bugün

devecialpayla olan aşk dedikodularımdan sonra aramızın açıldığı yaZar.

Sana git diyemem ama kal demekte gelmiyor içimden...
Sözlükte ne yapıyorda buna her gün nick altı giriyorlar anlamadığım yazar. Boşuna adam şişiriyorsunuz amk. Evet.
ingiltere'nin yerlisidir... london'ın holland park taraflarında yaşamaktadır... kökleri tudors hanedanına dayanan tam bir ingiliz hanımefendisidir. fino köpekleriyle malikanesinde mutlu mesut yaşayan tam bir ingiliz ladyisidir. tek sorunu bıyıklı ve kıllı erkeklere olan düşkünlüğüdür.
bilgi yuvası görünümlü madde bağımlısı tipli bir yazar.

iyi olabilir ama yapılan yorumlar kasıntı olduğuna inandiriyor insanı.

başarılar dostum, koştur dur..
iyi biriymiş ya la. önyargı da yine tavan yapmışım, sorry brother.
Grimcovalni diye okuduğum nickli yazar.
Gereksiz yazarlar tarafından, gereksiz yazarlar, listesine haksız yere sokulan yazar.
Şimdide ~Nıck altına girerek neden prim veriyorsunuz?
diyerek aslında kendiside değerli yazarın nick altından prim yapıyor olması dikkat çekicidir.
Velhasıl..
prim e ihtiyacı olmayan sözlük müdavimi.
biraz daha nick altı sohbeti uzarsa modlar tarafından çaylak yapılacak yazardır.
yazarlardır.

bacım özelden tartışsanız da nick altın tertemiz kalsaydı ne güzel olurdu.
böyle kirli sohbetler modlar tarafından silinir bunu biliyor sunuz umarım.
nick altı sohbetleri yasak normalde.

benden değerli bir yazara tavsiye.
bu ülkede Müslümanım deyip, Müslümanlığın hiçbir gereğini yerine getirmeyen müslümancıklar ile tartışmaya girilmez.

tanım: dost yazardır.

edit: iş bu entry mde ''iamnotafraidtotakeastand'' nickli yazar değil genel kitle baz alınmıştır.
Düşünceleri yüzünden kimseye hesap vermek zorunda olmayan yazar. Tanımam kendisini fakat din kardeşimmiş, selamlıyorum.

inandığınız şeylere lütfen kendi aranızda inanın. Ne saygı duymak zorunda, ne de hoşunuza giden şekilde konuşmak zorunda.

Siz her fırsatta ateistlere saldırıp, dalga geçmeye çalışınca nedense bu kadar duyarlılık meraklısı olmuyorsunuz. Enteresaaan.
olm bu adam fazla namuslu. gay dediğin azcık piç olur. muhabbetine doyum olmaz falan. bundan gay olmaz abi. vurduramaz bu kendine bence.
azılı bir kafir. yanar inşallah.
şu yazarı profilini yalamayı bırakır mısınız artık, özellikle kızlara sesleniyorum çocuğu saptırmaya çalışmayın o tercihini yapmış.
Bu (#29593645) ve bu (#29631022) gibi entryleri gerçekten kendi kaleminden mi çıkma merak ettiğim yazar. Alıntı falansa ne okuyorsa söylesin biz de okuyalım değilse gerçekten kaleminin çok güçlü olduğunu düşünmeye başladım. Yazsın okuyalım.
schopenhauer'ı, yalom'u falan acilen bırakması lazım. gerçi bi yaştan sonra zaten kendiliğinden verecektir o kararı.
ingiliz ladysidir kendisi efenim... beş çayını malikanesinin bahçesinde yudumlar. daima ayakta bekleyen iki uşağı hazırolda durur yanı başında... eşi earl of oxford hazretleri erken yaşta vefat ettiği için, hüzünlü bir dul olarak geçirmiştir yıllarını yalnız başına... servetinden ve mülkünden ötürü bir çok ingiliz lordu ona asıldıysa da o, kocasının hatırasına ihanet etmemiş ve kimseyle ilişki kurmamıştır...
bi alt dudak versene bebisim.
Bu arkadaş siyah çerçeveli gözlük takip saçını havalandirdi diye mi bu kadar entry girildi ben anlamadım.

Bu fiziksel hayranlik ve Yalama huyundan ne zaman vazgeçeceksiniz çocuklar?
Akp cihangir genşlik kolları başganıymış.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Rüyamda kankaydık ve bu çok saçma bence? (bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
Gavur tohumu gibi konusuyor bazen. Gerci bu tipten baska ne olurdu bilmem.

Edit: ah be dostum yazilanlara cevap yazmasaydin keske seviyeni dusuruyorsun yapma boyle.
tanısan iyi çocuk aslında yazarı olmakla birlikte,
görüş olarak örtüşmesekte muhabbeti saran yazar dostdur.
heyyyyyyyyyyyyyyyyt bırakın ulan yazarı.

greawraimcalhawi savunurken ben temsili.

(img:#852936)
aynı anda tek elle 3 kızın sütyen kopçasını açabilen becerikli yazar.

milletin sütyenini niye açıyor ben de anlamadım. belki kendileri açamıyordur. ulan millete iyilik yaramıyor be. kopçasını açıyosun vay kopçamı neden açtın diyor.

yok arkadaş bitmiş bu ülke. ben nijerya'ya yerleşiyorum gelin benle.
2 kadeh içip gaybana geceleri söylerse yaparız bişeyler*

takıkıyorum lan kızma hemen sen beni tanımıyon ama ben seni iyi biliyorum.

bir yazar.