bugün

gençken gitar konsolundan alevler çıkardığım oyundu. sonra yaşlandık falan. şimdi kanun çalıyorum.
aga cidden anlamadım, bugün ilk defa denedim kendisini. normal bateri çalıyorum, tabi bir havalar bir tafralar, bir verin amına koyucam demeler falan. neyse geçtik abi başına, olmadı dediler bildiğin game over yazdı ekranda. allah allah dedim, yüre rabbim dedim her şeye rağmen tekrar denedim yine olmadı. şarkı da eye of the tiger yani çalması cidden çok kolay. bir şey yok şarkıda ama yok yani çalamıyorum. normalde falan tek elle çalabilirim, hatta zorlasam beyin gücüyle bile çalabilirim ama o amk aletine oturunca yapamadım lan.

hadi hepsini geçtim tamam çalamıyorum, ok yani kabul ediyorum ama elime gitarı aldım ve müthiş bir performans sergiledim. tamam amk da ben bateri çalmasını biliyorum, gitar çalmasını bilmiyorum!??!!?!?!?! yani anlamadığım sikimsonik bir oyun, sonra gitarist arkadaş otudu bateriye o çalıyor. hatta birisi oturdu hiç alakası yok müzikle o bile çaldı bateriyle. zevkli ama saçma, saçma ama zevkli.
Bateri expert plus performansim ile ankaradaki kardeslerimi birgun beraber calmaya davet ettigim oyundur.
geçen internette dolaşırken ps4 için yeni nesil guitar hero'nun çıktığını gördüm. zamanında ps3'ten ps4'e geçince ps3 için olanını satmıştım. bu yeni haberi görünce çok sevindim. en kısa zamanda alacağım ve içimdeki kirk hammet'i tekrardan yaşatacağım.
headbang yaparak çalarsanız kendinizden gecebilirsiniz.
erkeklerin genelde kizlari yiyismek ve belki daha fazlasi icin goturdukleri yerdir.
satın almak için gitar ararken biranda piyasa da bulunamayan oyuncagin bağlandığı oyun. bir slash doğmadan kayboldu.
Oynamayı özlediğim oyun . Arkadaşlar özlem bu gerçekten ,bursa'da bulamadım güzel mekan bunun için ...
not quite my tempo..
Calamamasi bile zevkli ya. Dokturuyorum orasi ayri.
Insana "lan bi muzik aletine mi baslamali nasil costuruyor adami ya" dusuncesini asilayan cok zevkli oyun.
bir süredir gitar çalıyorsanız sizi deli edebilecek kapasitede bir oyun. ritimsiz gelen notalar, daha önce bildiğiniz bir şarkıda, çalınması gereken, ancak oyunun zorluık seviyesinden dolayı eksiltilmiş notaları basmak, ve basınca comboyu kaybetmek insanı çıldırtıyor. bir de ekipman eskimiş veya dandikse hiç çekilmiyor.
işin daha simülasyon hali için:
(bkz: rocksmith)
Yaklaşık iki saat önce tek başıma gidip hunharca eğlendim sözlük. Tek başına olmak kalabalık gitmeleri aratsa da yine de güzeldi, yine bayıla bayıla çalmaya çalıştım. Fakat hala bagetleri çok sıkmadan tutmalıyım gerçeğini kabullenmiş değilim ne yazık ki. Yine acıyor avuç içlerim. Bu duruma bir çözüm bulmalıyım sözlük, yardım etsen diyorum.
oynamaktan deli gibi zevk aldığım oyun.
Hiçbir dalda tutunamayınca arkadaşlar tarafından sen ingilizce biliyon sen söyle diye mikrofona itiliyorum sürekli. Millet expert bateri çalıyor, şarkı söyle(yeme)mekten ciğerim soldu...
Evime alacağım ilk şey.
4 arkadaş toplanıp gidilebilecek, günü kurtaran güzel oyun.
o parayı hak etmeyen oyun konsolu. yazık lan..
Kim demiş hala severek oynuyoruz arkadaşlarla. Bu oyunu beceremeyen insan sevmez nedense ! Beceren içinse vazgeçilmezdir.
böyle bir oyun vardı. bok gibi derdimde kimse anlamazdı. noldu lan oynayan yok artık bu oynu. hımanaa.

edit: hala oynayan andavallar varmış tamam. bide beceriksiz demişler. sadece oynu sevmezdim.
eğer oynuyorsanız şu linke girmenizi dilediğim oyun. zaten açıklama yapılmış. yardımcı olacak.

http://forum.donanimhaber.com/m_76757513/f_//tm.htm
bateri çalarken pedala bastıkça baterinin sizden kaçıp çok uzaklara gittiği boş beleş bir oyun.
ayrıca çok büyük para tuzağı. evinde oynayanlar ayrı tabi de saati 10 liraya dışarda bir yerde oynamak akıl karı değil efendim.
Gitarda değil de bateride expertte çaldığım, en sevilen hobilerden biri.
expertte hotel Californiayı calabildiğim oyundur.
Aylardir oynayamadigim eglenceli oyundur. Ozlemisim yahu basligi gorunce fark ettim. Ah bi de becerebilsem cok hos olacak ama neyse. Kendi capimda eglenirim ben.