bugün

Tek istedikleri özgürce şarkı söylemek diyorlar bir de. Sadece gülüyorum böyle düşünenlere. Ya hiç mi aklınız yok araştırın biraz.. Bunlar masum insanlar değil, provakatör bunlar. Potansiyel vatan haini vatan. Biraz araştırın anlayacaksınız ne bok olduklarını zaten. Gram üzülmüyorum. Gebersin, hatta daha beter olsun. Dhkpc'li intihar bombacıları için şarkı yazan, bunları konserlerde söyleyen insanlar bunlar. Bir de masummuş gibi lanse ediliyor medyaya. Eren bülbül'e, fethi sekin'e ve daha nice şehidimize üzülmeyen insanlar bunlara üzülüp adalet istiyor. Bunlara adalet cehennemde sağlanıcak zaten. Umarım tez zamanda geberir...
Saygı duyduğum bir durumdur.
şahsımca hiçbir ideoloji, hiçbir inanç insan hayatından daha değerli değildir.
bunu da öldürüp ölüsünün yanında halay çekecekler.
Niye birer birer oruç tutuyor bunlar? Topluca tutun da zamandan tasarruf edelim.
Dinlesem tesiri yok duysam sikimde değil.
ilgi çekmeyen bir şey. Şey bile değil aslında.
savunmasız insanları öldürürken, öldürdüğü insanın sesini 30 cm mesafeden duymayanlar, acımayanlar, kendi ölümlerini insanların duymasını bekliyorlar. duyuyor ve alkışlıyoruz.
Ramazan geliyor ara vermesin.
görsel
Keşke oruçla açlıkla kendine zarar verip, bu durumdan memnun olanları keyiflendireceğine tüm gücüyle haykırabilse şarkılarını tam bir direnişle.
Ve bu zafere giden yolda çekilen çile falan da değil, yalnızca kendisine azap.
o kadar insanımızı bunların sempati duyduğu terör yüzünden toprağa vermişken bir grup terör örgütü sempatizanı kansız için de gereğinden fazla üzüntü duymam.
Bu teröristlerin Bir an önce geberip gitmesi dileğiyle...
Gündemi fazla meşgul ediyorlar.
Yallah cehenneme.
nasıl bşr oruç lan bu. herif 1 yıldır ölmüyor. hayır ben 12 saat zor dayanıyorum.

(bkz: iyi bilmezdik gömün amk)
Genelde ölüm orucunda sadece şekerli su içerler. Bu yüzden de uzun süre yaşama imkanları oluyor.
görsel

HDP'li vekiller konser yasaklarının kalkması talebiyle ölüm orucunu sürdüren Grup Yorum üyesi ibrahim Gökçek’i ziyaret etti.

https://www.google.com/am...brahimi-yasatalim-1735732
Oh oh ne güzel devam ibrahim vazgeçme haa. Sıra sende pehlivan.