bugün

Haciz bile getirir. Halamın oğlu unutmuştu yaptırmayı aman Allahım bin lirayı geçmiş. Evi ipotek ettirir.
Güldüren borçtur. Oh iyi yapıyor reis güzel borçtur bayılırım. Evet.
Seçim öncesi sıfırlanmıştı yine mi hortlamış?
üretmeyen, çalışmayan ülkemize kene gibi yapışmış bir halta faidesi olmayan kişilerin borcudur.

Haciz cezası yanında açık cezaevlerine gönder ödemeyenleri reis.

Hiç yoktan orada borçları kadar çalıştırırlar, faideli olurlar.
2018 yılında zamlı olarak tahsil edilecek borçtur.
ben 2 aydır işsizdim. hemen 1250 tl borç çıktı. acilen iş bulup çalışmam lazım.

31 temmuz son gün.
Yine yapılandırma ile gündeme gelen borçtur. Sgk'larda sıralar oluşmuş.
Ak partinin "gss prim borcunu biz kaldırdık, biz" diyerek seçim propagandası yapmasını umduğum borç. Hakikatten böyle bir seçim kampanyası olursa ne güleriz, ağlanacak halimize.
bende de hiç borç yoktu.

baktım şimdi 455 lira gözüküyor.

haraçtır. hastaneye bir kere bile gitmedim son yıllarda.

neyin borcu bu.
yılbaşına kadar ödenirse faiz alınmayacakmış.
kararsız kaldım. acaba seçim muhabbetinde toptan silerler mi ki ?
sözlükteki en sevdiğim başlıklardan biri. cidden.

bakın orospu çocukları evim var, arabam da var. ve senelerdir sigortalı çalışanım. ve siz saygıdeğer orospu çocukları bana sigortalı olduğum dönemden borç tahakkuk ettirmişsiniz. bak 8.000 tl. olarak görünen borcun 0 Tl.'ye düşürülmesinden bahsetmedim henüz.

yapacağınız işi sikeyim.
ayrıca;
ödeyeni siksinler.
yurt dışında çalıştığım zamanlarda biriken borcu sildirebiliyormuyuz diye merak ettiğim borc.
Bunu engelleyebilmek için çok iyi bir nedenim var. Ya acikogretim okuyup direk babanızın sigortasına baglanın ya da garson, kasiyer tarzı bir işte çalışın. Sorun kalksın beyler.
en kolay kurtulma yöntemi işe başlamaktır. ssknız yatırılmaya başlandığı andan itibaren duran borçtur.
Hiç umursamadığım borç, en sonunda ne olur bilmiyorum, işsiz vatandaşa borç neymiş Suriyeli kadar da mı değerimiz yok.
nah öderim. acaba gerçekten bunu ödeyen gerzek var mı ki?

zaten işsizsin evdekiler her kim ise onlara yük olmuşsun.
aynı evde oturanların geliri yüksek diye sana borç sokuyorlar.

işsiz güçsüz evde oturup masraf olmasın diye kapı dışarı çıkmazken kol gibi havadan borç takıyor bir takım orospu çocukları.
nah öderim nah.
(buraya kocaman bir nah resmi gelecek) eklemeye üşendim.
Kimdi bir yazar vardı, bu başlığı arada Hortlatırdı. Epey bir gırgır yapardık onunla, eskiler hatırlarsa bana da hatırlatsınlar nickini.

Ödemeyi düşünmediğim borcumsudur. Gidin dava açın.
Yapılandırmaları 28 şubat 2019'a uzatılmıştır. Valla seçime kadar kuruş ödemem. Zaten seçim üzeri bunu tahsil edemeZler. Seçimden sonra da ödeyemem. Tek çaremiz bu uygulamanın komple affını beklemek. Bir şartla ödeyebilirim. Emeklilik prim gününe eklenirse öderim. Başka türlü ödeme niyetim de, bütçem de yok.
(bkz: türkiye anonim şirket gibi yönetilsin)
ödeme olarak babayı alırlar yada kafasını.
akp oy yok.

hem borç çıkarıyorlar hemde oy istiyorlar.
Bir zamanlar 50 liraydı şimdi ne kadar olmuş bilmiyorum ama cidden can sıkan bir durum haline geldi bu borç. Şu hale bak can güvenliğimiz de parayla oldu. En acısı da gitmediğimiz halde ödüyoruz.
kyk borç tebliğinden sonra bir darbe de buradan gelirse vergi dairesini ateşe veririm.
silmeleri için protesto başlatmamız lazım acil. nasıl olsa geri adım atarlar.
Mağdurlarının koşa koşa gidip ak partiye oy vermemesi için mevzunun sıcak tutulması gereken borç.
Son dakika haberi GSS prim borcu olanların artık hastanelerden yararlanabileceği söyleniyor. Kaynak GSS prim borcu yazın haberlerde çıkıyor.

Aslında ayrı bir başlık olabilirdi. Yıllardan beri bir yaz, bir sil modundan şimdi de bakın sadece 2019 yılına kadar hastanelerden yararlanabileceği belirtiliyor.
güncel Önemli Başlıklar