bugün

Ertelenir diyorlar
Umarım ertelenmez.
biz daha 5 i oynamadık 6 geliyormuş bir de.
Önümüz sene içinde çıkacak.
Bakalım nasıl bir oyun olacak.
Muhtemelen sistem gereksinimleri rtx 3070 Rx 6700 arası olur.
trailer'da çalan şarkı

https://www.youtube.com/watch?v=2AilA-M6N5U
Bugün ilk trailerı yayınlanmış oyun.
gelmesinin zamanı geldi artık, doya doya oynayalım
2021 bunun yılı olsun.
geforce now a muhtaç edicek oyundur kendileri.
her bir ana gta oyunu arasındaki sürenin her yeni bir oyunda arttığı göz önüne alındığında 2022'den önce çıkması neredeyse imkansız olan oyun.

grand theft auto iii (2001) - grand theft auto vice city (2002) - 1 yıl

grand theft auto san andreas (2004) - grand theft auto iv (2008) - 4 yıl

grand theft auto iv (2008) - grand theft auto v (2013) - 5 yıl

grand theft auto v (2013) - grand theft auto vi (??) - 7-8 yıl.
vice city'de geçeceği iddiaları güçlenen oyun.

umarım yalandır zira ben aynı şehirleri görmekten sıkıldım. ayrıca vice city oyununun haritasını sevmiyordum umarım orada geçmez. california'da ya da ne bileyim tokyo'da falan geçsin.
çalışmalarına başlanmış, ancak rockstar games'in red dead redemption gibi diğer projeleri ile uğraşması nedeniyle 2020'den önce gelmeyecek oyundur.
2023 te yeni türkiye moduyla geleceğini düşündüğüm oyun.

Grand theft auto vı rte mod.
gta v'nin oyun tarzı çok güzel.

şehirdeki hareketlilik ve şehir dışındaki sakinlik çok güzel.

gece vakti o arabayla gezerkenki his çok güzel.

üstelik internet var, köpek var daha ne olsun *

gta 4'ün apartman sistemi güzeldi, apartmanlara girme vs.onun dışında soğuk bir oyundu sevemedim.

gta san andreas efsaneydi, rpg öğeleri (zayıflama,kas yapma,kilo alma,yemek yeme) vs.

gta vice city ise görevleri çok güzeldi.mülk alma olayı güzeldi, diğer oyunlarda da var ama vice city'de korumlarında oluyordu *

yeni oyuna dönersek, örneğin gta v'de o kadar cafe var, restoran var hiç birine giremiyoruz.yani ben sıraya gireyim, hamburger yiyeyim istiyorum.

daha çok bar olmalı.internet sistemi gelişmeli,facebook,twitter, instagram gelmeli oyuna.
San andreas'ta olup v 'te olmayan birçok güzel özelliği eklemelerini temenni ettiğim oyun. iv gibi hayal kırıklığı da olmaz umarım.
daha fazla meslek ve rpg öğeleri olursa güzel olur.

evde parti bile veremiyoruz serilerde, güzel gelişmeler olur umarım.
Gta V ten sonra artık yoğ .mınna diyeceğimiz bi eser çıkabilir ortaya.
çıkacakmış, ne zaman çıkacak belli değil ama çıkacakmış. bir de anladığım kadarıyla londra'da geçeceği söylentileri hikayeymiş. londra'da geçen başka bir oyun da olabilir, yani gta olması şart değil diyorlar... bence de gta amerika oyunudur. mal mal ingiliz aksanı dinlemek sıkardı...
Büyük ihtimalle The Crew gibi tüm amerikayı konu alacak oyun. Serinin en iyisi olabilir. Tabi GTA V dan sonra ne kadar ilerleyebilir bilinmez...
1 sene sonra çıkması muhtemel olan yeni gta serisi.
tommy vercetti'yi görmek istediğim oyun.
Hemen çıkmazsa Rockstarı basarım.
hikaye abd 'de geçmeyecektir avrupa/kanada'da geçebilir .
Rizorvıt.

Ne olur ne olmaz.
Nasıl olacak bilemem ama grand theft auto vii taş ve sopalarla oynanacaktır.