bugün

küçük sırlar hali de bizim uyarlamamız oluyor ki bence uyarlanmasa daha iyiydi.
yok last season e3 demediler yine kırdılar beni dan'i eskiden ezerlerdi filan ama bu adam böyle değildi ya ne o nelly yuki'yle takılırken yanına gelen kıza karşı bakışları öyle ama şimdi yazarken fark ettim blair çok üzdü bunu o yüzden oldu böyle . olsun dan yürü dan . bir de georginasız bölüm olmamalı bu sezonda ek olarak o ne ya alexa chung gözükecek diye ayrı bir merakım vardı tek replik,10 saniye bile gözükmedi
Bütün sezonlar icinde chuck ve blair in arası hiÇ bu kadar salakca anlatilmamıştı. Son sezon ne birlikteler ne de değiller gibi. Farklı isler peşindeler ikisi de ama eskiden 10 saniye yalnız kalınca sevisen Çiftimiz bu sezon torun sahibi, is isten gecmis yaşlı bir Çift gibi davranıyorlar. Chuck ve blair i chuck ve blair yapan tutkuyu son sezon göremiyoruz efenim. Umarım son bölümlere doğru bir action gelir yeniden diye umut ediyoruz.
dan eğer serena'ya bunu yaparsa lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi.. O kız bırakılır mı lan?
--spoiler--
daha önce bir yerlerde gördüğüm resimlerde chuck ile blair evleniyor, dan ile serena evleniyor. ee ulan o zaman şimdi noluyor?
ne kadar saçma bir nedenden ötürü ayrıldı chuck blair' den. halada kaşık yutmuş murat cemcir gibi konuşuyor zaten bu chuck. ha birde penguen gibi yürüyor.

eğer dan serenaya öyle birşey yapıyorsa nasıl evleniyor oğlum bunlar!!
--spoiler--
1.sezondan sonra bıraktım bi zikim olmaz o diziden dan ile serena ayrıldıktan sonra.
nasıl kaşar olunacağını avrupa kızına öğretmiş ve şimdi gözünü türk kızına diken ahlak yoksunu dizi.
yamulmuyorsam bu bir yazar. hoşgelmiş, 5 nesilmiş. gb.
yozlaşmış dizilerin piridir.
Yoz moz kendini izlenen bir dizi. Desperate house wifes gibi keyifli.
en sevdiğim sözlük yazarı. yerim.
birbiriyle sevişmemiş kız-erkek kombinasyonu kalmadığı için bitmek zorunda kalan dizi.
herşeye rağmen sürükleyici bir dizi.sadece serena için bile izlenir.
uzun bir aradan sonra bu kadar güzel bir bölüm izlemek iyi geldi. büyük final bölümü öncesi böyle bir bölüm yapmaları iyi oldu, en azından bunu hak ediyordu dizi. bakalım son bölüm nasıl olucak...

--spoiler--
bart bu sefer gerçekten öldü mü?
--spoiler--
önümüzdeki pazartesi günü final bölümü yayınlanacak olan dizi.

son bölümünde büyük ihtimalle chuck ve blair sade bir nikahla dünya evine girecek. *

o değil de asıl bomba, gossip girl'ün kim olduğunun sonunda açıklanacak olması. bence gossip girl, dan humprey'den başkası değil. yine de izleyelim görelim tabi, o çıkarsa buraya gelir "ben demiştim." derim.

ama kesin dan ya, çok eminim sözlük!

xoxo!
ve son bölümüyle beraber gossip girl'ün kim olduğu da açıklanmış dizi:

--spoiler--

--spoiler--

gossip girl bildiğiniz bizim lonely boy dan humphrey imiş.

--spoiler--

--spoiler--

bak sen şu işe! son bölümle ilgili daha detaylı analiz yazısı coming soon sözlük!
gossip girl, şu dişlek olan, devamlı sırıtan karı mı?
gossip girl kişisinin en başından beri tahmin ettiğim dan humphrey kişisi olan dizi.

buralarada bir yere spoiler koyacaktım sanırım ?
--spoiler--
kristen bell' i gördük bu bölüm ve yanında the oc' nin summer' ı rachel bilson vardı. o sahnenin amacını anlamadım.finalden önceki bölümü ne kadar güzelse final bölümüde bir o kadar sıkıcıydı bence. kim kimle anlayamadım. rufus ve lily öpüştü ama sonra lily gitti eski kocasının yanına aşk pozları verdi.. rufus desen başka bir kadınla oturdu dip dibe. sage ile nate ilişkisi n' oldu bilmiyoruz. dan evleniyor fakat annesi yok ortalarda. kardeşi little j. bile ingiltere' den kalmış gelmiş ama annesi yok ortalarda. ve dan gossip girl çıktı. bunun yerine gerçekten kristen bell gossip girl olsaydı ve bir şekilde bizim ekibi tanıyor olsaydı ve entrikaları çeviren gerçekten o olsaydı daha iyi olurdu bence.
--spoiler--

bu da böyle bitti işte.
Güzel bir sonla bitti. Yemek masasından doyarak kalktığımı söyleyebilirim. Final bölümünün 2 saat olması gerekiyordu. Böyle çok acele, sıkıştırılmış görünüm verdi. Ben tam olarak evlendiklerini görmek isterdim mesela. Flashbackler aşırı derece hoşuma gitti.

--spoiler--

Ben Gossip Girl'ün baştan beri Jenny olduğunu düşünüyordum. Ancak abiciği çıktı.. Kendisi sosyetenin amına koydu şaka maka. Dizi başladığından beri zaten en sevdiğim karakter Dan Humphrey oldu. Nedeni ise kendisinin bahsettiği sosyetenin içinde 'Yalnız Çocuk' olmasından kaynaklıydı. Kendimi ona yakın hissederdim her zaman. Bu diziyi sırf Chuck & Blair ilişkisi için izleyen idiotlarda vardır eminim. Dan karakterine gıcıktılar çoğu zaman. Ama Dan, onların da ağzına sıçtı ve içimin yağları eridi.

Blair ise hala sen bizden değilsin havalarında. Ulan Chuck zamanında seni satmıştı be amk. Ali Ağaoğlu bunu yapmaz amk. Bunu Serena'da söyledi. Neymiş Chuck'ın kökleri ordaymış. Ahaha ne kız yahu. Ayrıca Henry Bass ne tipsiz bir çocuktur yahu? Başka birini mi bulamadılar anlamadım ki.

Gelelim Nate'e. Ana karakterlerin en cılız ismi. Finalde de açıkça görüldü. Ne Sage vardı yanında ne de başkası. Senaryo içinde de çoğu zaman silik biri olduğunu fark etmişsinizdir. Bir mature, bir teen ilerledi adam koskoca dizide.

Serena ise her zaman Blair'den üstün bir konumdaydı dizide. Tabii bana göre. O da erdi muradına son olarak. Dan ile evlendiler artık. Bu arada Dan'in sesi çok karizma, olayları anlatırken dinletiyor insanı.

http://a1212.hizliresim.com/14/m/h1n36.jpg

--spoiler--

XOXO, Gossip Bastard.
finali ile ilgili denecek tek şey var, ve o da spoylırlı:

--spoiler--
i thought it was dorota!
--spoiler--
şimdilerde tv2'de yayınlanan amerikan gençlik dizisi.
--spoiler--
erkektir*.
--spoiler--
edit: imla şeysi.
+ x ile yattın mı?
- evet, kıskandın mı?
+ kıskandım.
- demek ki beni seviyorsun o zaman gel sevişelim.

repliğinin geçtiği bir dizidir. olaylar sürekli aynı kişilerin arasında döner, o ona öbürü buna en sonunda hoop üçlü'ye şeklinde gider gelir. sonunda da evlenip çoluk çocuğa karışırlar birbirleriyle.
birbirini düdüklemeyen kaldı mı? merakına gark eden dizidir.
kaldı mı la hakkaten?