bugün

guitar hero 3'e bir expansion niteliği taşıyan, oyun sisteminde bir değişiklik yaratmadan sadece aerosmith üzerinden hazırlanan oyun. ps2,ps3, x-box ve wii platofrmalrı için piyasaya sürülmüştür.

oyunu alacaklar/yükleyecekler için şimdiden belirtmek lazım ki, oyun kolay. eğer guitar hero 3'te hardda solo atmayı becerebiliyorsanız(maalesef game-pad için konuşuyorum), bu oyunu hardda güle oynaya bitirirsiniz. hatta dream on'da %100 yapmayanı dövüyolarmış, öyle duydum.
tatmin edici bir oyun olmamış kesinlikle, zaten her ne kadar aerosmith'i sevsem de, perry'nin riffleri o kadar kastırıcı olmadığı için keyifle "aha oynuyorum" diyemiyorsunuz. düşünce güzel, grup yanlış. sanırım bu konseptin hakkıyla uygulanışını görmek için 2009 başında çıkacak guitar hero metallicayı beklemek zorundayız.
aerosmith'le yapılan röportajlar güzel olmuş tabii onu da eklemek lazım.
az önce hard modunda kariyerini bitirdiğim oyun.
hayır hiç bir şarkıda zorlanmadım, hatta ve hatta tüm kariyerde 4 yıldızla bitirdiğim tek şarkı mama kin idi, ki o sırada parmaklarım çok yorgundu, ikinci deneyişimde 5 yıldız alırım herhalde..
yorgunluk geçtikten sonra expert modda tekrar deneyebilirim derdim, ama yok yok aerosmith o kadar sarmadı.
türkiye de orjinalini asla bulamadığımız guitar hero oyununun aerosmith grubunun parçalarıyla süslenmiş versiyonu. joe perry ile solo kapışıyorsun mesela bu oyunda. kaldı ki çok zor şartlarda elime geçti bu oyun. sadece 3 günde yedim bitirdim . çalarken en çok keyiflendiren parça ise sweet emotion 'dır.
zevksiz oyun. özel gitar kontrolöre sahip değilseniz kesinlikle hiçbir şey ifade etmiyor. oyuna tahamül edebilmek için ya her oyunu mutlaka oynamak isteyen bir oyun delisi, ya da ne olursa olsun gitar sesine aşık olan bir ademoğlu olmanız şart. ilk 3-5 şarkı zevkli gelirken sonradan baymaya başlar ve bir daha oynamayı aklınıza dahi getirmezsiniz.
aerosmith' in en popüler beş şarkısının üçüne sahip olmayan oyundur.

(bkz: crazy)
(bkz: cryin)
(bkz: hole in my soul)