden hapis yatmış adamlar malatya'yı dilden düşürmezler bu daha da ilginç.

mağlup oldukları maçtan sonra tesislere gelen takım otobüsünü taşlayanlar bize dil uzatır olmuş ilginç ötesi.

yani say say bitmez, birine bok atmadan önce dön kendine bak.

quaresma transferine geleyim bende, gelirse iyi olur. arda turan kendi takımlarına gelsin diye kurban adayanların arda'nın gelmesini içime sindiremem demeleri de sahtekarlığın dik alası. biraz büyüyün şu an da gittiği takımın armasını tribünlere oynamak amacıyla kullanmayanlar mı var? her iddiasına girerim quaresma bize gelse o armayı en az bir kere öper, golden sonra. saf olmayın neymiş quaresma 2 kere armayı öpmüş, haha tamam artık quaresma beşiktaş'ın namusu demektir. komedisiniz vallahi.

kanatlıların da böylesi hiç çekilmiyor canım.
http://galeri.uludagsozlu...-bizi-ba%C5%9Ftan-272248/
Ulan uzatmıyorum diyorum ama bu yüzsüz galatasaraylılara cevap vermeden duramıyorum yazarı.
adamlar beşiktaş felsefesi için biz tarihimizin en sevilen oyuncusunu yollamışız. ikinci kez yumruklaştı diye 10 yıllık kaptanımızı yollamışız.

senin 90-2000 arası lekeli olduğu itiraf edilmeyen şampiyonluğun kalmamış,
kötü gidilen sezonda forman sandıkta naftalin kokmuş,
kaptanının sevgilisini diline dolamışsın,
Almanya'da kaptanlarının ikisini boğazlamışsın. gelip adamlıktan bahseder olmuşsun.
Keita'yı lincoln'ü getirdi diye el salla adnan polat el salla diye tezahürat yaptığın adamı, adnan polat kurtarsana köpeğini diye kovmuşsun. haksız mısın o konuda? haklısın.
her taraftar emeğinin karşılığını ister. Robinho'yu benim istediğim gibi sende sneijder'i bekledin. Kaka'yı bekledin.
bundan 2 sene sonra aysal'ın tüpçü gibi olmayacağına da garantin yoksa Sıçıp sıvama genç.

NOT: renklilerin kolpası da çekilmiyor canıM. *
sinirden kudurtması çok zevkli yazar. sakin ol delikanlı, gerçekler şırakkk diye suratına çarpınca ağlama.

yazdıklarımın hiçbirinin aksini iddia edemiyorsun di mi? ama bu dil uzatma olayını sen başlattın sabaha kadar da cevabını veririm her yazdığının. senin bana karşı iddia ettiğin her şeyi senin takımın da yaptı. kendini masum görme.

şu lafa da deli oluyorum; 2 sene önce forma naftalin kokarmış 2 sene öncesini hatırlamazmışız. valla yaklaşık 15 yıldır benim formam mis gibi parfüm kokar. galip geldiğimiz maçlardan çok mağlup olduğumuz maçlarda giymişimdir, formamı, tişörtümü. bizzat kendimi ve etrafımdakileri biliyorum bahsedilen 2 sene önceki olaylarda yaptıklarımızı yaşadıklarımızı, bir türlü bu sersemlerin bahssettiği durumları hatırlamıyorum ama.

nerde allah rızası için 2 sene önce ben galatasaray'ı tutmuyorum diyen galatasaraylı. nerdeyse mertçe benim o desin. niye bizden başka bütün herkes görüyor biliyor bu galatasarylıları.

çarşıcı pazarcılarla uğraşmak da yorucu oluyor yahu.
zamanında ortada görünmeyenlerden cevap bekleyen çakma ultraslarla muhatap olan yazar.
mertçe söylesin demişsin ama mert olsa zaten galatasaraylı olmaz koçum.
bi tek senle çevrendeki 5 kişiyle olmaz taraftarlık.
şu an caddelerde gördüğün galatasaray formalı canlı türü, en ufak bi başarısızlıkta piyasadan çekilecek.
nerde lan bu ĞS formalılar diye arayacaksın.
merak etme. Ayrıca özelden de atışabiliriz.
karar senin. maksat nickaltım kirlenmesin. yesss.
nickaltı kasmak istiyorsan ben de misafir olurum kupasevdalısı.
en az başlık kadar güldürmüş yazar. *
(#19772483)
(#19967059) kaleminin güzel olduğunu tekrar kanıtlamış yazardır.

'' hepsinin adı bahattin değildir ama hepsi birer bahattindir.''
kişilikli , düzgün bir yazar
kolpaların aklınca uğraştığı yazar.
Lafa bakarım laf mı diye, yazara bakarım troll mü diye? ikisi de amatör sikik.
tiplere gel amk. adam eksilenen entrylerinin tamamını silmiş hahahahaha.
(bkz: kim siker yalova kaymakamını)
koduğumun trolleri. hatta size o sondaki L harfinin biri fazla gelir trolsünüz siz. *
(bkz: siyah ince parlak/#20733200)

vay arkadaş ne ara psikolog, muhtar, fbi, nufus memur oluyosunuz siz.

hemen entrye bakınca ; yaş ,okul bilgileri, medeni durum, ikamet edilen adres .... vb. hemen tespit ediyorlar.

entryime bakınca nelere güldüğümü hemen anlayabiliyormuşsunuz. heheheh.

peki , o girdiğim entryden hareketle gülebileceğim 3 mizah malzemsi daha say

sözlükten gidiyorum, gitmeyeni de .iksinler. açık ve net. hodri meydan.

başlıklara caps eklerken, görsel eklerken senden izin mi alacağım ökkeş ?

ben fenerbahçe başlıklarına çok daha ağır görseller ekledim ama kimse hakaret etmedi.

işi takım olayına bağlamak istemiyorum ama beşiktaşlılarda var bu.

ben takımıma laf söyletmem aga olayı...

çok garip. daha farklı küfür et o kadar koymaz.

(bkz: 21 temmuz 2013 schalke 04 beşiktaş maçı/#20574842) al sana zeka.

(bkz: bursaspor taraftarı/#15175536) burda bursa taraftarına

(bkz: galatasaray taraftarı/#17589792) burda galatasray taraftarına saldırmış. işi gücü hakaret,pislik.

(bkz: tuvalette fazla duran insanın asıl amacı/#15363601) al sana zeka. iğrencsin lan.

(bkz: 26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçı/#14710233) al sana zeka

..

(bkz: gunese yuruyen adam/#17591369) şu entry okuduktan sonra

(bkz: 26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçı/#14710233) şu entry okuyun .
Renkli ergenlerin nasıl sallarız diye derin araştırmalar yapmasına neden olan yazar.
hahahahahaa anguta bak lan. ulan hıyar ağası, anlaşılmamış entrylere bakıp, renklilere giydirdiğim entryleri buraya yapıştırınca ayar mı verdiniz sanki.
üşenmemiş gitmiş bi de döküştürmüş entrylerimi. Söz konusu galatasaray ergeninin de anlaşılmamış entrylerine bakınca beşiktaşlılarca kuyruğunu sağlam basıldığını anlıyorum zaten. trabzon yetmemiş şimdi de bursa'ya yavşıyor ibneler.
naş.