bugün

(bkz: amerikanın oyunları) olabilir.
insanlar kendi milletinin bağımsızlığını ve özgürlüğünü sağlayan kişiyi araştırmak yerine reşit olmamış kızın kıçına bakmayı daha çok seviyor.
10 kasım nedeniyle kısmen de olsa engellenmiş durumdur. şimdilik ilk sırada atatürk çıkıyor ancak bu velet de 6. sırada çıkıyor. ancak birkaç güne yine ilk sıraya yükselir.

görsel
Inanmayacaksınız ama bu işin altında cianın çıkarı var. Nasıl bilmiyorum ama ileride görcez bi şekilde.
ara sıra 2. ya da 3. sıraya düşmesine rağmen çıkması durumudur. benim anlamadığım 16 yaşındaki bir çocuk neden google da ilk harfine basıldığında çıkıyor? aleyna denen çocuk şarkıcının diğer popçulardan bir farkı olmamasına rağmen google'da a'ya basınca çıkması ilginçtir. (diğer popçular ilk isminin ilk harfine basıldığında hiç çıkmıyor.)

(bazı akıllı yazar arkadaşlar daha önce aramışsan çıkar demişler, ben daha önce aramadım ayrıca daha önce arananlar mor renkle görünüyor, gizli moddan girilince veya geçmiş çerezler falan temizlenince yine aleyna tilki denen salak çıkıyor ilk sırada)

bence bu kız bizim hayatımızdan yavaş yavaş silinsin ve gitsin.
Hayatı ömründe aleyna tilki aratmamış ve hatta televizyonda eskaza 1 defa kendisini görmüş olduğum halde bende de olan olaydır.
görsel
olm bende Ankara metrosu çıkıyor ne alaka Aleyna tilki. al yazdım Alsancak çıktı. Ale yazdık ancak bulduk a.tilki'yi.
görsel

En çok takip ettiğiniz şeyleri önerir gugıl amca. Puuu ergenler sizi.

Edit : gugılda denedim harbiden aleyna tilki çıktı amk.
Aslında başka birşey çıkması gerekirken sansür sonucu olmuştur.
arama yaparken artık a harfini kullanmamaya sebebiyet verecek olan mevzudur..
görsel
3.sırada bende
görsel
sebebini anlayamadığım durumdur. diğer pop şarkıcılarından hiçbir farkı olmayan aleyna tilki isimli çocuğun google da ilk sırada çıkmasıdır. diğer harflere basınca herhangi bir şarkıcı ismi çıkmıyor. bu aleyna'nın özelliğini merak ediyorum.
yalandır.

görsel
Çerezleri vs temizleyip, gizli sekmeli falan denemek gerekir. Yada tertemiz bir os üzerinden tertemiz bir browser ile denenmeli.
Önceden kutsal toprak yazdın mı mekke medine çıkardı şimdi soner sarıkabadayı çıkıyor.
m yazınca merve özbey çıkmaması.
kötü bir durum.
arama geçmişiyle alakası olmayan durum. normal google sıralamasında en üstte olduğu için böyle olmaktadır. gizli moddan da girseniz geçmişi de silseniz üstte çıkacaktır.

kötü bir durum.
rezalettir. ikinci sırada falan olsa anlarım da en üstte ne arıyor?
aleyna tilki cidden kim aq
daha önce aradığım için değil, google sıralamasında ilk sırada olduğu için çıkmaktadır. daha önce arananlarda mor renkli gözükmektedir.
görsel
şaşırtmamıştır. eskiden de a yazınca ilk sırada am çıkıyordu.
a ya basınca akp den bile önce çıkmış vay be.

demekki yol köprü tünelden daha kıymetli bu kız.
AKP döneminde gerçekleşmiştir.