bugün

Gerçek hayat simulasyonudur gelmiş geçmiş en özgür en gelişmiş oyundur ama tüm bunlar bile bir vice city olmasına yetmez hani ocean view diyorum washington plajı diyorum flash fm diyorum en önemlisi tommy reyiz diyorum ulan hangi oyunun radyosunu kapatmadan dinlediniz bee.
son yıllara en büyük damgasını vurmuş yüksek teknoloji oyundur. ilk çıktığı piyasa sallantısı hala artçılarla devam etmektedir.
aldım yükledim ama oynayamıyorum. araba sürmek çok zor bu oyunda. daha ilk görevi bile geçemedim. hani şu çatışmadan sonra araba takibi görevinde. sürekli kaza yapıyorum. bilenler mesaj atsın.
artık tamamen boku çıkan oyun. online da, modlar da artık sıkmaktadır.
Oyunda gece olunca eski bir amerikan arabasıyla sokaklar da boş boş dolaşmanın çok zevkli olduğu bir oyundur.
müzikleri her zamanki gibi harika.
striptiz sahnesi...
(bkz: west end girls)
(bkz: pet shop boys)
oyun güzel ama senaryo bittikten sonra yapacak tek şey araba kullanıp sağa sola ateş etmek. yan görevler tatmin edici değil. dükkanların , hemen hiç bi yerin içine girilmiyor. hatta aldığımız yerin bile içine girilmiyor. gta san andreas kadar özgürlük hissi kesinlikle yok.
haritanın şehir olan kısmı hariç gerisi bomboş isterse 1231023912 km2 olsun ne farkeder bomboş olduktan sonra.
kısacası grafik olarak muhteşem,senaryo olarak iyi. müzikler ,radyolar çok güzel eyvallah buna da bi lafım yok ama bişeyler eksik kesinlikle.
online oynamayanların eksik bulduğu.

gta 5 online muazzam genişlikte bir dünya ve böyle giderse 6 2022'den önce çıkmaz.

sürekli güncelleme alan bir oyun için her şeyin tekrar ettiğini söylemek biraz abes kaçıyor. bir ekiple yenilikleri keşfederek oynamanız tavsiye olunur.

gta 6 haberlerini hiç okumadım, sadece tahmin etmiştim zira bu oyun daha yıllarca götürür.
online da modlar da bir yerden sonra cidden sıkmaktadır çünkü her şey tekrar ediyor.

gta 6 2022'den önce zaten çıkmayacak.
Bu oyuna bayiliyorum. Görev olmasa bile koca gün araba ile gezilecek kadar güzel ve detaylı bir haritası var. Karakter değiştirme özelliği deseniz efsane... Oyunun içinde olan ekstra bölümler de çok güzel.
Rockstar Games firmasının yüksek kaliteli bilgisayarlar ve Play Staion tarzı ürünler için geliştirdiği kaliteli bir oyun.
Bir gta vice city değil.
Online kısmına geçerseniz el kol ne varsa masada bırakırsınız, başlayınca kopamıyorsunuz. Sayko insanlar dolu.
satış rakamı 90 milyon oyun.
dünyanın en çok satılan 3. oyunudur.
Gta san andreas'dan sonra gta var mı?

görsel
yeni yükledim pc ye amk ilk görevdeki adam değiştirmeyi yapamadım bir türlü alt+L ye bas diyor olmuyor. biri bana yardımcı olabilir Mi?
Online'ı oldukça deli eden oyun.

Dört arkadaş girmiyorsanız online'a, gerçekten almayın bu oyunu. Ben iki üç arkadaş edindim oyundan doğru, onlarla birlikte bir şeyler yapıyoruz. Haliyle random oyuncular da geliyor oyuna. Ya bu kadar mı sinir bozucu olabilir bir oyun. Online sessiona girmeniz rahat 5 dk ve üstü sürüyor. Bakın 5 dk sadece oyuna girebilmek için beklemeniz gereken süre. Onun sonucunda sizi kafasına göre bir sessiona atıyor genellikle. 2-3 kişilik sessionlar mı dersiniz, solo sessiona atması mı dersiniz artık aklınıza ne geliyorsa. Ondan çıkıp yeni sessiona a girmeniz de bir o kadar sürüyor, sonucunda bir şekilde bir sessiona giriyorsunuz 10-15 dk lık bir çaba sonucunda. Heista girip azıcık para kasayım mı dediniz, bakın orda mekanik nasıl işliyor. Arkadaşınız yoksa sessiondan bir heista giriyorsunuz, fakat heist setup için bambaşka bir session kuruluyor. Heistlarda genellikle 4 kişi ve bir kişi bile çıksa sizi taaa en baştan bambaşka bir sessiona bağlamak zorunda bırakıyor. Üstte bahsettiğim süreci muhtemelen tekrar yaşayacaksınız işin Türkçe'si. 10-15 dk oynayabilmek için yaklaşık olarak 1 saat sadece loading beklemeniz gerekiyor.

Ben parayı başka şekilde kazanayım, bunker falan alayım mı diyorsunuz, o çok çok daha eğlenceli. Free to play mobil oyun gibi mantık işliyor. Hammadeyi bir şekilde alıyorsunuz, onun işlenmesi için süre bekliyorsunuz ve tek tek tek tek dağıtımını yapıyorsunuz. Ha bu arada bunkerlar ta şehrin öbür ucunda. Uçan bir aracınız yoksa gidişiniz 10-15 dk arası değişiyor.

Bunları yapmıyorsanız online oynamanın pek bir mantığı yok zaten. Ancak birbirinizi vurmaya çalışıyorsunuz sağda solda, arabayla gezip polislerden kaçıyorsunuz falan filan, single player modunda ya da ta zamanında san andreas multiplayerda yapabileceklerinizden bir farkı kalmıyor oyunun.

Online tarafında rahat 50-60 saatim var ve rahat %75'i beklediğim loadinglerin süresi. Gerçekten artık baydım. 3 kişiyiz dört arıyoruz diyorsanız ahanda steam linkim, https://steamcommunity.com/id/disturbed41/ Heistlarını binalarını falan alıp kaçıp gidecem online'ından da yetti vallahi.

Siz siz olun, solo olarak multiplayerından keyif alabileceğinizi düşünmeyin. Öyle bir şey yok çünkü.
polis mantığını çözemediğim oyundur. önceki gta'da polislere yardım edince bulaşmıyırlardı bunda ise yardım edince bize ateş ediyorlar iyilik de yaramıyor heheh.
(bkz: trevor philips) reyiz için bile oynanabilecek oyun.
efsane oyun en sevdiğim karakteri franklindir.
Pc kaldırsaydı çok güzel bir oyuna benziyor hemen oynardım. Üç farklı karakteri canlandırabiliyorsun. Her olanaklar masada. iyi iş çıkartmışlar.
Laptop m.ö. den kalma olduğu için videosunu bile izleyemediğim oyundur.
en cok satan ve başarılı oyunlar listesinde.
(bkz: gta 4). .
cd ciden yüklettim. fakat çok kasma yapıyor. bir türlü oynayamıyorum. arabalarla hep kaza yapıyorum süremiyorum, görevleri de yapamıyorum. neredeyse yükleyeli 1 yıl olacak hala %3 teyim. yazık o kadar para verdik. çaresini bilen varsa bana mesaj atsın.